Canon R10 (EOS R10)
SKLEP
 • Canon R10 (EOS R10)
 • Sprzęt fotograficzny Warszawa
 • Aparat cyfrowy Canon
 • Bezlusterkowiec Canon
 • Aparaty fotograficzne Warszawa
 • Wyposażenie studia fotograficznego. Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu.
 • Używany sprzęt fotograficzny kolekcjonerski Warszawa

Canon R10 (EOS R10)

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Główne cechy:

 • Matryca APS-C 24,2 megapiksela
 • Serie zdjęć w tempie 15 kl./s
 • Movie Digital IS
3 498,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Canon EOS R10

Canon EOS R10 jest idealnym kompanem podróży, szczególnie dla amatorów vlogów. Posiada ciekawą funkcję przesyłania obrazu na kanał Youtube, bez użycia kabli, a jedynie za połączeniem WiFi. Ułatwia to pracę vlogerom podróżującym daleko i chcącym ograniczyć ilość przewożonego sprzętu. Tryb filmowania Full HD pozwala na zapisywanie filmów w prędkości 120 kl./s, pięknie odwzorowując rzeczywiste ruchy, oraz dając możliwość na dobrej jakości spowolnienie wideo w postprodukcji. Aparat zapisuje także filmy w rozdzielczości 4k, które nie tracą jakości podczas edycji w Full HD. Canon EOS R10 wykonuje serie zdjęć w prędkości 15 kl./s, a przy użyciu migawki elektronicznej 23 klatki na sekundę.

Aparat tak uniwersalny, że poradzi sobie praktycznie z każdym zadaniem. Doskonałe rozwiązanie w podróży. Idealne hybrydowe narzędzie do tworzenia treści. Twój sposób na wyrażanie siebie.
Lepsza ostrość

Wykorzystaliśmy zaawansowaną technologię sztucznej inteligencji opartej na uczeniu głębokim i tysiące rzeczywistych obrazów, aby nauczyć aparat EOS R10 rozpoznawania ludzi, zwierząt i pojazdów – utrzymując ich ostrość i precyzję, gdy poruszają się po całym kadrze.


Bez-nazwy-8.jpg

Ludzie


Bez względu na to, czy robisz zdjęcia portretowe, dokumentujesz podróże, czy filmujesz wydarzenia rodzinne, takie jak śluby, aparat EOS R10 zachowuje wyostrzenie fotografowanych obiektów. Aparat najpierw ustawia priorytet na oczach obiektu, a jeśli nie są one widoczne, śledzi twarz. Jeśli fotografowany obiekt na chwilę się odwraca (na przykład piłkarz odwraca się od aparatu), kolejnym priorytetem jest głowa, a następnie ciało.


Aparat EOS R10 ma nasz uznany system ustawiania ostrości Dual Pixel CMOS AF II, który zaprogramowano z wykorzystaniem zaawansowanej technologii sztucznej inteligencji opartej na uczeniu głębokim z myślą o zaawansowanym rozpoznawaniu obiektów.

Zwierzęta

Aparat EOS R10 rozpoznaje i śledzi koty, psy i ptaki, utrzymując ich wyostrzenie, nawet jeśli ruch jest chaotyczny. Aparat rozpozna nawet psy i koty. Miłośnicy dzikiej przyrody z pewnością docenią możliwość skupienia się na ptakach podczas lotu – to jeden z najtrudniejszych obiektów w fotografii przyrodniczej.Większa elastyczność

Niezależnie od tego, czy fotografujesz, nagrywasz filmy czy wykorzystujesz obie te funkcje, aparat EOS R10 zapewnia obraz o doskonałej jakości za każdym razem.Pełna kontrola

Fotografowie mogą wykonywać zdjęcia w formacie JPEG lub HEIF albo rejestrować pliki RAW w celu uzyskania maksymalnej swobody pracy w postprodukcji. Nasza technologia Dual Pixel RAW pozwala poprawić jakość obrazu poprzez mikrokorektę ostrości i efektu bokeh oraz redukcję efektu zjawy.


Idealna równowaga

Matryca o rozdzielczości 24,2 megapiksela zapewnia idealną równowagę między ilością szczegółów, szybkością i wydajnością przy słabym oświetleniu. Maksymalna czułość ISO 32 000 (rozszerzana do ISO 51 200) umożliwia uzyskanie większej ilości szczegółów i mniejszej ilości szumów podczas fotografowania w ciemności. Wbudowana lampa błyskowa zapewnia więcej światła, gdy jest ono potrzebne.


