Filtr UV-Haze B+W MRC nano MASTER 58mm
SKLEP
  • Filtr UV-Haze B+W MRC nano MASTER 58mm
  • Filtr UV-Haze B+W MRC nano MASTER 58mm

B+W 52mm UV MRC nano MASTER

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Najważniejsze informacje:

  • Doskonałe szkło optyczne Schott
  • Powłoki MRC nano, odporne na wodę, tłuszcz i brud
  • Pierścień mosiężny, czarny, anodyzowany
  • Wyjątkowo cienka ramka
349,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Filtr UV-Haze B+W MRC nano MASTER 52mm

Najwyższej klasy filtr UV marki B+W z serii MASTER, chroniący przednią soczewkę obiektywu przed stłuczeniem, porysowaniem lub zabrudzeniem. Jest całkowicie bezbarwny i nie wpływa na ekspozycję zdjęcia, a dzięki warstwom antyrefleksyjnym nie powoduje blików i odbłysków na zdjęciu. Specjalna powłoka zastosowana na gwincie filtra zdecydowanie ułatwia montaż i demontaż. Szczególnie przydatny przy fotografii analogowej w otwartym terenie - niweluje efekt zamglenia na zdjęciach wykonanych w górach czy nad morzem.

Filtry z serii MASTER są bezpośrednim następstwem linii XS-PRO. Tak samo jak starsze modele, wyposażone są w wyjątkowo cienką, mosiężną ramkę w kolorze czarnym, którą poddano dodatkowemu procesowi anodyzacji. Dzięki jej kompaktowym wymiarom wyeliminowany został problem winietowania. Filtr z powodzeniem może być wykorzystywany do każdego rodzaju obiektywu – od szerokokątnych po teleobiektywy.

Przy produkcji filtra wykorzystano najwyższej jakości szkło optyczne Schott. Dla maksymalnego zabezpieczenia oraz komfortu użytkowania pokryto je aż 16 warstwami o różnych właściwościach, między innymi hydro- i oleofobową. W przypadku zachlapania woda stacza się z powierzchni szkła w formie okrągłej kropli. Filtr jest również wysoce odporny na inne zabrudzenia, takie jak kurz, plamy czy odciski palców.
Filtr UV-Haze B+W MRC nano MASTER o średnicy 77 mm - kompatybilny ze wszystkimi obiektywami wyposażonymi w gwint o tej średnicy.

Wyprodukowane w Niemczech.


Autoryzowany sklep fotograficzny B+W | e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Średnica filtra
52 mm
Kod EAN
4012240048182