Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

DJI Phantom 4 PRO PLUS (+2 baterie)

Wysyłka w 7-14 dni roboczych zwykle* wysyłka 7-14 dni

Dodatkowe informacje:

  • Kamera z 1-calową matrycą 20Mpx
  • System unikania przeszkód
  • Wbudowany w nadajnik 5,5-calowy wyświetlacz
  • 3 akumulatory w zestawie
  • Zasięg 3,5km
  • Funkcja ActiveTrack
  • Prędkość do 72km/h
8 599,00 zł
Brutto
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

DJI Phantom 4 PRO+ to kolejny następca najpopularniejszej serii dronów wyprodukowanych przez firmę DJI. Zastosowano w nim szereg innowacyjnych funkcji względem poprzedniej wersji Phantom 4

Natomiast od wersji Phantom 4 PRO odróżnia go zintegrowany port HDMI z nadajnikiem RC oraz wbudowany wyświetlacz o przekątnej 5.5 cala i jasności do 1000 cd/m2.

NOWA KAMERA

Najnowszy model Phantom 4 PRO wyposażony jest w kamerę z 1-calowym, 20 Mpx sensorem Exmor R (CMOS). Kamera ma również mechaniczną migawkę, dzięki czemu wyeliminowano efekt rolling shutter, czyli zakrzywienie obrazu, który występuje podczas robienia zdjęć w szybkim ruchu, a materiał wideo można teraz rejestrować w rozdzielczości 4K/60fps H.264 oraz4k/30fps H.265 przy prędkości zapisu zwiększonego do 100Mb/s. 

SYSTEM WYKRYWANIA PRZESZKÓD W PIĘCIU KIERUNKACH

Dodano komplet dwóch dodatkowych sensorów optycznych z tyłu quadrocoptera, jak i system wykrywania w podczerwieni po bokach platformy, dzięki czemu doskonale wykrywa teraz przeszkody w pięciu kierunkach.

INTELIGENTNY SYSTEM WSPARCIA LOTU

Phantom 4 PRO+ wyposażony jest w podwójny satelitarny system pozycjonowania GPS/GLONASS oraz w zwiększone pole widzenia. Dzięki zastosowaniu dodatkowych kamer z tyłu drona oraz systemowi podczerwieni po bokach w trybie Beginner i Tripod skanuje teren w odległości do 7 m, obszar skanowany ma kształt stożka o kącie 70° w poziomie i 20 ° w pionie. Dzięki analizie informacji z podwójnych modułów IMU oraz obydwu kompasów, dane są na bieżąco kontrolowane, a błędy korygowane. Oprogramowanie drona konwertuje obraz otoczenia z kamer na trójwymiarową mapę terenu, dzięki czemu loty nowym Phantomem są znacznie bezpieczniejsze zarówno na otwartej przestrzeni, jak i w zamkniętych pomieszczeniach.

INTELIGENTNE TRYBY LOTU

Active Track – quadrocopter wykrywa obiekt, za którym ma podążać.

Dostępne są 3 tryby tej funkcji:

Trace – podążanie przed lub za obiektem z jednoczesnym wykrywaniem przeszkód,

Spotlight – kamera skierowana na obiekt podczas lotu w dowolnym kierunku.

Profile – podążanie z prawej i lewej strony obiektu.

Draw – unowocześniona funkcja lotu po punktach. Wystarczy narysować trasę na ekranie, a quadrocopter będzie nią podążać z zachowaniem stałej wysokości. 

Dostępne są 2 tryby Draw:

Standard – znany z poprzedniej wersji, w której Phantom 4 podąża trasą z zadaną prędkością i kamerą skierowaną do przodu

Free – dron porusza się po wyznaczonej trasie tylko na polecenie. Kamera może być skierowana w dowolnym kierunku.

TapFly - lot w kierunku zaznaczonym na ekranie podglądu. Dzięki temu możliwy jest obrót quadrocopterem przy pomocy drążków, kadrowanie obrazu oraz zmienianie kierunku lotu za pomocą dotyku ekranu. 


Dostępne są 3 tryby TapFly:

TapFly Forward – lot do przodu.

TapFly Backward – lot do tyłu.

TapFly Free – lot po prostej w wybranym kierunku z jednoczesnym obrotem drona wokół własnej osi (nie działa wykrywanie przeszkód).

Return to Home – usprawniony tryb powrotu do domu. Phantom zapisuje przebytą trasę, a w razie utraty sygnału z nadajnika, wraca tą samą drogą,dostosowując lot do przeszkód na wytyczonej drodze. Jeśli wykryje teren nienadający się do lądowania (np. znajdzie się nad wodą), wówczas zawiśnie w powietrzu i automatycznie przekaże informacje operatorowi o swoim położeniu.

Gesture – w tym trybie zdjęcie selfie może być wykonane przy pomocy samych gestów rąk, bez potrzeby trzymania aparatury sterującej.

WYDŁUŻONY CZAS LOTU

Nowy akumulator o zwiększonej pojemności do 5870 mAh pozwala na lot do 30 min.

AUTOMATYCZNA ELIMINACJA ZAKŁÓCEŃ I ZINTEGROWANY WYŚWIETLACZ

Nadajnik Phantoma 4 PRO posiada system Lightbridge 5.8 GHz w którym dodano możliwość automatycznego przełączania się pomiędzy częstotliwościami 5.8 i 2.4 GHz aby wyeliminować ewentualne zakłócenia. Maksymalny zasięg quadrocoptera na otwartej przestrzeni to 3,5 km.

Dodatkowo wersja Phantom 4 PRO+ została wzbogacona o zintegrowany z nadajnikiem wyświetlacz 1080p o przekątnej 5.5 cala i poziomie jasności 1000 cd/m2, czyli ponad dwukrotnie większej niż w większości urządzeń mobilnych dostępnych na rynku. Wyświetlacz posiada wbudowaną aplikację DJI GO oraz zintegrowany port HDMI, slot na karty micro SD, mikrofon, głośnik i interfejs WiFi aby udostępniać materiał w sieci. Akumulator wystarcza na 4 godziny pracy.

MOŻLIWOŚCI

Phantom 4 PRO posiada pozostałe rozwiązania jak jego poprzednik. W trybie Sport potrafi osiągnąć prędkość do 72km/h, a dzięki aplikacji DJI GO operator ma pełną kontrolę nad telemetrią,poziomem naładowania akumulatora oraz ustawieniami kamery, jak również inteligentnymi trybami lotu. Aplikacja posiada również możliwość synchronizacji i zapisywania historii lotów na koncie użytkownika oraz podstawowej edycji nagranego materiału wideo łącznie z zamieszczeniem go na portalach społecznościowych, jak również streamingu na żywo (wymagany dostęp do sieci).

W zestawie:

Quadrocopter Phantom 4 PRO

Nadajnik RC z wbudowanym wyświetlaczem

Śmigła (8 szt)

Akumulator 5870 mAh x3

Ładowarka

Kabel AC

Blokada gimbala

Kabel USB OTG*

Kabel USB*

Karta micro SDHC 16GB*

Walizka*

*Element niepodlegający gwarancji producenta

Dostępność
Wysyłka w 7-14 dni roboczych zwykle*
Gwarancja
24 miesiące
Filmowanie
4K
Nowy produkt