Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
głowica Manfrotto MVH500AH
  • głowica Manfrotto MVH500AH
  • Manfrotto MVH500AH głowica przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu

Manfrotto głowica 500AH Pro video

Wysyłka w 7-14 dni roboczych zwykle* wysyłka 7-14 dni (towar w magazynie dostawcy)

Dodatkowe informacje:

  • Głowica olejowa
  • Długa platforma
  • Gniazdo Easy Link 
  • Udźwig 5 kg
579,00 zł
Brutto
Skup aparatów fotograficznych
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

Manfrotto MVH500AH 

Głowica wideo Manfrotto 500 z płynnym ruchem i z płaską bazą jest lekka i zaprojektowana przede wszystkim do pracy z korpusami HDSLR, z przesuwną płytką, która umożliwia wyważenie aparatu na głowicy. Zapewnia płynne ujęcia i precyzyjną kontrolę przy użyciu sprzętu do 5 Kg.

Głowica posiada profesjonalne wkłady nadające płynność ruchu na obu osiach - obrotu i pochylenia - zapewniają, że każdy ruch kamery jest gładki, kontrolowany i precyzyjny. To najbardziej kompaktowa głowica w udanej serii Manfrotto - Bridging Technology ™.

Wyposażona w boczny system blokowania, który umożliwia szybkie wpięcie kamery z płytką do głowicy od góry, zamiast konieczności dopasowywania i wsunięcia płytki od tyłu. System bocznej blokady sprawia również, że szybsze i łatwiejsze jest odpięcie kamery z głowicy.


Głowica MVH500AH ma stałą przeciwwagę, ustawioną na 2,4 Kg, ale jest w stanie utrzymać sprzęt o wadze do 5 kg. Posiada jedno złącze Easy Link 3/8'', umożliwiające montaż zewnętrznego monitora lub innego wyposażenia dodatkowego.

Płaska baza ze standardowym gwintem 3/8'' sprawia, że ​​głowica jest przystosowana do pracy z różnym sprzętem filmowym (statyw, slider, wysięgnik czy żuraw).

Autoryzowany sklep fotograficzny Manfrotto e-oko.pl

Dostępność
Wysyłka w 7-14 dni roboczych zwykle*
Gwarancja
2 lata + 3 lata po rejestracji
Waga
900g
Materiał
Aluminium
Kod EAN
8024221623277
Nowy produkt
e-oko.pl Opinie z ekomi-pl.com