SKLEP

Manfrotto MPCOMPACT-BK - monopod i wysięgnik

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Główne cechy:

 • Długość po złożeniu: 40cm
 • Długość maksymalna: 131cm
 • Udźwig: 1kg
 • Waga: 322g
215,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Manfrotto Compact Xtreme

Manfrotto Compact Xtreme to sprytne rozwiązanie w postaci monopodu do oparcia na podłożu oraz wysięgnika selfie. Compact Xtreme posiada głowicę kulową z gwintem 1/4", a w zestawie dołączony jest adapter kompatybilny z kamerami sportowymi GoPro i innymi wykorzystującymi ten sam sposób montażu. Z racji na małe gabaryty po złożeniu oraz niską wagę, jest to idealna propozycja dla osób aktywnych, a także tych, które chcą mieć wytrzymałe rozwiązanie do zdjęć i nagrywania.

Manfrotto Compact Xtreme posiada 4 sekcje i osiąga aż 131 cm maksymalnej długości. Maksymalny udźwig wynosi 1 kg, pozwalając na zamontowanie amatorskiej lustrzanki, aparatu kompaktowego lub ww. kamer sportowych.

Monopod na obu końcach wyposażony jest w gwint 1/4”, dzięki czemu możemy szybko zmienić umiejscowienie głowicy w zależności od potrzeb. Dodatkowo mamy do dyspozycji gumową nakładkę, aby zapewnić ekstremalną stabilność na dowolnym podłożu w przypadku wykorzystywania monopodu.

Poprzez zdemontowanie głowicy z górnej części uchwytu i zamontowanie po drugiej stronie, monopod zamieniamy w wysięgnik do selfie. Do zestawu załączony jest adapter do kamer GoPro®. Compact Xtreme wyposażony został w wygodny, gumowany uchwyt, który daje pewność chwytu. Pasek na nadgarstek gwarantuje jeszcze większe bezpieczeństwo podczas realizacji zdjęć i nagrań.

Dane techniczne:

 • Długość po złożeniu: 40 cm
 • Długość maksymalna: 131 cm
 • Udźwig: 1 kg
 • Waga: 322 gMade in Italy - jakość i design


Manfrotto wspiera społeczność kreatywną w rozwijaniu swojej wyobraźni tymi samymi standardami jakości, które zwykle są rezerwowane dla profesjonalnych fotografów. Standardami, które można krótko określić formułą Made in Italy, która jest także kwintesencją połączenia wysokiej jakości, znakomitego designu, uwagi poświęconej detalom oraz ciągłych badań i innowacji.Made in Italy jako lepszy przemysłowy know-how

Utrzymanie produkcji sprzętu we Włoszech świadczy o zaangażowaniu Manfrotto w utrzymanie ich jakości, funkcjonalności i wytrzymałości.
Wszechstronny zespół zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników stanowi najcenniejszą siłę, prowadząc do ciągłych innowacji i osiągania coraz to nowszych celów technologicznych.nitro.png

DESIGNED AND MANUFACTURED IN ITALY


Cele pozostają te same: ciągłe poprawianie jakości i efektywności zarówno produkcji jak i obsługi, łącząc nowoczesną automatykę z dużą wiedzą i umiejętnościami pracowników. Codziennie dościgamy doskonałość dzięki determinacji i pasji, z dumą przedstawiając światu najwyższą Włoską jakość..

Przedłużona gwarancja na produkty Manfrotto oraz Gitzo

Ciesz się swoim sprzętem dłużej!

Ze względu na wysoką jakość produktów Manfrotto, oferujemy przedłużenie standardowej gwarancji o łączny okres nawet do 10 lat!
Zarejestruj swój produkt – miej pewność i spokój na dłużej. Przedłużoną Polską gwarancję uzyskasz rejestrując produkt z oficjalnej polskiej dystrybucji z odpowiednią naklejką.

Autoryzowany sklep Manfrotto | e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Waga
322 g
Minimalna wysokość
40 cm
Maksymalna wysokość
131 cm
Materiał
Aluminium
Kod EAN
8024221646016

Zobacz także

Velbon UP-400 Monopod

Dodatkowe informacja:

 • Maksymalna możliwa wysokość: 160 cm
 • Maksymalne obciążenie: 4,5 kg
 • Minimalna wysokość robocza : 50,8 cm
 • Ilość sekcji: 4
 • Kolor monopodu: czarny
Ostatnie sztuki w magazynie Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
84,00 zł