Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Elfo zestaw MIQRO PRO B
  • Elfo zestaw MIQRO PRO B

Elfo zestaw MIQRO PRO B

Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle* wysyłka 48h

Dodatkowe informacje:

  • wewnętrzny układ redukcji energii
  • sterowana mikroprocesorem
  • ustawianie reakcji fotoceli na drugi błysk
  • rozbudowany system sterowania
  • sygnalizacja gotowości
2 643,00 zł
Brutto
Skup aparatów fotograficznych
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

Elfo zestaw MIQRO PRO B

MIQRO pro B to kolejna lampa błyskowa serii MIQRO. Lampa przeznaczona dla wymagających fotografów. MIQRO pro B zapewnia regulację energii błysku ze skokiem co 0,1 przesłony w zakresie 5 przesłon. Zastosowano w niej wewnętrzny układ redukcji nadmiaru energii co pozwala na szybkie zmiany nastaw parametrów błysku. Czytelny cyfrowy wyświetlacz pokazuje względne wartości przesłon lampy. Regulacja energii odbywa się przy pomocy przycisków +/-. Obok przycisków wyboru opcji lampy umieszczone są diody LED, do dodatkowej sygnalizacji stanu lampy. Przycisk TEST umożliwia szybkie ręczne wyzwolenie lampy błyskowej. W porównaniu do lampy MIQRO 200 światło modelujące (halogen) może pracować jako proporcjonalne, z maksymalną mocą oraz z wartością ustawioną przez użytkownika. Ponadto światło modelujące można wyłączyć lub używać go jako sygnalizację niegotowości (halogen gaśnie kiedy lampa nie osiągnęła zadanych parametrów) lub świecić światłem ciągłym. W lampie MIQRO pro B zastosowano płynne włączanie i oszczędnościowy układ halogenu (jeżeli nie używamy lampy w ciągu 30 minut, lampa przechodzi w stan oszczędzania halogenu) . Lampa MIQRO pro B jest wyposażona w system sygnalizacji dźwiękowej gotowości i braku gotowości do pracy do wyboru przez użytkownika. Wbudowana fotocela może być wyłączana lub reagować na pierwszy lub drugi błysk. System mocowania nasadek jak w lampach MIQRO. Standardowa tuleja umożliwia zamocowanie lampy na statywie z końcówką o średnicy 5/8. Lampa oferowana jest pojedynczo i w zestawach.

Pulpit sterujący Quant RC pozwala na sterowanie lampą, gdy mamy utrudniony do nej dostęp. Przewód sterujący ma długość 10 metrów. Podłączony pulpit przejmuje wszystkie funkcje sterujące lampy. Długość przewodu łączącego lampę z pulpitem wynosi standardowo 10 m.

Zestaw zawiera:

- dwie lampy błyskowe Miqro Pro B
- dwa statywy AST-804
- dwie parasolki białe 90cm
- torba: MICRO PRO B
- przewód synchro: długość 5 m (opcjonalnie 10 m)
- dwa przewody zasilające

Autoryzowany sklep fotograficzny Elfo e-oko.pl

Dostępność
Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle*
Gwarancja
36 miesięcy
Nowy produkt

Zobacz także