Aparat EOS R10 obsługuje tryby panoramy i panoramowania, które ułatwiają uzyskanie doskonałych rezultatów podczas fotografowania z zastosowaniem tych technik.Rozdzielczość 4K, która przekracza oczekiwania

Aparat EOS R10 rejestruje niezwykłe materiały wideo 4K, które wyglądają doskonale na wyświetlaczach UHD i umożliwiają kadrowanie bez utraty jakości podczas edycji projektów w jakości Full HD. Filmowcy mogą wybrać format 4K/60p3, który umożliwia bardzo płynne odtwarzanie ruchu obiektów i dodawanie efektów spowolnienia ruchu, albo zachwycający obraz 4K/30p nadpróbkowany z materiału 6K rejestrowanego przez matrycę aparatu o rozdzielczości 24,2 megapiksela. Aby uwierzyć w efekt, trzeba go samemu zobaczyć.

Wyjątkowo płynny ruch

Podczas filmowania w trybie Full HD można zapisywać nawet 120 kl./s, co pozwala uzyskać jeszcze lepsze odwzorowanie ruchu. W przypadku scen w zwolnionym tempie możliwość tworzenia w aparacie niesamowitych filmów poklatkowych w rozdzielczości 4K i Full HD jeszcze bardziej wzbogaca arsenał kreatywności.Osoby, które zaczynają przygodę z fotografią lub aparatami Canon EOS, mogą skorzystać ze sterowanego interfejsu użytkownika. Po włączeniu interfejs uczy nie tylko jak używać aparatu, ale także wskazuje zasady fotografowania. Gdy użytkownik jest gotowy do wyłączenia sterowanego interfejsu użytkownika, może korzystać z szybkich i intuicyjnych standardowych ekranów aparatu. Konstrukcja jest tak dobra, że obsługa stanie się odruchowa.

Twoje oko na świat

Wizjer elektroniczny aparatu EOS R10 o rozdzielczości 2,36 miliona punktów zapewnia wyraźny, naturalny widok świata i pokazuje, jak będzie wyglądał zarejestrowany obraz lub film w całym kadrze. Umożliwia podgląd ekspozycji, głębi ostrości, balansu bieli, stylu obrazów i wielu innych parametrów.
Praca jest wygodna, nawet jeśli fotografujesz przez cały dzień – wszystko dzięki częstotliwości odświeżania 120 kl./s1, powiększeniu 0,95x i odsuniętemu od korpusu aparatu punktowi ocznemu 22 mm. Dostępny jest również pozwalający oszczędzać energię tryb 60 kl./s. Wyświetlane informacje można dostosować do własnych potrzeb, dzięki czemu można być na bieżąco i nie rozpraszać się. Wizjer można także dostosować do wzroku, od -3 do +1 m-1 dioptrii.
Tryb asystenta wizjera optycznego ułatwia przejście z aparatów wyposażonych w wizjery optyczne, takich jak lustrzanki cyfrowe. Funkcja ta symuluje wrażenia z korzystania z wizjera optycznego, wykorzystując technologię HDR do ujawniania szczegółów w ciemnych i jasnych partiach obrazu (nie mamy wtedy podglądu wpływu ustawionych parametrów na końcowy obraz).

Oprócz wizjera elektronicznego mamy duży, odchylany ekran dotykowy o przekątnej 7,5 cm i rozdzielczości 1,04 mln punktów, który umożliwia komponowanie i fotografowanie z góry lub z dołu, zapewniając inną perspektywę. Świetnie nadaje się również do nagrywania filmów.
Połączenie matrycy APS-C i systemu EOS R.

Aparat EOS R10 oparliśmy na matrycy APS-C o rozmiarze około 22,3 × 14,9 mm. Dzięki temu obiektywy mają 1,6 raza większy zasięg w porównaniu z tą samą ogniskową w aparacie pełnoklatkowym. Dodatkowo aparat EOS R10 jest mniejszy i lżejszy, co sprawia, że jest idealnym towarzyszem podróży. Możesz wyodrębniać odległe szczegóły krajobrazu i przybliżać dziką przyrodę w parku, wypełniając nią kadr, aby uzyskać maksymalny efekt artystyczny.
Aparat z zaawansowanymi opcjami łączności

