Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
MS0490C Nanopole Carbon
1
  • MS0490C Nanopole Carbon
  • Statyw studyjny wyposażenie studia sklep Warszawa

Statyw Manfrotto MS0490C Nanopole Carbon

Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle* wysyłka 1-3 dni (towar w magazynie dostawcy)

Dodatkowe informacje:

  • Zaledwie 750g* wagi
  • Idealny pod mobilne oświetlenie
  • Wyciągana kolumna z włókien węglowych do użycia jako wysięgnik
  • Kompaktowy po złożeniu

699,00 zł
Brutto
Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Statyw Manfrotto MS0490C Nanopole Carbon

Nanopole Carbon to najlżejszy statyw oświetleniowy Manfrotto, zaprojektowany z myślą o twórcach zdjęć, którzy szukają lekkiego, małego i mobilnego sprzętu.
Dzięki lekkiej aluminiowej podstawie i kolumnie z włókna węglowego, statyw Nanopole Carbon waży zaledwie 750g*. Jest idealnym wsparciem dla małego sprzętu oświetleniowego o wadze do 1,5 kg, takiego jak reporterskie lampy błyskowe i światła LED. Nanopole jest bardzo często wybierane przez kreatywnych i świadomych wagi fotografów zarówno w studio jak i poza nim.
Kolumna może być używana samodzielnie, jako ręczny wysięgnik (boom), dla ustawienia światła dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz.
Kompaktowa długość po złożeniu - zaledwie 51cm - sprawia, że ​​statyw Nanopole Carbon może zmieścić się do bagażu podręcznego. Okaże się idealnym dla osób o bardzo ograniczonej przestrzeni do transportu. Z powodzeniem mieści się do kieszeni na statyw w większości toreb fotograficznych, abyś mógł posiadać kompaktowy zestaw i podróżować bez kompromisów.

statyw nanopole

Statyw Nanopole Carbon ma praktyczną, górską nogę, która pozwala stabilnie utrzymać oświetlenie w pionie. Doskonale sprawdzi się to na nierównym terenie, ulicach śródmieścia czy nawet skalistych wzgórzach. Dla większego bezpieczeństwa, podstawa posiada również haczyk do zamocowania worka z piaskiem, dla dodatkowego dociążenia.
Ten wszechstronny statyw posiada wiele opcji montażu sprzętu: trzpień ze stali nierdzewnej 16 mm (5/8'') z gwintem 3/8'' oraz redukcję gwintu 3/8-1/4''. Zapewnia to możliwość bezpiecznego mocowania szerokiej gamy lamp i innych akcesoriów.
Ten lekki statyw oświetleniowy nie tylko zapewnia użytkownikom odpowiednie wsparcie podczas mobilnych sesji. Dzięki najwyższym światowym standardom produkcji zyskujesz trwałość a także wysoką jakość wykonania i materiałów, na których możesz polegać.

* 750g bez redukcji 3/8-1/4''

nitro.png

DESIGNED AND MANUFACTURED IN ITALY

Cele pozostają te same: ciągłe poprawianie jakości i efektywności zarówno produkcji jak i obsługi, łącząc nowoczesną automatykę z dużą wiedzą i umiejętnościami pracowników. Codziennie dościgamy doskonałość dzięki determinacji i pasji, z dumą przedstawiając światu najwyższą Włoską jakość.

Przedłużona gwarancja na produkty Manfrotto oraz Gitzo

Ciesz się swoim sprzętem dłużej!

Ze względu na wysoką jakość produktów Manfrotto, oferujemy przedłużenie standardowej gwarancji o łączny okres nawet do 10 lat!
Zarejestruj swój produkt – miej pewność i spokój na dłużej. Przedłużoną Polską gwarancję uzyskasz rejestrując produkt z oficjalnej dystrybucji z odpowiednią naklejką.

Autoryzowany sklep Manfrotto | e-oko.pl

Dostępność
Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle*
Gwarancja
24 miesiące
Waga
0.78 kg
Maksymalna wysokość
197 cm
Długość po złożeniu
51 cm
Materiał
Aluminium
Udźwig
1.5kg
Kod EAN
8024221698602