Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
GITZO Mountaineer GT3542L Skupujemy sprzęt fotograficzny za gotówkę
 • GITZO Mountaineer GT3542L Skupujemy sprzęt fotograficzny za gotówkę

GITZO Mountaineer GT3542L

Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle* wysyłka 1-3 dni (towar w magazynie dostawcy)

Dodatkowe informacje:

 • 4 sekcyjny statyw nowej serii Mountaineer
 • Technologia "Crabon exact"
 • System "G-lock ULTRA"
 • System "Ground level set"
 • Max. wysokość z wysuniętą kolumną: 178cm
4 209,00 zł
Brutto
Skup aparatów fotograficznych
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

GITZO Mountaineer GT3542LGitzo Mountaineer to uniwersalny statyw z włókna węglowego. Charakteryzuje się niewielką wagą oraz wysoką stabilnością. Wykonany jest w klasycznym stylu z materiałów o najwyższej jakości. Model Mountaineer był w 1994 roku pierwszym na świecie statywem carbonowym, Dzisiaj, po 20 latach, jego nowa wersja wciąż stanowi niedościgniony wzór dla innych producentów. Jego główne cechy to: Nogi wykonane z materiału Carbon eXact. Technologia ta optymalizuje układ włokiem w poszczególnych sekcjach statywu zwiększając sztywność dolnych, cieńszych sekcji. Zmniejszono także różnice średnic miedzy odcinkami nóg, dzięki czemu ostatnia, dolna sekcja jest o 22% grubsza. To wszystko powoduje, ze cala konstrukcja jest jeszcze sztywniejsza i zapewnia niespotykana dotąd stabilność aparatu. Zaciski G-lock to znak firmowy firmy Gitzo. Działają na zasadzie : im większy nacisk, tym większa siła blokowania (Gravity Lock). Ulepszona Wersja G-lock Ultra zastosowana w nowym modelu Mountaineer, powoduje ze ich użytkowanie jest jeszcze wygodniejsze. Zaciski chodzą płynniej, ciszej, oraz działają jeszcze pewniej.. Mechanizm jest też teraz odporniejszy na przedostawanie się zanieczyszczeń (piasek, pył itp.). System platformy do mocowania głowicy został także zmodyfikowany. Umieszczono pod nim pierścień, który służy do szybkiego odpinania kolumny centralnej. Pozwala to na błyskawiczne rozstawianie statywu tuż przy ziemi.

Modele Mountaineer, zostały podzielone na cztery serie – 0,1,2,3. Każdą z nich charakteryzuje inna grubość nóg oraz maksymalny udźwig. Możemy także wybrać wersję trzy lub cztero-sekcyjną oraz w przypadku serii 2 i 3 wersje „Long”, która polecana jest dla wyższych osób. Najpopularniejsze modele występują także w gotowych zestawach z głowicami. Model GT3542L posiada 4 sekcje oraz jest przedstawicielem serii 3. Polecany jest dla aparatów z obiektywami o ogniskowej max 300 mm*. Cztero-sekcyjna konstrukcja powoduje dodatkowo że jest bardziej kompaktowy po złożeniu. Wersja „Long” o zwiększonej wysokości maksymalnej. Wyposażony jest w odkręcane stopki co pozwala na łatwe zamontowanie np. kolców. Statywy Gitzo produkowane są w 100% we Włoszech. Każdy z egzemplarzy przechodzi serie restrykcyjnych kontroli aby zapewnić maksymalną trwałość i wydajność.


Max. wysokość z wysuniętą kolumną: 178 cm

Max. wysokość: 150 cm

Min. wysokość: 16 cm

Długość po złożeniu: 59 cm

Waga: 1,95 kg

Udźwig: 21 kg

Ilość sekcji: 4

Średnice sekcji: 32,9 : 29,0 : 25,3 : 21,7 (mm)

Dostępność
Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle*
Gwarancja
24 miesiące
Kod EAN
8024221621075

Zobacz także

GITZO Mountaineer GT2543L

Dodatkowe informacje:

 • 4 sekcyjny statyw nowej serii Mountaineer
 • Technologia "Crabon exact"
 • System "G-lock ULTRA"
 • System "Gound level set"
 • Max. wysokość z wysuniętą kolumną: 179cm
 • Waga: 1,74kg
 • Udźwig: 18kg
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
3 915,00 zł