Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
PocketWizard Plus X
  • PocketWizard Plus X
  • PocketWizard Plus X e-oko.pl

PocketWizard Plus X

Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle* wysyłka 1-3 dni (towar w magazynie dostawcy)

Dodatkowe informacje:

  • W pełni kompatybilny
  • 10 kanałów pracy
  • Automatyczne rozpoznanie trybu pracy
  • zasięg 500m
379,00 zł
Brutto
Skup aparatów fotograficznych
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

PocketWizard Plus X

PocketWizard Plus X to podstawowy model odbiornika / nadajnika w trwałej sprawdzonej obudowie znanej z modelu Plus III. Urządzenie oferuje 10 kanałów pracy i automatycznie ustawia się w stan pracy nadajnika lub odbiornika. Obsługa urządzenia odbywa się za pośrednictwem jednego pokrętła i przycisku do testowego wyzwolenia sygnału.

Plus X jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi wyprodukowanymi kiedykolwiek nadajnikami PocketWizard, jak również ze światłomierzami Sekonic, lampami Profoto, Bowens, Dynalite posiadającymi wbudowane odbiorniki PocketWizard.Główne innowacje:

10 kanałów pracy - pozwalające na bezkonfliktową pracę nawet w otoczeniu wielu fotografów, jak na przykład imprezy sportowe.
Wyboru kanału – dokonujemy jednym pokrętłem, wybrana wartość jest podświetlona i doskonale widoczna w każdych warukach.
Automatyczne rozpoznawanie trybu pracy – Plus X pracując w trybie TxRx, automatycznie rozpozna czy jest nadajnikiem, czy odbiornikiem, dzięki czemu nie trzeba pamiętać o podziale urządzeń.
Dwustopniowy system wyzwalania aparatu – Przycisk TEST został zaprojektowany jak klasyczny spust migawki w aparacie. Naciśnięcie go do połowy wybudzi zdalny aparat, pozwoli mu zmierzyć światło i wyostrzyć obiekt, a dopiero wciśnięcie go do końca wyzwoli migawkę. Tak samo z jednym, lub wieloma aparatami! Takie rozwiązanie pozwala na znaczną oszczędność baterii aparatu i w rezultacie dłuższą pracę.
Automatyczny tryb Auto-Relay – ponieważ jednoczesne wyzwolenie zdalnej lampy i aparatu spowoduje błyśnięcie lampy jeszcze przed otwarciem migawki aparatu, PocketWizard Plus X za pomocą trybu Auto-Relay automatycznie zadba o pełną synchronizację zdalnego błysku z aparatem.
Duży zasięg – ponieważ rzeczywiste warunki pracy prawie zawsze różnią się od idealnych, Plus X gwarantuje zasięg do 500m i pewność wyzwolenia aparatu lub lampy
Wskaźnik pracy i stanu baterii – rójkolorowa dioda LED informuje o poprawnym działaniu urządzenia.
Bogate wyposażenie - Plus X jest sprzedawany z kablem do wyzwalania lamp błyskowych wyposażonych w mini jack ale w zestawie jest komplet przejściówek na złącze PC lub duży jack.

Autoryzowany sklep fotograficzny PocketWizard e-oko.pl

Dostępność
Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle*
Gwarancja
24 miesiące
Nowy produkt

Zobacz także