Jakość EOS i wygoda obsługi smartfona – idealne połączenie dla osób, które lubią robić zdjęcia do mediów społecznościowych, edytować zdjęcia w podróży lub zdalnie sterować aparatem. Bez względu na to, czy jesteś blogerem, influencerem czy miłośnikiem udostępniania zdjęcia znajomym i rodzinie, umieszczanie efektów kreatywnej pracy w Internecie nigdy nie było tak proste.Łatwe udostępniane obrazów

Nasza aplikacja Canon Camera Connect jest szybka i łatwa w obsłudze, dzięki czemu można szybko i łatwo rozpocząć kreatywne działania. Po połączeniu urządzenie inteligentne i aparat EOS R10 utrzymują „zawsze włączony” tryb Bluetooth® Low Energy, dzięki czemu w razie potrzeby przesłania obrazów można szybko i bezproblemowo włączyć sieć Wi-Fi® (2,4 GHz). Może się to odbywać automatycznie podczas fotografowania1 lub później, przy przeglądaniu zdjęć z karty pamięci aparatu za pomocą telefonu i bieżącym wybieraniu zdjęć.

Po przesłaniu zdjęć do telefonu można je edytować za pomocą ulubionych aplikacji (takich jak Canon DPP Express dla systemu iOS2), przesyłać do mediów społecznościowych lub wysyłać do znajomych i rodziny za pomocą aplikacji do obsługi wiadomości. To doskonała opcja, gdy podróżujesz i chcesz dzielić się swoimi przygodami z przyjaciółmi i rodziną w domu lub osobami obserwującymi Twój profil w Internecie.

Jeśli fotografujesz na potrzeby mediów społecznościowych, wypróbuj obsługę filmów wideo w pionie dostępną w modelu EOS R10. Pozwala to rejestrować pionowe nagrania nadające się do tworzenia historii i rolek oraz przeglądania na ekranie smartfona.Wchodzimy na żywo za 3, 2, 1…

Vlogerzy i twórcy treści mogą używać aparatu EOS R10 do cechujących się wysoką jakością bezpośrednich transmisji na żywo przeznaczonych dla fanów w serwisie YouTube. Jakość obrazu i dźwięku jest doskonała – to wszystko, co trzeba, aby kanał stał się jeszcze bardziej widoczny dla większego grona odbiorców.


Szczegółowe dane techniczne

Matryca światłoczuła

 • Typ
  W przybliżeniu Matryca CMOS (APS-C), 22,3 × 14,9 mm
 • Efektywna liczba pikseli
  24,2 megapiksela
 • Łączna liczba pikseli
  25,5 megapiksela
 • Format obrazu
  3:2
 • Filtr dolnoprzepustowy
  Wbudowany/stały
 • Czyszczenie matrycy
  Wbudowany system czyszczący EOS
 • Typ filtra kolorowego
  Kolor podstawowy
 • Matrycowy stabilizator obrazu
  Nie

Procesor obrazu

 • Typ
  DIGIC X

Obiektyw

 • Mocowanie obiektywu
  RF (natywna obsługa obiektywów RF i RF-S)
  Obiektywy EF i EF-S można zamontować za pomocą adaptera mocowania EF-EOS R, adaptera mocowania EF-EOS R z pierścieniem regulacji lub adaptera mocowania EF-EOS R z uchwytem filtra wsuwanego
  Obiektywy EF-M nie są zgodne
 • Ogniskowa
  Odpowiednik ogniskowej obiektywu 1,6x w przypadku obiektywów RF/RF-S i EF/EF-S
 • Stabilizator obrazu
  Tylko cyfrowy / obiektyw

Regulacja ostrości

 • Typ
  Dual Pixel CMOS AF II
 • System / punkty AF
  100% w poziomie i 100% w pionie (wybór automatyczny)
  90% w poziomie i 100% w pionie (wybór ręczny)
 • Zakres działania AF
  Od -4 do 20 EV (temp. 23°C, czułość ISO 100)
 • Tryby AF
  One Shot
  Servo AF
  Automatyczny przełącznik (tylko w trybie A+)
 • Wybieranie punktu AF
  Wybór automatyczny: 651 dostępnych obszarów AF w przypadku wyboru automatycznego
  Wybór ręczny: 1-punktowy AF (rozmiar ramki AF można zmienić), dostępne są 4503 pozycje w przypadku zdjęć (3713 w przypadku filmów)
  Wybór ręczny: 4 punkty rozszerzenia punktowego AF (góra, dół, lewo, prawo)
  Wybór ręczny: rozszerzenie punktu AF o otaczające punkty
  Wybór ręczny: strefowy AF 1-3 (wszystkie punkty AF podzielone na min. 9 i maks. 513 stref ostrości)
  Wybór ręczny: AF na całym obszarze (cały obszar regulacji ostrości z maks. 651 strefami ostrości)
 • AF ze śledzeniem
  Ludzie (oczy/twarz/głowa/ciało), zwierzęta (psy, koty i ptaki) lub pojazdy (samochody wyścigowe lub motocykle)
 • Blokada AF
  Uruchamiana wciśniętym do połowy spustem migawki lub przyciskiem AF ON w trybie One Shot AF. Za pomocą niestandardowego przycisku skonfigurowanego do zatrzymywania AF w trybie AI Servo
 • Oświetlenie wspomagające AF
  Emitowane przez wbudowaną diodę LED lub opcjonalną, specjalną lampę Speedlite (lampa błyskowa)
 • Ostrość ręczna
  Wybór w obiektywie/aparacie

