Bezlusterkowiec Fujifilm GFX 50S II
SKLEP
 • Bezlusterkowiec Fujifilm GFX 50S II
 • GFX 50S II Warszawa
 • Aparat Średni format GFX50S II
 • Autoryzowany Sklep Fujifilm
 • Aparat cyfrowy GFX 50S II
 • GFX50S II Medium format
 • Bezlustro GFX 50S II
 • Aparat Fujifilm GFX

Fujifilm GFX 50S II + 35-70/4.5-5.6

Zadzwoń po szczegóły zadzwoń po szczegóły

Dodatkowe informacje:

 • średnioformatowy bezlusterkowiec
 • + obiektyw Fujinon GF 35-70mm f/4.5-5.6
 • mechaniczna stabilizacja matrycy
 • matryca CMOS 51,4 MP (43,8x32,9mm)
20 998,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Fujifilm GFX 50S II + Fujinon GF 35-70mm f/4.5-5.6


Fujifilm GFX 50S II to najnowszy średnioformatowy bezlusterkowiec, wyposażony w matrycę obrazu CMOS 43.8mm x 32.9mm, stabilizowaną w pięciu osiach. Rozdzielczość 51.4 MP w połączeniu z niską wagą i gabarytami gwarantuje ogromne możliwości kreatywnego fotografowania w każdych warunkach. Aparat Fujifilm GFX50S II dysponuje około 1.7x większym polem obrazu niż pełnoklatkowe aparaty małoobrazkowe - to przekłada się na lepszą głębię obrazu, szczegółowość oraz jeszcze lepszą rozpiętość dynamiki tonalnej. System mechanicznej stabilizacji matrycy działa w pięciu osiach oraz jest skuteczny do wartości 6.5 stopnia EV, co obecnie jest najlepszym wynikiem w historii Fujifilm.
 
Średni format - nowe możliwości

Większa matryca to jeszcze lepsza jakość obrazu w porównaniu do aparatów wyposażonych w tzw. "pełną klatkę". Specjalna konstrukcja sensora, w którym zastosowano mikrosoczewki na diodach RGB sprawiają, że GFX 50S II reprodukuje obraz z niesamowitą szczegółowością detali, większą rozpiętością dynamiki tonalnej oraz lepszą kontrolą informacji ukrytych w cieniach i prześwietleniach. Nowy bezlusterkowiec Fujifilm to także świetne narzędzie do pracy w gorszych warunkach oświetleniowych - większa matryca przenosi do procesora obrazu więcej informacji o zastanym świetle, a sam procesor umożliwia korzystanie z wyższych czułości ISO bez szumów i degradacji jakości. Średni format matrycy pozwala także na uzyskanie płytszej głębi ostrości i lepszej separacji obiektu od tła.

Zdjęcia 200MP - teraz ze stabilizacją

Funkcja “Pixel Shift Multi-Shot” w GFX 50S II wykorzystuje układ IBIS (mechanicznej stabilizacji matrycy w korpusie) do przesuwania sensora w odstępach co 0,5 piksela, by zarejestrować 16 obrazów w formacie RAW i za pomocą zewnętrznego oprogramowania „Pixel Shift Combiner” stworzyć plik RAW formatu Digital Negative (DNG), tworząc obraz o niesamowitej w tym segmencie rozdzielczości 200 megapikseli. 

Elastyczność kadrowania

GFX 50S II posiada wbudowany wizjer elektroniczny o przekątnej 0,5" w technologii OLED i rozdzielczości 3,69 megapikseli, przez co obraz jest żywy, nasycony, wyraźny w każdych warunkach, a także umożliwia kontrolę parametrów fotografowania w czasie rzeczywistym. Wszystkie zmiany takich parametrów jak wartość przysłony, prędkość migawki, czułość matrycy czy balans bieli są od razu widoczne, przez co szybko możesz zmienić ustawienia w celu zrobienia idealnego zdjęcia.


