Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Profoto Soft Bounce
  • Profoto Soft Bounce
  • Profoto Soft Bounce akcesoria
  • Profoto Soft Bounce autoryzowany sklep fotograficzny

Profoto Soft Bounce

Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle* wysyłka 48h

Dodatkowe informacje:

  • Tworzy miękkie światło idealne do portretów
  • Błyskawiczny montaż
  • Może być nakładany na A1 razem z innymi modyfikatorami
  • Przechowywany w ochronnej torbie

698,00 zł
Brutto
Skup aparatów fotograficznych
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

Profoto Soft Bounce


Soft Bounce do lampy A1 jest idealny do tworzenia miękkiego, czarującego światła, sprawdzi się w sytuacjach gdy nie ma powierzchni, od której można odbić światło, bądź też gdy chcemy osiągnąć efekt bardziej kierunkowego światła niż ten uzyskany przy odbiciu od sufitu. Łatwy w obsłudze, łączy się z mocowaniem magnetycznym na kliknięcie i może być nakładany w połączeniu z innymi modyfikatorami światła A1.

Są momenty kiedy możesz nie mieć ściany w pobliżu żeby od niej odbić światło lub też ściana jest w jaskrawych kolorach, co może wpłynąć na barwę światła padającego na fotografowany obiekt. Soft Bounce doskonale sprawdzi się w fotografii portretowej, odbłyśnik podaje miękkie szlachetne światło, nadaje twarzy przyjemnych konturów. Krótko mówiąc, nigdy więcej brzydkich zdjęć ‘legitymacyjnych’. Soft Bounce jest bardzo lekki i kompaktowy, nie przysparza trudów przy transporcie i przechowywaniu. Rozkłada się automatycznie. Dzięki inteligentnemu mocowaniu magnetycznemu z łatwością przyłącza się i odłącza do lampy, może również być nakładany razem z innymi modyfikatorami światła A1.Autoryzowany sklep fotograficzny Profoto e-oko.pl

Dostępność
Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle*
Gwarancja
24 miesiące