Regulacja ekspozycji

 • Tryby pomiaru
  Bieżący pomiar przy użyciu matrycy światłoczułej (384 strefy)
  (1) Pomiar wielosegmentowy (połączony ze wszystkimi punktami AF)
  (2) Pomiar skupiony (około 5,8% wizjera na środku)
  (3) Pomiar punktowy: centralny pomiar punktowy (około 2,9% wizjera na środku); brak pomiaru punktowego powiązanego z punktem AF
  (4) Pomiar centralnie ważony uśredniony
 • Zakres pomiaru jasności
  Od -2 do 20 EV (temp. 23°C, ISO 100, pomiar wielosegmentowy)
 • Blokada AE
  Automatyczna: blokada AE zostaje uruchomiona po ustawieniu ostrości (blokada AE następuje, gdy tylko obiekty są wyostrzone przy użyciu trybu One-Shot AF z ustawieniem [C.Fn 2: Tryb pom.z blok.AE po ostr.]).
  Ręczna: uruchamiana przyciskiem blokady AE w trybach P, Av, Fv, Tv i M
 • Korekta ekspozycji
  +/-3 EV z przyrostem co 1/3 lub 1/2 stopnia (możliwość połączenia z automatyczną sekwencją naświetlania)
 • Sekwencja naświetlania
  +/-3 EV z przyrostem co 1/3 lub 1/2 stopnia
 • Fotografowanie bez migotania
  Tak. Migotanie wykrywane przy częstotliwości 100 Hz lub 120 Hz.
 • Czułość ISO

  alecany wskaźnik ekspozycji.

  Automatycznie 100–32000 (z dokładnością do 1/3 lub całego stopnia)
  Czułość ISO można rozszerzyć do H: 51200

Migawka

 • Typ
  Elektronicznie sterowana migawka szczelinowa i funkcja elektronicznej migawki na matrycy
 • Czas naświetlania
  Mechaniczna: od 30 do 1/4000 s (z przyrostem o 1/2 lub 1/3 stopnia), tryb Bulb; elektroniczna: od 30 do 1/16 000 (z przyrostem co 1/2 lub 1/3 stopnia do 1/8000, a następnie co 1 stopień do 1/16 000) (pełny zakres czasów naświetlania; dostępny zakres zależy od trybu fotografowania)
 • Zwolnienie migawki
  Miękki spust elektromagnetyczny

Balans bieli

 • Typ
  Automatyczny balans bieli ustawiany przez matrycę
  AWB (priorytet światła otoczenia/priorytet bieli), światło dzienne, miejsca ocienione, pochmurny dzień, żarówki, białe światło fluorescencyjne, lampa błyskowa, nastawa własna, ustawienie temperatury barwowej
 • Ustawienia
  Korekcja balansu bieli:
  1. Niebieski/bursztynowy +/-9
  2. Purpurowy/zielony +/-9
 • Ręczny balans według wzorca bieli
  Tak, możliwy zapis 5 ustawień
  +/-3 poziomy z przyrostem co jeden poziom
 • Sekwencja balansu bieli
  Sekwencja 2, 3, 5 lub 7 zdjęć po każdym zwolnieniu migawki
  Wybierana przez użytkownika korekcja kolorów niebieski/bursztynowy lub purpurowy/zielony

