Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Sony FDR-X1000VR Action Cam Komis w Warszawie skupuje używane sprzęt foto
  • Sony FDR-X1000VR Action Cam Komis w Warszawie skupuje używane sprzęt foto
  • Sony FDR-X1000VR Nowy i używany profesjonalny sprzęt fotograficzny
  • Sony FDR-X1000VR sklep fotograficzny Przyjmujemy sprzęt foto w rozliczeniu

Sony FDR-X1000VR Action Cam

Brak brak

Dodatkowe informacje:

  • Stabilizacja SteadyShot
  • Filmy 4K 100Mb/s
  • pilot z podglądem w zestawie
  • obudowa wodoodporna w zestawie
1 699,00 zł
Brutto
Skup aparatów fotograficznych
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

Sony FDR-X1000VR Action Cam

FDR-X1000V to najnowszy model w linii kamer Action Cam — ma wszystkie funkcje, na które czekali doświadczeni użytkownicy. Jakość obrazu 4K pozwala na utrwalenie bardzo szczegółowych obrazów, profesjonalny kodek XAVC S umożliwia rejestrację doskonałej jakości materiałów o dużej przepływności, a funkcje takie jak Highlight Movie Maker pomogą zamienić każdy film w prawdziwe arcydzieło.

Przetwornik obrazu CMOS Exmor R

Szczegółowe przedstawienie każdego elementu sceny możliwe jest nawet w słabym świetl, dzięki zastosowaniu technologii przetwornika obrazu. Przetwornik CMOS Exmor R wyróżnia się specjalną konstrukcją, w której okablowanie znajduje się za elementami światłoczułymi. Takie rozwiązanie znacznie zwiększa światłoczułość i obniża poziom szumów. Szerszy zakres dynamiczny, bogatsze przejścia tonalne i wyraźne szczegóły to także zasługa szybszego, równoległego przetwarzania sygnału i jego bardziej efektywnej konwersji.

Duża przepływność pozwalająca na uchwycenie subtelnych szczegółów

Uzyskanie płynnego obrazu o wysokiej jakości ułatwiają dostępne tryby zapisu przy dużej przepływności: do 100 Mb/s dla obrazu 4K i do 50 Mb/s dla obrazu Full HD. Kamera FDR-X1000V Action Cam sprawdzi się podczas wszystkich przygód.

Obiektyw Zeiss o bardzo szerokim kącie widzenia: 170°

Obiektyw ZEISS Tessar o kącie widzenia 170° rejestruje obraz w niezwykle szerokim ujęciu. Można też wybrać kąt widzenia 120°, przy którym działa stabilizator obrazu SteadyShot1. W obu przypadkach kamera pozwala na utrwalenie pięknych obrazów w trudnym terenie: na stoku narciarskim, w górach albo na wyboistych asfaltowych ścieżkach lokalnego parku.

Zaawansowany stabilizator SteadyShot

Nawet jeśli wszystko dookoła trzęsie się i kołysze, nagrany film powinien być wyraźny, stabilny, a tym samym przyjemny w oglądaniu. Zaawansowany stabilizator obrazu SteadyShot skuteczniej radzi sobie z wibracją o małej amplitudzie, która występuje między innymi po podwieszeniu kamery do sterowanego radiem helikoptera. W rezultacie panoramiczne ujęcia z drona urzekają czystością obrazu. Funkcja SteadySHot nie obsługuje jednak jakości 4K.

Funkcja automatycznego montażu (Highlight Movie Maker)

Możliwość szybkiego odszukania najważniejszych scen i błyskawicznego rozpoczęcia montażu oznacza znaczną oszczędność czasu i możliwość szybszego podzielenia sie filmem ze znajomymi. Funkcja Highlight Movie Maker automatycznie wybiera także najlepsze sceny, montuje je w film i uzupełnia podkładem muzycznym. Tak powstałe dzieło można od razu udostępnić za pomocą smartfona.

Odporna na zachlapanie konstrukcja

Kamera jest odporna na zachlapanie wodą i spełnia wymogi klasy ochrony IPX4 — można ją zatem zabrać na cały dzień w góry bez obudowy wodoodpornej i bez obaw o kaprysy pogody. Obudowa nie jest również potrzebna do zainstalowania urządzenia na statywie. Ponadto istnieje możliwość dokupienia obudowy wodoodpornej do głębokosci 10m.

Autoryzowany sklep fotograficzny Sony e-oko.pl

Dostępność
Brak
Gwarancja
24 miesiące
Kod EAN
4548736000957
Nowy produkt