SKLEP
  • Nikkor 120-300/2.8 E FL ED sklep z profesjonalnym sprzętem fotograficznym
  • Nikkor 120-300/2.8 E FL ED skupujemy używany sprzęt fotograficzny w rozliczeniu

Nikkor 120-300/2.8 E FL ED SR VR AF-S

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Dodatkowe informacje:

  • niezwykle jasny super zoom 
  • 25 elementów w 19 grupach 
  • 1 soczewka ED i SR 
  • powłoka ARNEO
  • niezwykle szybki AF
48 898,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Nikkor 120-300/2.8 E FL ED SR VR AF-S


Profesjonalny teleobiektyw f/2,8 o zmiennej ogniskowej
Akcja. Siła. Emocje. Ten solidny, średni teleobiektyw zmiennoogniskowy wyróżnia się szerokim zakresem ogniskowych 120–300 mm oraz stałym maksymalnym otworem względnym f/2,8. Dzięki świetnie skorygowanemu układowi optycznemu dorównującemu obiektywom stałoogniskowym oraz doskonałej precyzji ustawiania ostrości, wykonuj idealne zdjęcia, nawet w trudnych warunkach słabego oświetlenia.Najwyższa jakość optyki
Niezwykła zdolność rozdzielcza tego obiektywu pozwala na wykonywanie niewiarygodnie ostrych zdjęć, niezależnie od tego, czy fotografujesz w halach sportowych, czy na zewnątrz w nocy. Konstrukcja optyczna składa się z 25 soczewek w 19 grupach i zawiera soczewkę z nowo opracowanego szkła SR firmy Nikon, które dokładnie eliminuje aberrację chromatyczną. Powłoki ARNEO oraz nanokrystaliczna skutecznie redukują refleksy i flarę.

Ekscytująca precyzja
Stały maksymalny otwór względny f/2,8 zapewnia odpowiednią jasność i płynną kontrolę nad głębią ostrości w całym zakresie ogniskowych, pozwalając na stosowanie telekonwerterów 1,4x lub 2,0 bez pogarszania skuteczności autofokusa.Precyzyjne śledzenie
Prędkość autofokusa dorównująca teleobiektywom stałoogniskowym dotrzymuje tempa szybko poruszającym się obiektom, nawet jeśli poruszają się w nieprzewidywalny sposób. Elektromagnetyczne sterowanie przysłoną umożliwia precyzyjną kontrolę ekspozycji przy wykonywaniu szybkich zdjęć seryjnych.

Pełna stabilność
System redukcji drgań (VR) firmy Nikon daje możliwość wydłużenia czasu otwarcia migawki o cztery stopnie, także w przypadku włączonego telekonwertera. VR uruchamia się w chwili włączenia aparatu. Tryb SPORT VR pozwala niezawodnie śledzić szybko poruszające się obiekty.

Nadzwyczajny kontrast
AF-S NIKKOR 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR to pierwszy obiektyw, w którym w celu wyeliminowania aberracji chromatycznej oraz komy zastosowano zarówno szkło ED, jak i szkło SR firmy Nikon. Trudniejsze do korygowania światło niebieskie (widmo o małej długości fali) jest teraz kompensowane, co pozwala na uzyskanie ostrzejszego obrazu i lepszego kontrastu. Aberracja chromatyczna jest znacznie zredukowana nawet przy maksymalnym otworze względnym.INTUICYJNY I ERGONOMICZNY
Ergonomia, z której słynie sprzęt firmy Nikon, zapewnia niezrównane możliwości, dzięki którym uchwycisz ważne ujęcia. Korzystaj między innymi z programowalnych przycisków funkcyjnych, łożyskowanego pierścienia gwarantującego płynne przechodzenie między orientacją poziomą i pionową.

IDEALNA RÓWNOWAGA
Zintegrowana stopka statywu jest skierowana do przodu obiektywu w celu zapewnienia lepszej równowagi i bardziej komfortowego transportu, gdy obiektyw jest zamocowany na statywie.

GOTOWY NA KAŻDE WARUNKI
Ten teleobiektyw zmiennoogniskowy jest w pełni zabezpieczony przed wpływem warunków atmosferycznych, aby wytrzymywać trudy codziennej pracy. Powłoka fluorowa chroni przed wodą, pyłem i brudem, nie obniżając jakości zdjęć.

Autoryzowany sklep fotograficzny 
Nikon e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Mocowanie
Nikon F
Średnica filtra
112mm
Stabilizator obrazu
Tak
Pole obrazowania
Pełna klatka i APS-C
Rodzaj obiektywu
Zoom
Elementy / Grupy
25/19
Przysłona
9 listków
Waga
3250g
Wymiary
ok. 128mm x 303,5mm
Kąt widzenia
FX: 20° 20' do 8° 10', DX: 13° 20' do 5° 20'
Minimalna odległość ogniskowania
2m
Kod EAN
4960759902016
Nowy produkt

Zobacz także