Wizjer

 • Typ
  Kolorowy wizjer elektroniczny OLED, 0,39 cala
 • Liczba punktów
  2,36 mln punktów (1024 × 768)
 • Pokrycie (pionowo/poziomo)
  W przybliżeniu 100%
 • Powiększenie
  W przybliżeniu 0,95x
 • Punkt oczny
  W przybliżeniu 22 mm (przy -1 m-1 od końca soczewki okularu)
 • Korekcja dioptrii
  -3 do +1 m-1 (dioptria)
 • Wydajność wyświetlacza
  Tryb oszczędzania energii: 59,94 kl./s; tryb płynny: 119,98 kl./s
 • Informacje w wizjerze
  Wskaźnik dołączonych akcesoriów, blokada AE, sekwencja naświetlania, obszar AF, metoda AF, działanie AF, punkt AF (1-punktowy AF), informacje o punkcie AF, fotografowanie bez migotania, wartość przysłony, format obrazu, poziom nagrywania dźwięku (ręcznie), wskaźnik poziomu nagrywania dźwięku (ręcznie), automatyczny optymalizator jasności, stan akumulatora, funkcja Bluetooth, Canon Log, karta do nagrywania/odtwarzania, filtry twórcze, timer funkcji Bulb, cyfrowy optymalizator obiektywu, zoom cyfrowy, tryb wyzwalania migawki, poziomica elektroniczna, migawka elektroniczna, korekta ekspozycji, wskaźnik poziomu ekspozycji, symulacja ekspozycji, blokada FE, FEB, wyłączony błysk, gotowość lampy, sekwencja ostrości, skala odległości ostrzenia, GPS, siatka, HDR PQ, fotografowanie w trybie HDR, głośność słuchawek, priorytet jasnych partii obrazu, szybka synchronizacja, histogram (jasność/RGB), jakość obrazu, stabilizator obrazu (tryb IS), samowyzwalacz interwałowy, czułość ISO, dane obiektywu, przycisk powiększania, maksymalna liczba zdjęć seryjnych, tryb pomiaru, nagrywanie filmu w toku, wielkość nagrywanego filmu, dostępny czas nagrywania filmu, dostępny czas nagrywania/wykorzystany czas nagrywania, samowyzwalacz filmowy, filmowy Serwo AF, redukcja szumów zdjęć seryjnych, ostrzeżenie o blokadzie kilku funkcji, fotografowanie z ekspozycją wielokrotną, liczba pozostałych zdjęć do sekwencji ostrości, liczba dostępnych zdjęć/sekund do uruchomienia samowyzwalacza, liczba pozostałych ekspozycji wielokrotnych, liczba zdjęć z samowyzwalaczem, kontrola przegrzania, styl obrazów, przycisk szybkich nastaw, tryb fotografowania, czas naświetlania, kadrowanie zdjęć, obiekt do wykrycia, migawka dotykowa / tworzenie folderu, skala ekspozycji w pionie, funkcja View Assist, balans bieli, korekcja balansu bieli, funkcja Wi-Fi, siła sygnału Wi-Fi
 • Podgląd głębi ostrości
  Tak, poprzez przycisk niestandardowy

Ekran LCD

 • Typ
  Kolorowy monitor LCD TFT o przekątnej 7,5 cm (2,95 cala), około 1,04 mln punktów
 • Pokrycie
  W przybliżeniu 100%
 • Kąt widzenia (poziomo/pionowo)
  W przybliżeniu 150° w pionie i poziomie
 • Powłoka
  Zapobiegająca plamieniu.
 • Regulacja jasności
  Ręczna: siedem poziomów regulacji
  Regulacja odcienia koloru: 4 ustawienia
 • Obsługa za pomocą ekranu dotykowego
  Tryb pojemnościowy: funkcje menu, szybkie nastawy, obsługa odtwarzania i widok powiększony. Wybieranie punktu AF w przypadku zdjęć i filmów; migawka dotykowa dostępna w przypadku fotografowania.
 • Opcje wyświetlania
  (1) Podstawowe ustawienia aparatu
  (2) Zaawansowane ustawienia aparatu
  (3) Ustawienia aparatu oraz histogram i dwuosiowa poziomica
  (4) Brak informacji
  (5) Ekran szybkich nastaw
  (6) Wyświetlacz wyłączony

