Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Sekonic L-308X Flashmate + case

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast

Dodatkowe informacje:

 • pomiar światła zastanego i błyskowego
 • czytelny ekran LCD
 • trzy tryby pracy: zdjęć, Cine, HD Cine
 • szeroki zakres pomiarowy: od 0 do 19,9 EV (ISO 100)
 • zakres przysłon: f/1.4 - f/90.0
999,00 zł
Brutto
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

Sekonic L-308X Flashmate + case

Światłomierz Flashmate L-308X marki Sekonic to kompaktowe narzędzie do pomiaru światła zastanego i lamp błyskowych oraz do wideo z dedykowanymi trybami Cine i HD Cine.

Sekonic Flashmate L-308X wyposażony jest w przesuwającą się lumisphere, która umożliwia pomiar światła padającego oraz światła odbitego przez obiektyw o kącie widzenia 40 °. Miernik ma także szeroki zakres pomiarowy: od 0 do 19,9 EV przy czułości ISO 100 i może pracować z lampą błyskową w zakresie od f /1,0 do f /90,9 (ISO 100).


Tryb zdjęć
Sekonic L-308X-U oferuje pełną kontrolę ekspozycji dla fotografów w plenerze jak i w studio. Dane pomiarowe dla odczytów z lampy błyskowej i światła zastanego są wyraźnie wyświetlane na ekranie, podobnie jak pomiar EV otoczenia. Oprócz trybu priorytetu migawki, nowy tryb priorytetu przysłony oferuje fotografom swobodę pomiarów, gdy fotografujemy na płytkiej głębi ostrości.


Tryb HD Cine
L-308X oferuje imponującą gamę funkcji, które można znaleźć tylko w bardziej wyrafinowanych modelach. Określa prawidłową ekspozycję w oparciu o czas otwarcia migawki lub liczbę klatek (pomiędzy 8-128) z dokładnością do jednej dziesiątej. Dodatkowo dostępne ISO 850 jest bardzo użyteczne przy natywnej czułości ISO najpopularniejszych obecnie kamer wideo.


Tryb Cine
Tryb CINE jest skierowany do profesjonalistów z branży cyfrowej kinematografii. Dodatkowa możliwość pracy z kątami otwarcia migawki jest dużym atutem, podczas gdy odczyt lupy i stopki sprawia, że ustawianie świateł staje się banalnie proste.

Wszystkie te funkcje można łatwo wyświetlać na podświetlanym wyświetlaczu LCD, który pozwala również na dostosowanie ich do własnych potrzeb. Dostępne są trzy niestandardowe ustawienia wyboru trybu wyświetlania, przyrostu pomiaru i jednostki natężenia oświetlenia.

Do światłomierza dodatkowo dołączony zostaje case w kolorze żółtym.

Autoryzowany sklep fotograficzny Sekonic e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Waga
80g
Nowy produkt

Zobacz także

Sekonic L-308S Flashmate

Dodatkowe informacje:

 • pomiar światła błyskowego i zastanego
 • czytelny ekran LCD
 • głowica kopułowa - Lumisphere
 • głowica płaska - Lumidisk
 • intuicyjna obsługa
Dostępne od ręki Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle* wysyłka 48h
899,00 zł
Sekonic L-308 DC

Dodatkowe informacje:

 • Najmniejszy i najlżejszy model Sekonic
 • Pomiar światła ciągłego i błyskowego
 • ISO 3-8000
Dostępne od ręki Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle* wysyłka 48h
1 099,00 zł
Sekonic L-858D Speedmaster

Najbardziej zaawansowany światłomierz do zastosowań filmowych i fotograficznych. Pierwszy światłomierz pozwalający na pomiar przy świetle od 0.1 Luxa, kontrolę ekspozycji w trybie HSS oraz precyzyjne ustalenie poziomu błysku w stosunku do światła zastanego. Opcjonalnie dostępne nadajniki radiowe PocketWizard, Elinchrom, Phottix.

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
2 989,00 zł