FujiFilm 45-100/4 GF R LM OIS WR
SKLEP
 • FujiFilm 45-100/4 GF R LM OIS WR
 • FujiFilm 45-100/4 GF R LM OIS WR obiektyw
 • FujiFilm 45-100/4 GF R LM OIS WR soczewka
 • FujiFilm 45-100/4 GF R LM OIS WR aparat

FujiFilm 45-100/4 GF R LM OIS WR

Zadzwoń po szczegóły zadzwoń po szczegóły

Dodatkowe informacje:

 • do aparatów średnioformatowych GFX
 • ekwiwalent 36-79mm
 • 16 elementów w 12 grupach
 • uszczelniona konstrukcja
10 998,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

FujiFilm Fujinon GF 45-100mm f/4 R LM OIS WR


Obiektyw GF 45-100/4 R LM OIS WR odpowiada zakresowi ogniskowej 36-79 mm dla małoobrazkowego formatu 35 mm, przy maksymalnej wartości przysłony F4. Doskonale uzupełnia asortyment obiektywów o zmiennej ogniskowej GF: GF 32-64/4 R LM WR oraz GF 100-200/5.6 R LM OIS WR. Taki zestaw obiektywów zapewnia fotografom szeroki zakres ogniskowych, umożliwiając fotografowanie w wielu różnych tematach fotograficznych, co pozwala na jeszcze większą wszechstronność i kreatywność. Ten model to połączenie solidnej konstrukcji z wysokiej jakości optyką. Jest niezwykle wszechstronny i idealnie nadaje się do fotografowania przyrody, krajobrazów oraz portretów. Wyposażony jest w potężną 5-osiową stabilizację obrazu, element Super ED i niemal bezgłośny, szybki silnik autofocusa. Sprawdza się w trudnych i nieprzewidywalnych sytuacjach, dzięki odpornej na kurz i warunki pogodowe konstrukcji, która pozwala na pracę w temperaturze do -10 stopni Celsjusza. Wysoka rozdzielczość i piękny efekt bokeh pozwolą na uchwycenie atmosfery każdej sceny, przedstawiającej dowolny obiekt. Obiektyw jest lekki, kompaktowy i waży zaledwie 1,005 g, przy długości 144,5 mm i średnicy 93 mm.


Wyjątkowo solidna konstrukcja odporna na różne warunki fotografowania

Obiektyw ma 11 uszczelek chroniących przed kurzem i warunkami atmosferycznymi. To pewność spokojnej pracy w trudnych warunkach, nawet w temperaturze -10 stopni Celsjusza. Wykorzystanie 16 elementów ułożonych w 12 grupach, w tym trzech elementów asferycznych, jednego elementu Super ED i jednego elementu ED.


Zadziwiająca rozdzielczość obrazu i szeroka rozpiętość tonalna

GF 45-100/4 R LM OIS WR składa się z 16 elementów w 12 grupach, w tym z trzech elementów asferycznych, jednego elementu Super ED i jednego elementu ED, co pozwala na skorygowanie aberracji sferycznej, krzywizny pola i aberracji chromatycznej. Minimalizuje to konsekwencje różnych form aberracji, takich jak przesunięcie luminancji i efekt "rozlania koloru" (ang. „color bleeding”), zapewniając zdumiewającą ostrością obrazu.


Szybki, cichy i bardzo dokładny autofocus

Zastosowanie wewnętrznego systemu ustawiania ostrości zmniejszyło rozmiar i wagę soczewki ogniskowania. Napędzana jest ona silnikiem liniowym, co pozwala na szybkie, ciche i wyjątkowo dokładne działanie AF.


Doskonała stabilizacja obrazu

Obiektyw wyposażony jest w pięciostopniową stabilizację obrazu (wytyczne CIPA). Daje to fotografom możliwość pełnego wykorzystania mocy przetwornika wysokiej rozdzielczości w aparacie systemowym GFX, zwłaszcza w trakcie robienia zdjęć „z ręki”.

Przykładowe zdjęcia wykonane obiektywem Fujinon GF 45-100mm f/4 R LM OIS WRAutoryzowany sklep fotograficzny Fujifilm e-oko.pl

Dostępność
Zadzwoń po szczegóły
Gwarancja
12 miesięcy
Mocowanie
FujiFilm G
Średnica filtra
82 mm
Stabilizator obrazu
Tak
Pole obrazowania
Średni Format
Rodzaj obiektywu
Zoom
Autofocus
Autofocus - AF
Uszczelnienie
Tak
Elementy / Grupy
16 / 12
Raty 0%
Nie
Kod EAN
4547410420333
Nowy produkt

Zobacz także

B+W 82mm UV MRC nano MASTER

Najważniejsze informacje:

 • Doskonałe szkło optyczne Schott
 • Powłoki MRC nano, odporne na wodę, tłuszcz i brud
 • Pierścień mosiężny, czarny, anodyzowany
 • Wyjątkowo cienka ramka
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
699,00 zł