Lampa błyskowa

 • Liczba przewodnia wbudowanej lampy błyskowej (ISO 100, metry)
  6
 • Pokrycie błysku wbudowanej lampy błyskowej
  W przybliżeniu Ogniskowa 18 mm / kąt widzenia (odpowiednik w formacie 35 mm: około 29 mm)
 • Czas ładowania wbudowanej lampy
  W przybliżeniu 5 s
 • Tryby
  Automatyka błysku E-TTL II, pomiar ręczny
 • Redukcja efektu czerwonych oczu
  Obsługiwane
 • Czas synchronizacji z lampą błyskową
  1/200 s migawka mechaniczna
  1/250 s elektroniczna 1. kurtyna
  Fotografowanie z lampą błyskową nie jest możliwe w przypadku migawki elektronicznej.
 • Korekta ekspozycji lampy
  +/-3 EV w krokach co 1/3 z lampami Speedlite z serii EX
 • Sekwencja ekspozycji z lampą
  Tak, w przypadku zgodnej lampy błyskowej zewnętrznej (+/- 3 EV z dokładnością do 1/3 lub 1/2 stopnia w przypadku lamp błyskowych Speedlite serii EX/EL)
 • Blokada ekspozycji lampy
  Tak
 • Synchronizacja błysku z drugą kurtyną
  Tak (zarówno w przypadku wbudowanych, jak i zewnętrznych lamp błyskowych Speedlite)
 • Stopka HotShoe / złącze PC
  Tak/nie
 • Zgodność z zewnętrznymi lampami błyskowymi
  E-TTL II w przypadku lamp błyskowych Speedlite serii EX/EL, bezprzewodowa obsługa wielu lamp błyskowych
 • Sterowanie zewnętrznymi lampami błyskowymi
  Za pomocą menu aparatu

Fotografowanie

 • Tryby
  Zdjęcia: inteligentna scena auto, 15 trybów scen specjalnych (w tym panoramowanie/ujęcie panoramiczne), filtry twórcze, elastyczna preselekcja AE, programowa AE, AE z preselekcją migawki, AE z preselekcją przysłony, tryb ręczny, Bulb i niestandardowy (x2)
  Filmy: filmy HDR, automatyczna ekspozycja filmu, ręczna ekspozycja filmu
 • Style obrazów
  Automatyczny, standardowy, portrety, krajobrazy, wyraźne szczegóły, neutralny, dokładny, monochromatyczny, zdefiniowany przez użytkownika (x3)
 • Przestrzeń kolorów
  sRGB i Adobe RGB / stałe przy HDR PQ Priorytet jasnych partii obrazu (3 ustawienia) Automatyczna optymalizacja jasności (4 ustawienia)
  Redukcja zakłóceń przy długim naświetlaniu (3 ustawienia)
  Redukcja zakłóceń - High ISO (4 ustawienia) (zdjęcie i film)
  Wyrazistość (+/- 4)
  Optyczna korekcja obiektywu:
  - Korygowania jasności brzegów, korygowanie aberracji chromatycznej, korygowanie dystorsji (w trakcie / po zakończeniu fotografowania; tylko podczas filmowania)
  - Korygowanie dyfrakcji, cyfrowy optymalizator obiektywu (w trakcie / po zakończeniu fotografowania)
 • Przetwarzanie obrazów
  Zmiana rozmiaru obrazów JPEG/HEIF na M, S1, S2
  Kadrowanie: obrazy JPEG / HEIF można kadrować (format obrazu: 3:2, 4:3, 16:9, 1:1)
  Przycinanie obrazów
  – Przełączanie pomiędzy poziomą i pionową orientacją kadrowania
  – Prostowanie obrazu
  – Ramkę kadrowania można przesuwać za pomocą ekranu dotykowego
  Obróbka obrazu RAW
  Obróbka obrazów RAW w chmurze
  Ekspozycja wielokrotna
  HDR
  Konwersja HEIF na JPEG
 • Tryby migawki
  Pojedyncze, szybka seria zdjęć+, szybka seria zdjęć, wolna seria zdjęć, samowyzwalacz (2 s + zdalne wyzwalanie, 10 s + zdalne wyzwalanie, ciągłe wyzwalanie)
 • Serie zdjęć
  Maks. około 15 kl./s z migawką mechaniczną/migawką elektroniczną 1. kurtyny, szybkość utrzymywana dla 460 obrazów JPEG lub 29 obrazów RAW
  Maks. około 23 kl./s z migawką elektroniczną, szybkość utrzymywana dla 70 obrazów JPEG lub 21 obrazów RAW
 • Timer interwałowy
  Wbudowany

