Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Elfo płaszczyzna odbijająca 92x122 cm
  • Elfo płaszczyzna odbijająca 92x122 cm

Elfo płaszczyzna odbijająca 92x122 cm

Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle* wysyłka 48h

Dodatkowe informacje:

  • uniwersalne zastosowanie
  • 5 ustawień
  • szerokie zastosowanie
  • wysokiej jakości materiały
  • wygodny transport
206,00 zł
Brutto
Skup aparatów fotograficznych
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

Elfo płaszczyzna odbijająca 92x122 cm

Płaszczyzny rozpraszające albo softboksy są podstawowymi elementami kształtującymi charakter światła. Oferujemy bogatą gamę softboksów mogących zadowolić każdego fotografa. Nowa rodzina wykonana jest w wersji składanej łatwej do transportu. Samo rozkładanie nie zajmuje dużo czasu i nie nastręcza Naszym Klientom żadnych trudności. Konstrukcję nośną stanowią elastyczne pręty z włókna szklanego napinające materiał odblaskowy, nadając płaszczyźnie kształt zapewniający dużą równomierność świecenia oraz efektywnie wykorzystując energię lampy błyskowej. Softboksy przygotowane są do mocowania na nich dodatkowych nasadek takich jak plastry miodu i rastry paskowe. Mocowanie nasadek odbywa się przy pomocy rzepa. Pierścień montowany do softboksów pozwala na obrót płaszczyzny wokół osi o 360 stopni. Oferowane softboksy przygotowane są do współpracy z jedną lampą błyskową.

Płaszczyzna rozpraszająca rozpinana na sprężystej taśmie stalowej pozwalająca na odbicie światła od powierzchni złotej, srebrnej, białej, czarnej lub transparentnej (rozpraszającej).

Autoryzowany sklep fotograficzny Elfo e-oko.pl

Dostępność
Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle*
Gwarancja
36 miesięcy
Nowy produkt

Zobacz także