Pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy Canon EOS R5. Nowy aparat cyfrowy korpus.
SKLEP
 • Pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy Canon EOS R5. Nowy aparat cyfrowy korpus.
 • Profesjonalny sklep fotograficzny Warszawa
 • Komis fotograficzny Warszawa przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu

Canon R5 (EOS R5)

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Główne cechy korpusu:

 • 45MP pełnoklatkowa matryca CMOS
 • Procesor DIGIC X
 • Filmowanie obrazu wideo 8K30 Raw i 4K120
 • 5-osiowy, cyfrowy stabilizator filmu
 • Tryb seryjny 12 kl/s (migawka mechaniczna) oraz 20 kl/s (migawka elektroniczna)
 • Waga: Około 650 g (738 g z kartą i baterią)
14 998,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Canon EOS R5


Aparat Canon R5 jest dedykowany dla profesjonalnych twórców obrazu, którzy potrzebują rozdzielczości i szybkości. Wyznaczając nowy standard wszechstronności, ten pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy wyposażono w nowo opracowaną matrycę CMOS o rozdzielczości 45 MP, która oferuje nagrywanie filmów w jakości 8K RAW, zdjęcia seryjne z prędkością 12 klatek na sekundę z mechaniczną migawką i jest pierwszym aparatem EOS wyposażonym w 5-osiową stabilizację obrazu z przesunięciem matrycy.Oprócz samej rozdzielczości matryca połączona została z udoskonalonym procesorem obrazu DIGIC X, aby wprowadzić korpus w nową generację systemu Dual Pixel CMOS AF, który zapewnia szybkie i płynne ustawianie ostrości przy użyciu 1053 wybieranych punktów obejmujących całe pole widzenia. System ustawiania ostrości został zaktualizowany, aby wykorzystać technologię Deep Learning do lepszego śledzenia obiektów, a także precyzyjnego wykrywania oczu, twarzy i głowy zarówno ludzi, jak i zwierząt. Dzięki temu bezlusterkowiec sprawdzi się idealnie do fotografii portretowej, przyrody jak i krajobrazu.


Konstrukcja aparatu

Uzupełniając zalety obrazu, aparat R5, choć ma nową konstrukcję, sprawia wrażenie znajomego dla użytkowników serii EOS 5. Elektroniczny wizjer o szczególnie wysokiej rozdzielczości 0,5" i rozdzielczości 5,76 m punktu zapewnia realistyczną częstotliwość odświeżania 120 klatek na sekundę, podczas gdy 3,2" przekątna tylnego dotykowego monitora LCD posiada konstrukcję o zmiennym kącie nachylenia, aby sprostać potrzebom vlogowania, a także ułatwić pracę z różnych poziomów. Górny ekran LCD ułatwia intuicyjną pracę, a aparat wyposażono w dwa gniazda kart pamięci - jedno CFexpress typu B i jedno SD UHS-II - oraz łączność bezprzewodową Bluetooth i Wi-Fi, za pomocą których bez problemu możemy przesyłać dane.
Pełnoklatkowa matryca i procesor DIGIC X


Aparat EOS R5, zbudowany na podstawie nowo opracowanej pełnoklatkowej matrycę CMOS o rozdzielczości 45 MP, oferuje zarówno wysoką rozdzielczość zdjęć, jak i filmów, a precyzyjnie dostrojony procesor obrazu DIGIC X uzupełnia to bogactwo szybkości. Czułość w zakresie wartości ISO 100-51200, którą można rozszerzyć nawet do ISO 102400, pozwala na pracę w różnych warunkach oświetleniowych. Dodatkowo szybkość zdjęć seryjnych do 12 klatek na sekundę z migawką mechaniczną lub do 20 klatek na sekundę z migawką elektroniczną idealne sprawdzi się do pracy z poruszającymi się obiektami.


Filmowanie w 8K30 RAW i 4K120


Matryca o rozdzielczości 45 MP umożliwia nagrywanie surowego wideo w wysokiej rozdzielczości DCI 8K 30 klatek na sekundę, a także nagrywanie 4K z prędkością do 120 klatek na sekundę w 10-bitowym formacie 4:2:2 z logiem Canon Log. Możliwe jest także nagrywanie HDR-PQ, produkcja HDR w aparacie oraz nagrywanie zewnętrzne przez port HDMI, który obsługuje czyste wyjście 4K z prędkością do 60 klatek na sekundę. Dostępne są zarówno opcje kompresji All-I, jak i IPB, a także możliwość korzystania z funkcji Dual Pixel CMOS AF II podczas fotografowania w rozdzielczości do 8K w trybie RAW.