Typ plików

 • Typ zdjęć
  14-bitowy RAW: RAW i C-RAW (oryginalny format RAW firmy Canon, wersja 3)
  8-bitowy JPEG: 2 opcje kompresji
  10-bitowy HEIF: 2 opcje kompresji
  Zgodność ze standardem Exif 2.31 i DCF (Design rule for Camera File system) w wersji 2.0
  Zgodność ze standardem Digital Print Order Format (DPOF) w wersji 1.1
 • Jednoczesny zapis plików RAW i JPEG
  Tak, możliwa dowolna kombinacja RAW + JPEG oraz RAW + HEIF
 • Wielkość obrazu
  RAW / C-RAW:
  proporcje 3:2 / 6000 × 4000
  JPEG/ HEIF:
  proporcje 3:2 – (L) 6000 × 4000, (M) 3984 × 2656, (S1) 2976 × 1984, (S2) 2400 × 1600
  proporcje 4:3 – (L) 5328 × 4000, (M) 3552 × 2664, (S1) 2656 × 1992, (S2) 2112 × 1600
  proporcje 16:9 – (L) 6000 × 3368, (M) 3984 × 2240, (S1) 2976 × 1680, (S2) 2400 × 1344
  proporcje 1:1 – (L) 4000 × 4000, (M) 2656 × 2656, (S1) 1984 × 1984, (S2) 1600 × 1600
 • Foldery
  Możliwość ręcznego tworzenia i wyboru nowych folderów
 • Numery plików
  (1) Narastające numerowanie
  (2) Automatyczne resetowanie
  (3) Ręczne resetowanie
 • Nazewnictwo plików
  ND.

Film EOS

 • Typ filmu
  Filmy MP4:
  4K UHD, FULL HD (16:9)
  4K / Full HD: H.265 / HEVC, dźwięk: AAC / liniowe PCM
  4K / Full HD: H.264 / MPEG-4 AVC, dźwięk: AAC / liniowe PCM
 • Wielkość filmu
  4K UHD Fine (16:9) 3840 × 2160 (29,97, 25, 23,98 kl./s) międzyklatkowa / międzyklatkowa wersja light
  4K UHD Crop (16:9) 3840 × 2160 (59,94, 50 kl./s) międzyklatkowa / międzyklatkowa wersja light
  4K / Full HD, film poklatkowy (16:9) 3840 × 2160 / 1920 × 1080 (29,97, 25 kl./s) międzyklatkowa
  Full HD (16:9) 1920 × 1080 (119,9, 100, 59,94, 50, 29,97, 25, 23,98 kl./s) wewnątrz- lub międzyklatkowa
  Full HD (16:9) 1920 × 1080 HDR (29,97 25 kl./s) międzyklatkowe
 • Próbkowanie kolorów (nagrywanie wewnętrzne)
  4K UHD / Full HD – YCbCr 4:2:0 (8 bitów) lub YCbCr 4:2:2 (10 bitów) (gdy HDR PQ jest włączony)
 • Canon Log
  Nieobsługiwany
 • Długość filmu
  Maks. czas trwania: 2 godz. (z wyjątkiem filmów o dużej szybkości klatek). Brak limitu wielkości pliku (4 GB) w przypadku sformatowanej karty exFAT SD.
 • Filmy z dużą prędkością nagrywania
  Full HD – 1920 × 1080 przy 100 kl./s lub 119,9 kl./s
  Nagrywane jako filmy w zwolnionym tempie (1/4 szybkości)
 • Przechwytywanie klatek
  Możliwość wyodrębniania zdjęć JPEG o rozdzielczości 8,3 megapiksela z filmów 4K UHD
  (format HEIF możliwy tylko w przypadku ustawienia HDR PQ)
 • Przepływność / Mb/s
  MOV: MP4 HDR PQ: wył.:
  4K UHD (29,97p / 25,00p / 23,98p): IPB około 120 Mb/s
  4K UHD (29,97p / 25,00p / 23,98p): IPB Light około 60 Mb/s
  4K UHD (wycinek kadru) (59,94p / 50,00p): IPB około 230 Mb/s
  4K UHD (wycinek kadru) (59,94p / 50,00p): IPB Light około 120 Mb/s
  4K UHD (poklatkowe) (29,97p / 25,00p): ALL-I około 470 Mb/s
  Full HD (119,9p / 100p): IPB około 120 Mb/s
  Full HD (119,9p / 100p): IPB Light około 70 Mb/s
  Full HD (59,94p/50,00p): IPB około 60 Mb/s
  Full HD (59,94p/50,00p): IPB (Light) około 35 Mb/s
  Full HD (29,97p / 25,00p / 23,98p): IPB około 30 Mb/s
  Full HD (29,97p / 25,00p / 23,98p): IPB Light około 12 Mb/s
  Full HD, film poklatkowy (29,97p / 25,00p): ALL-I około 90 Mb/s
  MOV: MP4 HDR PQ: wł.
  4K UHD (29,97p / 25,00p / 23,98p): IPB około 170 Mb/s
  4K UHD (29,97p / 25,00p / 23,98p): IPB Light około 85 Mb/s
  4K UHD (wycinek kadru) (59,94p / 50,00p): IPB około 340 Mb/s
  4K UHD (wycinek kadru) (59,94p / 50,00p): IPB Light około 170 Mb/s
  4K UHD (poklatkowe) (29,97p / 25,00p): ALL-I około 470 Mb/s
  Full HD (119,9p / 100p): IPB około 180 Mb/s
  Full HD (119,9p / 100p): IPB Light około 100 Mb/s
  Full HD (59,94p/50,00p): IPB około 90 Mb/s
  Full HD (59,94p/50,00p): IPB (Light) około 50 Mb/s
  Full HD (29,97p / 25,00p / 23,98p): IPB około 45 Mb/s
  Full HD (29,97p / 25,00p / 23,98p): IPB Light około 28 Mb/s
  Full HD, film poklatkowy (29,97p / 25,00p): ALL-I około 135 Mb/s
 • Nagrywanie na dwóch kartach
  Nie
 • Mikrofon
  Wbudowane mikrofony stereo (48 kHz, 16 bitów × 2 kanały)
 • Wyświetlacz HDMI
  Wyjście tylko do monitora zewnętrznego (wyjście dla obrazów i informacji o obrazie, zapis obrazów/filmów na karcie)
  Ekran aparatu i wyjście monitora zewnętrznego (nagrywanie w aparacie niemożliwe; należy użyć zewnętrznego rejestratora; ekran aparatu pokazuje obrazy z informacjami o obrazie)
 • Wyjście HDMI
  Automatycznie:
  – 4K (UHD) 59,94p / 50,00p / 29,97p / 25,00p / 23,98p
  – 1080 59,94p / 59,94i, 50,00p / 50,00i
  – 480 59,94p
  – 576 50p
  1080p:
  – 1080 59,94p / 59,94i, 50,00p / 50,00i
  – 480 59,94p
  – 576 50p
  Nieskompresowane YCbCr 4:2:0 (8-bitów) lub YCbCr 4:2:2 (10 bitów), gdy włączony jest tryb HDR PQ, wyjście dźwięku przez HDMI
 • Regulacja ostrości
  Dual Pixel CMOS AF II z wykrywaniem twarzy i oczu oraz AF ze śledzeniem (ludzi, zwierząt i pojazdów), filmowy Serwo AF, ręczne ustawianie ostrości
 • Czułość ISO
  Automatycznie: 100–12 800, H: 25 600
  Ręcznie: 100–12 800, H: 16 000–25 600

