Filtruj wg:

Stabilizator obrazu

Stabilizator obrazu
Menu bloga

Najnowsze wpisy

Aparaty średnioformatowe Hasselblad

 
Hasselblad 907X 100C +Grip +Wizjer

Dodatkowe informacje:

  • W zestawie: 907X 100C body + 907X (OVF) WIZJER + 907X GRIP
  • Matryca 100 Mpx
  • Najmniejszy średnioformatowy bezlusterkowiec
  • Matryca CMOS 43.8 x 32.9 mm
  • Zakres ISO: 64-25600
  • Bagnetet XCD
Ostatnie sztuki w magazynie Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
40 797,00 zł

Dlaczego aparaty Hassleblad?

Aparaty Hasselblad są znane z niezrównanej rozdzielczości i jakości obrazu. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych czujników i precyzyjnych obiektywów, zdjęcia są wyjątkowo szczegółowe i mają bogatą kolorystykę. Solidne konstrukcje zapewniają trwałość i niezawodność, nawet w trudnych warunkach, a modułowa budowa pozwala na personalizację aparatu i jego dostosowanie do indywidualnych potrzeb.

Aparaty Hasselblad w ofercie e-oko.pl

W ofercie posiadamy zarówno najnowsze  modele marki Hasselband, jaki i klasyki tego producenta. Każdy z aparatów Hasselband został zaprojektowany po to, aby inspirować i rozszerzać granice fotograficznej ekspresji. Aparaty średnioformatowe to doskonały wybór zarówno dla profesjonalnych fotografów, jak i artystów i hobbystów, którzy chcą wznieść swoje umiejętności na wyższy poziom.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem aparatów Hasselband, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze aparatu fotograficznego, który najlepiej spełni Twoje potrzeby i oczekiwania.