Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
TetherPro USB-C - 3.0 Micro-B sklep fotograficzny dla profesjonalistów
  • TetherPro USB-C - 3.0 Micro-B sklep fotograficzny dla profesjonalistów

TetherPro USB-C - 3.0 Micro-B 4.6 m ORANGE

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast

Dodatkowe informacje:

  • usprawnione połączenie komputera z aparatem
  • szybki i bezproblemowy transfer
  • długość 4.6m
245,00 zł
Brutto
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

TetherPro USB-C - 3.0 Micro-B 4.6 m ORANGE


Przewód TetherPro USB-C – 3.0 Micro-B jest najlepszym rozwiązaniem do połączenia aparatu ze złączem USB 3.0 z komputerem wyposażonym w port USB-C. Pozwala na proste połączenie bez adapterów i przejściówek. Wtyk USB-C jest symetryczny – możesz podłączyć go dowolną stroną.

Przewód ma długość 4,6m. Jeśli odległość pomiędzy Twoimi urządzeniami jest większa – przedłuż go za pomocą aktywnego adaptera żeńskiego TetherPro USB-C.

Przewody USB TetherPro są skonstruowane ściśle według standardu USB i z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i materiałów. Dzięki temu zapewniają szybki i niezawodny przesył danych.

Postęp technologiczny powoduje, że komputery, aparaty fotograficzne i nośniki pamięci masowej stają się coraz bardziej złożone. Komfortowa praca w studio fotograficznym, w pracowni lub na planie nie jest możliwa bez sprawnej i niezakłóconej komunikacji pomiędzy tymi wszystkimi urządzeniami, która odbywać się musi z coraz większą prędkością. Nowoczesne aparaty fotograficzne generują obraz zawierający ogromną ilość informacji – przesłanie tak wielkiej ilości danych w czasie rzeczywistym to nie lada wyzwanie.

Nasze przewody produkowane są według najwyższych standardów, tak, aby sprostać tym zadaniom. Stosujemy najwyższej jakości ekranowane przewody, a wszystkie złącza galwanizujemy – wszystko po to, aby odfiltrować szumy i do minimum zmniejszyć błędy transmisji. Najnowocześniejsze tworzywa sztuczne w obudowach naszych wtyczek i płaszczach przewodów zapewniają trwałość i odporność mechaniczną w trudnych warunkach.

Nasi użytkownicy to profesjonaliści - nie mogą sobie pozwolić na opóźnienia, a tym bardziej na utratę efektów pracy.

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Nowy produkt