Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

GITZO Traveler GT0545T

Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle* wysyłka 48h

Dodatkowe informacje:

  • 4 sekcyjny karbonowy statyw nowej serii Traveler
  • Pionierski mechanizm 180°
  • System G-lock
  • Max. wysokość z wysuniętą kolumną 122,5 cm
  • Waga 0,895 kg
  • Udźwig 8kg
2 535,00 zł
Brutto
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

GITZO Traveler GT0545T
Statywy Traveler, z pionierskim zastosowaniem mechanizmu 180° składania nóg w statywach Gitzo, są jeszcze sztywniejsze przez zastosowanie technologii Carbon eXact w budowie rur.
Nowy system blokady nóg Traveler G-Lock dedykowany dla statywów Traveler jest jeszcze bardziej kompaktowy, mocniejszy i bardziej ergonomiczny.

Zestawy statywów wyposażone zostały w nowe głowice kulowe z bezkompromisową gładkością i precyzją. Najmniejszy statyw Gitzo serii 0 dodany został po raz pierwszy do rodziny statywów Traveler, a statywy serii 1 i 2 są teraz wyższe od swoich poprzedników.

Technologia Carbon eXact – mocniejsze nogi

Technolgia Carbon eXact zastosowana w konstrukcji nóg statywu powoduje 6x krotność poprawy sztywności od poprzedników przy zastosowanej technologii włókien węglowych HM (High Modulus) i zastosowaniu większych średnic rur.

Traveler G-lock – oszczędność miejsca i bardziej ergonomiczny

Traveler G-lock to nowy, bardziej kompaktowy system blokowania nóg statywu stworzony dla statywów Traveler. Efektywność systemu pozwala na skuteczniejsze oszczędzenie przestrzeni dla wyższych statywów przy złożonych nogach. Nowa zakrzywiona forma umożliwia łatwiejsze operowanie, a wewnętrzny system O-ring powoduje płynniejsze działanie i redukuje dostawanie się kurzu i piasku wewnątrz blokady.

Zestawy z nowymi głowicami kulowymi Gitzo

Smukły kształt głowic, precyzyjnie i perfekcyjnie pasuje między złożonymi nogami statywu. Wszystkie modele statywów są dostępne zarówno oddzielnie, bądź w zestawie statyw i głowica.

Inne funkcje ułatwiające użytkowanie

Załączone krótkie kolumny do szybszego ustawienia statywu na poziomie podłoża.

Nowe stopki w modelach serii 0 i 1 oszczędzają miejsce, stabilne i łatwe do wymiany w przypadku zużycia. Stopki dla statywów serii 2 są wymienne opcjonalnie.
Do statywu załączony jest pasek z wygodnym ułożeniem dla transportowania i użytkowania statywu.

Max. wysokość z wysuniętą kolumną 122,5 cm
Max. wysokość 106 cm
Min. wysokość 20 cm
Długość po złożeniu 36,5 cm
Waga 0,895 kg
Udźwig 8 kg
Ilość sekcji 4

Dostępność
Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle*
Gwarancja
24 miesiące
Nowy produkt