Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Sony VG-C4EM grip do A7R IV internetowy sklep fotograficzny e-oko.pl
  • Sony VG-C4EM grip do A7R IV internetowy sklep fotograficzny e-oko.pl
  • Sony VG-C4EM grip do A7R IV przyjmujemy używane aparaty cyfrowe w rozliczeniu

Sony VG-C4EM grip do A7R IV

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast

Dodatkowe informacje:

  • grip do Sony A7R IV
  • mieści 2x NP-FZ100
1 999,00 zł
Brutto
Skup aparatów fotograficznych
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

Sony VG-C4EM grip do A7R IV


Łatwa obsługa w pionie
Uchwyt VG-C4EM ma podobne elementy sterujące, jak na korpusie aparatu. Rozmieszczenie, rozmiar oraz kształt przycisków zostały zoptymalizowane przy użyciu tych samych materiałów, co na korpusie α7R IV. W efekcie funkcje, lokalizacja i i „czucie” przycisków jest podobne jak na korpusie, gdy aparat jest trzymany pionowo.

Solidny, bezpieczny uchwyt
Pomysłowa konstrukcja ułatwia pewne trzymanie aparatu. Uchwyt pionowy pozwala łatwo robić zdjęcia, niezależnie od tego, czy trzymasz aparat poziomo, czy pionowo – możesz poświęcić pełną uwagę obiektowi i kompozycji.

Podwojony czas efektywnego działania
Uchwyt VG-C4EM mieści jedną lub dwie baterie NP-FZ100. Na dwóch bateriach aparat będzie działać niemal dwa razy dłużej niż na jednej. Pozostałe zasilanie bateryjne jest widoczne na ekranie LCD w odstępach 1-procentowych. Gdy jedna z baterii się wyczerpie, aparat zacznie automatycznie korzystać z drugiej, nie powodując przerw w pracy.

Lekki, trwały korpus ze stopu magnezu
Zewnętrzna powierzchnia uchwytu VG-C4EM jest wykonana z tego samego stopu magnezu, co korpus aparatu α7R IV, zapewniając podobną sztywność przy niewielkiej wadze i rozmiarze.

Ładowanie baterii lub zasilanie przez USB
Baterie w uchwycie można ładować przez port USB, nie odłączając uchwytu od aparatu. Podczas przedłużających się sesji fotograficznych można dodatkowo zasilać aparat przez jego port USB, używając przenośnego akumulatora lub zasilacza sieciowego.

Pewna ochrona przed kurzem i wilgocią
Złącze między aparatem a uchwytem jest wykonane z tego samego materiału uszczelniającego, co aparat, i zapobiega przedostawaniu się kurzu i wilgoci. Zwiększa to ogólną niezawodność systemu.Autoryzowany sklep fotograficzny Sony e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Nowy produkt

Zobacz także