Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Quadralite Octa Deep 120

Brak brak

Dodatkowe informacje:

  • mocowanie typu Bowens,
  • bardziej skupiona wiązka światła,
  • dodatkowy wewnętrzny dyfuzor.
285,00 zł
Brutto
Skup aparatów fotograficznych
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

Softbox oktagonalny Deep Octa posiada znacznie głębiej osadzone mocowanie lampy, dzięki czemu emituje bardziej skupioną wiązkę światła niż tradycyjny softbox oktagonalny. Daje to lepszą kontrolę nad strumieniem światła a zdjęcia są bardziej kontrastowe, choć nadal utrzymana jest charakterystyczna dla tego typu softboxów miękkość oświetlenia.

Konstrukcja softboxa oparta jest na metalowym pierścieniu, do którego w szybki i łatwy sposób mocowane są sprężyste pręty, odpowiedzialne za mocny i równomierny naciąg poszycia.

Wnętrze pokryte jest srebrzystą, neutralną kolorystycznie warstwą odblaskową. Oprócz głównej warstwy rozpraszającej, softbox wyposażony jest dodatkowy wewnętrzny dyfuzor, wykonany z białego materiału o wysokim współczynniku rozpraszania światła.

Softboxy oktagonalne Quantuum wyposażone są w pierścień montażowy typu Bowens. Dzięki temu mogą być stosowane nie tylko z lampami Quantuum, ale też z produktami innych marek, w których zastosowane to samo mocowanie.

Softbox oktagonalny Quantuum Deep Octa w rozmiarze: 120 cm.

Dostępność
Brak
Gwarancja
24 miesiące
Kod EAN
5901698712167
Nowy produkt

Zobacz także