Kontrola wszystkich parametrów

Użytkownik GFX 50S II do swojej dyspozycji posiada także duży dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 3,2", który jest uchylany w trzech płaszczyznach, ułatwiając kadrowanie z nietypowych perspektyw. Dla osób fotografujących z wysokiej lub niskiej perspektywy z pewnością będzie to znaczne ułatwienie, pozwalające na bardziej kreatywną i szybszą pracę z kadrem. Na górze korpusu znajduje się wyświetlacz, który wyświetla informacje o nastawach aparatu lub histogram.

Najwydajniejsza stabilizacja IBIS

Opracowana przez Fujifilm 5-osiowa stabilizacja mechaniczna matrycy jest wydajna do 6,5 stopnia EV, co jest najlepszym wynikiem w całej serii GFX. Uzyskanie takiego poziomu redukcji drań w GFX 50S II jest możliwe dzięki zastosowaniu nowego żyroskopu i akcelerometra, które w połączeniu bardzo efektywnie wykrywają kierunek i siłę drgań, którym poddany jest korpus. Tak wydajna stabilizacja jest nieocenioną pomocą dla osób, które nie chcą korzystać ze statywu podczas fotografowania. Możliwość robienia nieporuszonych zdjęć z ręki na dłuższych czasach naświetlania otwiera zupełnie nowe możliwości kreatywne. Stabilizacja matrycy także pozytywnie wpływa na jakość zdjęć w trybie pixel-shift.


Ergonomia znana z GFX 100S

Fujifilm GFX 50S II wykorzystuje dokładnie ten sam szkielet oraz obudowę korpusu co flagowy model GFX 100S, dzięki czemu nie tylko świetnie leży w dłoni, ale także zapewnia doskonałą ergonomię i dostęp do przycisków.  Niektóre z przycisków znajdujących się na obudowie można przypisać pod wybrane funkcje, personalizując aparat według swoich preferencji, co przekłada się na sprawniejszą i bardziej intuicyjną obsługę aparatu. Głęboki grip zapewnia stabilny chwyt aparatu nawet w przypadku podpięcia cięższych obiektywów. Pomimo zastosowania dużej matrycy, nowy bezlusterkowiec Fujifilm zachował kompaktowe wymiary i niską wagę (920g z akumulatorem i kartą pamięci), dzięki czemu sprawdzi się doskonale podczas pracy studyjnej, plenerowej i ulicznej. GFX50S II w rękach fotografa staje się więc bardzo uniwersalnym narzędziem, gotowym na każde zadanie.

Autoryzowany sklep fotograficzny Fujifilm e-oko.pl

Dostępność
Zadzwoń po szczegóły
Gwarancja
24 miesiące
Mocowanie
FujiFilm G
Matryca
Średni Format
Rozdzielczość matrycy
powyżej 50 MPx
Rodzaj karty
SDHC/SDXC
Zdjęcia seryjne
3kl/s
Filmowanie
FullHD
Zasilanie
Dedykowany akumulator producenta
Stabilizator obrazu
5-osiowa stabilizacja matrycy
Pole obrazowania
Średni Format
Autofocus
Autofocus - AF
Raty 0%
Nie
Kod EAN
4547410452297

Zobacz także

Ładowarka dwukanałowa Newell DC-LCD do NP-T125

Dodatkowe informacje:

 • zasilanie:

 • AC 100-240 V; 50/60 Hz

 • DC 12-24 V; 3000 mA (max)

 • prąd ładowania:

 • normalne (L): 1000 mA x1 / 500 mA x2, szybkie (H): 1500 mA x1 / 800 mA x2

 • USB: 2100 mA

 • wymiary ładowarki: 12,5 x 11 x 4,3 cm

 • waga: 290 g (bez kabla)

 • Przeznaczenie: akumulatory NP-T125
Ostatnie sztuki w magazynie Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
249,00 zł