Filtruj wg:

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka
Menu bloga

Najnowsze wpisy

Fotografia Bezcieniowa

 
Namiot bezcieniowy Newell M80 II

Namiot bezcieniowy Newell M80

  • mobilne studio fotograficzne ukryte w niewielkim pokrowcu
  • pomocny w wykonywaniu zdjęć produktowych. 
  • zawiera komplet teł, mały statyw oraz własne oświetlenie LED.
Ostatnie sztuki w magazynie Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
549,00 zł
Namiot bezcieniowy Newell M40 II

Namiot bezcieniowy Newell M40 II

  • mobilne studio fotograficzne ukryte w niewielkim pokrowcu
  • pomocny w wykonywaniu zdjęć produktowych. 
  • zawiera komplet teł, mały statyw oraz własne oświetlenie LED.
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
319,00 zł

Packshot, czyli zdjęcia reklamowe

Jeśli chcemy zająć się fotografią bezcieniową, powinniśmy zwrócić uwagę na sprzęt dedykowany do tego typu zdjęć. Najpopularniejszymi z nich są stoły i namioty bezcieniowe, które ułatwiają równomierne rozproszenie światła. Tradycyjną metodą jest oświetlenie namiotu z kilku stron za pomocą lamp błyskowych. Dobrze, żeby miały one dodatkowe modyfikatory w postaci np. softboxu – równomierne oświetlenie produktu jest jednym z kluczowych warunków dobrego packshotu. Obecnie znajdziemy też na rynku prostsze i bardziej mobilne rozwiązanie w postaci namiotów bezcieniowych z wbudowanymi lampami LED, takie jak Newell M40 II lub M80 II.

Statywy, blendy i inne akcesoria fotograficzne

Robiąc zdjęcia packshotowe dobrym pomysłem jest ustawienie aparatu na statywie. Ograniczy to ewentualne poruszenia i zmniejszy ryzyko nieostrego zdjęcia, na czym z pewnością każdemu zależy w przypadku fotografii reklamowej. Jeśli mimo namiotu czy stołu bezcieniowego będziemy potrzebowali jeszcze bardziej rozproszyć światło to pomocna może okazać się zwykła blenda. Przy robieniu zdjęcia na stole bezcieniowym z zamontowanym tłem, pamiętajmy o mocnych klipsach, które owo tło przytrzymają. Dla urozmaicenia zdjęć można również zainwestować w tła kolorowe, co pozwoli na większą kreatywność i w niektórych wypadkach będzie lepiej pasować do designu sklepu.

Szybkie i wygodne zakupy w sklepie autoryzowanym

Aby ułatwić Państwu zakupy, sklep fotograficzny e-oko.pl oferuje różne formy finansowania takie jak raty 10x0% czy leasing. Zapewniamy również dostęp do wszystkich aktualnych promocji wprowadzanych przez firmy, których asortyment posiadamy. Jako autoryzowani sprzedawcy, na każdy produkt udzielamy pełnej gwarancji producenta. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą komisu fotograficznego, w którym codziennie pojawia się nowy sprzęt używany w atrakcyjnych cenach. Chętnie doradzimy przy wyborze idealnego zestawu fotograficznego, który zostanie z naszymi klientami na długi czas i spełni wszelkie oczekiwania.