Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

GITZO Systematic GT5533LS

Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle* wysyłka 1-3 dni (towar w magazynie dostawcy)

Dodatkowe informacje:

  • 3 sekcyjny statyw nowej serii Systematic
  • Technologia "Crabon exact"
  • Wymienialne stopki statywu
  • System "Gound level set"
  • Max. wysokość: 145cm
  • Waga: 2,72kg
  • Udźwig: 40kg
4 475,00 zł
Brutto
Skup aparatów fotograficznych
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

GITZO Systematic GT5533LS


Gitzo Systematic to modularne statywy przeznaczone dla najbardziej wymagających profesjonalistów, pracujących najcięższym sprzętem w najbardziej niesprzyjających warunkach. 

Od samego początku seria Systematic była wyznacznikiem stabilności i wytrzymałości, dlatego też statywy tej serii szybko stały się najczęściej wybieranymi przez zawodowych fotografów pracujących długimi teleobiektywami, oraz aparatmi średnio I wielkoformatowymi. Możliwość mocowania głowicy bezpośrednio w jarzmie statywu gwarantuje maksymalną stabilność konstrukcji, a możliwość rozbudowania statywu o dodatkowe kolumny centralne czyni z niej najbardziej wszechstronny statyw na świecie.W 2016 roku cała rodzina statywów została zaprojektowana na nowo, oferując jeszcze wiekszą wytrzymałość, maksymalną stabilność, bezpieczeństwo oraz komfort pracy. Wszystkie modele serii Systematic, tak jak pozostałe produkty Gitzo, zostały wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, przy zastosowaniu najnowszych, opatentowanych przez producenta technologii, gwarantując fotografom maksymalną możliwą wytrzymałość oraz wszechstronność statywów. W nowej serii do wyboru jest aż 12 statywów o nośności 25 lub 40kg.


Max. wysokość: 145 cm

Min. wysokość: 10 cm
Długość po złożeniu: 68 cm
Waga: 2,72 kg
Udźwig: 40 kg
Ilość sekcji: 3
Średnice sekcji: 41,3 : 37 : 32,9 (mm)
Poziomica: Tak
Temperatura pracy: -30:70 °C

Dostępność
Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle*
Gwarancja
24 miesiące
Kod EAN
8024221640533
Nowy produkt