Filtruj wg:

Menu bloga

Najnowsze wpisy

Aparaty analogowe

 
Leica M6 model 2022 PROMOCJA

Dodatkowe informacje:

• Reedycja Leiki M6 – ilośc 3 tysiace sztuk;
• Niezawodna mechanika o wysokiej precyzji;
• Ulepszony dalmierz – lepsza jakość powłok i szkła, informacja o stanie baterii;
• Górna nasadka i dolna płyta wykonana z litego mosiądzu;
• Odporne na zarysowania matowe wykończenie w kolorze czarnym

Ostatnie sztuki w magazynie Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
26 998,00 zł

Dlaczego analog?
Wbrew pozorom aparaty analogowe mogą być dobrą propozycją dla początkujących fotografów. Aparaty tradycyjne zmuszają do nauki podstawowych parametrów aparatu, oraz uczą dokładniejszego przemyślenia kadru, ze względu na ograniczoną ilość klatek na kliszy. Analogi są oczywiście świetnym wyborem również dla osób pragnących powrócić do czasów fotografii tradycyjnej oraz hobbystów szukających nowych rozwiązań.
Jedną z kultowych firm, które produkowały i nadal zajmują się produkcją aparatów analogowych jest Leica. Nasz sklep internetowy zadbał o zamieszczenie jej produktów w naszej ofercie. Na stronie znaleźć można takie modele jak Leica M-A oraz Leica MP 0.72, oba nie wymagające zasilania baterią. Wysokiej klasy aparaty zapewnią świetnej jakości zdjęcia i niezawodne działanie.

Jaki aparat klasyczny wybrać?
Obecnie najpopularniejsze wydają się być aparaty polaroid, czyli takie, które od razu drukują wykonane zdjęcie. Ciekawie jest jednak zagłębić się także w analogi kompaktowe i pełnoklatkowe, które dadzą nam lepszej jakości obrazek, mimo że zarazem trzeba czekać na zobaczenie wywołanych zdjęć. Dla bardziej zaawansowanych i wymagających fotografów jeszcze jedną opcją są analogowe aparaty średnioformatowe. Należy pamiętać aby zaopatrzyć się w kliszę fotograficzną w dobrym formacie. Do wyboru mamy także różne czułości filmu.
W naszym sklepie fotograficznym zapewniamy profesjonalne doradztwo i pomoc. Prowadzimy również komis fotograficzny, gdzie można zostawić sprzęt w rozliczeniu i wymienić stary sprzęt na nowy!