Konstrukcja bezlusterkowca


Unowocześniony system Dual Pixel CMOS AF II obejmuje 1053 punkty ostrości, które pokrywają około 100% kadru, zapewniając szerokie i równomierne pokrycie. Ten system ustawiania ostrości oferuje płynne i szybkie ustawianie punktu ostrości w sposób podobny do tego, w jaki ostrość ustawiana jest w kamerach wideo. System ten integruje dwie oddzielne fotodiody w obrębie każdego piksela, aby zapewnić szeroką i gęstą sieć elementów zbierających detekcję fazy na większej części sensora obrazu. Podczas pracy z nieruchomymi obrazami ten system ustawiania ostrości działa szybko i dokładnie, dzięki czemu idealnie nadaje się do fotografowania i śledzenia poruszających się obiektów, tak aby krytyczna ostrość była osiągana przy każdym ujęciu. Podczas nagrywania filmów wideo tryb Movie Servo AF oferuje płynne i naturalne ustawianie ostrości przy zmianie obiektów lub różnych odległościach w obrębie sceny, a także możliwość określenia czułości śledzenia, szybkości AF i priorytetu śledzenia twarzy. Dzięki systemowi Touch AF, ustawianie ostrości jest jeszcze prostsze poprzez dotykanie elementów sceny na ekranie dotykowym, co pozwala na intuicyjną zmianę ostrości. Śledzenie obiektów w filmach jest również lepsze dzięki zdolności systemu Dual Pixel CMOS AF do rozpoznawania obiektów i utrzymywania ostrości podczas pracy w zmieniającej się lub zatłoczonej scenerii.Pięcioosiowy stabilizator obrazu


Po raz pierwszy w aparatach EOS R5 zastosowano pięcioosiową stabilizację obrazu z przesunięciem matrycy, która kompensuje drgania aparatu nawet o imponujące osiem stopni. Pozwala to na naprawdę skuteczną kompensację drgań aparatu podczas fotografowania z ręki lub podczas pracy na dłuższych czasach otwarcia migawki. Ten system stabilizacji jest kompatybilny w połączeniu z optyczną stabilizacją obrazu użytą w obiektywie, zarówno w przypadku natywnych obiektywów RF, jak i dostosowanych obiektywów EF.


Główne funkcje korpusu: • Wizjer elektroniczny o wysokiej rozdzielczości 5,67 m punktu i przekątnej 0,5" zapewnia jasny i szczegółowy obraz podczas pracy. Szybka częstotliwość odświeżania 120 klatek na sekundę oferuje naturalne odwzorowanie ruchu, co zapewnia bardziej realistyczne wrażenia z korzystania z wizjera.

 • Tylny ekran dotykowy LCD o przekątnej 3,2" i rozdzielczości 2,1 punktu jest wyposażony w konstrukcję o zmiennym kącie nachylenia, co jest korzystne dla nagrywania z przodu, np. podczas vloggowania, a także pracy pod różnymi kątami.

 • Górny wyświetlacz LCD może być używany do szybkiego przeglądu ustawień aparatu i fotografowania.

 • Gniazda kart pamięci CFexpress typu B i SD UHS-II zapewniają elastyczne możliwości przechowywania danych; gniazdo CFexpress jest idealne do nagrań wideo 8K i szybkich zdjęć seryjnych w wysokiej rozdzielczości, natomiast gniazdo kart SD zachowuje znany współczynnik kształtu, zapewniając szeroką kompatybilność.

 • Zarówno port słuchawkowy 3,5 mm, jak i port zewnętrznego mikrofonu 3,5 mm zapewniają lepsze możliwości monitorowania i nagrywania dźwięku.

 • Intuicyjną kontrolę zapewnia ulepszona konstrukcja korpusu, która wyposażona została w cztery odrębne pokrętła ustawień oraz joystick z tyłu aparatu dający wybór punktu ostrości i nawigację po menu.

 • Uszczelnienia korpusu EOS R5 przystosowano do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych, zapewniają ochronę przed kurzem, pyłem i wilgocią.

 • Dostępne są oba pasma Wi-Fi 5 GHz i 2,4 GHz, co umożliwia szybkie przesyłanie plików do urządzeń mobilnych, a także Bluetooth zapewniający stałe połączenie z urządzeniem za pośrednictwem aplikacji Canon Camera Connect.


Przykładowe zdjęcia wykonane aparatem Canon R5

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Mocowanie
Canon RF
Matryca
FullFrame
Rozdzielczość matrycy
45 MPx (8192 x 5464)
Rodzaj karty
CFexpress Type B / SD / SDHC / SDXC
Filmowanie
8K
Zasilanie
Dedykowany akumulator producenta
Stabilizator obrazu
Tak
Uszczelnienie
Tak
Waga
738 g (z kartą i baterią)
Wymiary
138 x 97.5 x 88 mm
Wyświetlacz
3,2"
Raty 0%
Tak
Kod EAN
4549292161212

Zobacz także

Akumulator Newell LP-E6NH do Canon

Dodatkowe informacje:

 • bateria litowo-jonowa LP-E6NH
 • akumulator do aparatu Canon EOS 5D, 5D Mark II, 5D Mark III, 5D Mark IV, EOS 6D, 7D, 7D Mark II, 60D, 60Da i 70D, 90d, R, R5, R6, Ra
 • pojemność: 2150 mAh
 • napięcie: 7,2 V
Ostatnie sztuki w magazynie Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
199,00 zł
Canon LP-E6NH Akumulator

Dodatkowe informacje:

 • Więcej zdjęć i filmów po jednym naładowaniu.
 • Zgodność z ładowarką akumulatora LC-E6/LC-E6E.
 • Możliwość ładowania w aparacie w przypadku zgodnych modeli EOS.
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
519,00 zł