Filtr UV B+W MRC nano T-PRO 82mm
SKLEP
  • Filtr UV B+W MRC nano T-PRO 82mm
  • Filtr UV B+W MRC nano T-PRO 82mm

B+W 82mm UV MRC nano T-PRO

Zadzwoń po szczegóły zadzwoń po szczegóły

Najważniejsze informacje:

  • Doskonałe szkło optyczne Schott
  • Powłoki MRC nano, odporne na wodę, tłuszcz i brud
  • Pierścień mosiężny, anodyzowany, w kolorze tytanu
  • Wyjątkowo cienka ramka
999,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Filtr UV B+W MRC nano T-PRO 82mm

Najwyższej klasy filtr UV marki B+W z serii T-PRO, chroniący przednią soczewkę obiektywu przed stłuczeniem, porysowaniem lub zabrudzeniem. Jest całkowicie bezbarwny i nie wpływa na ekspozycję, a dzięki warstwom antyrefleksyjnym nie powoduje blików i odbłysków na zdjęciu. Specjalna powłoka zastosowana na gwincie filtra zdecydowanie ułatwia montaż i demontaż. Szczególnie przydatny przy fotografii analogowej w otwartym terenie - niweluje efekt zamglenia na zdjęciach wykonanych w górach czy nad morzem.

Przy produkcji filtra wykorzystano najwyższej jakości szkło optyczne Schott. Dla maksymalnego zabezpieczenia oraz komfortu użytkowania pokryto je aż 16 warstwami o różnych właściwościach, między innymi hydro- i oleofobową. W przypadku zachlapania woda stacza się z powierzchni szkła w formie okrągłej kropli. Filtr jest również wysoce odporny na inne zabrudzenia, takie jak kurz, plamy czy odciski palców. Wyjątkowo cienka, mosiężna ramka w kolorze tytanowym została poddana procesowi anodyzacji, a dzięki jej kompaktowym wymiarom wyeliminowany został problem winietowania.
Filtr UV B+W MRC nano T-PRO o średnicy 82 mm - kompatybilny ze wszystkimi obiektywami wyposażonymi w gwint o tej średnicy. Może być wykorzystywany do każdego rodzaju obiektywu – od szerokokątnych po teleobiektywy.

Wyprodukowane w Niemczech.


Autoryzowany sklep fotograficzny B+W | e-oko.pl

Dostępność
Zadzwoń po szczegóły
Gwarancja
24 miesiące
Średnica filtra
82 mm
Kod EAN
4012240041169