Inne funkcje

 • Funkcje indywidualne
  18 funkcji indywidualnych + ustawienia niestandardowe przycisków i pokręteł
 • Etykieta metadanych
  Informacje o prawach autorskich użytkownika (możliwość ustawienia w aparacie)
 • Panel LCD / podświetlenie
  Nie
 • Odporność na pył/wilgoć
  Nie
 • Notatka głosowa
  Nie
 • Inteligentny czujnik orientacji
  Tak
 • Powiększenie przy odtwarzaniu
  1,5–10× (15 kroków)
 • Tryby wyświetlania
  (1) Pojedynczy obraz
  (2) Pojedynczy obraz z informacjami (2 poziomy)
  Podstawowe informacje o obrazie (czas naświetlania, przysłona, czułość ISO i jakość obrazu)
  Szczegółowe informacje o obrazie (czas naświetlania, przysłona, czułość ISO, pomiar, jakość obrazu i rozmiar pliku), informacje o obiektywie, histogram jasności i RGB, balans bieli, styl obrazów, przestrzeń kolorów, redukcja zakłóceń, optyczna korekta obiektywu, informacje GPS
  (3) Indeks 4 obrazów
  (4) Indeks 9 obrazów
  (5) Indeks 36 obrazów
  (6) Indeks 100 obrazów
  (7) Przeskok wyświetlania (1 obraz, 10 obrazów lub niestandardowe (30) obrazów, początek serii zdjęć, wg dat, wg folderów, tylko filmy, tylko zdjęcia, zdjęcia chronione, wg ocen)
  (8) Edycja filmu
  (9) Obróbka obrazów RAW
  (10) Ocena
 • Pokaz slajdów
  Wybór obrazu: wszystkie, wg daty, wg folderu, filmy, zdjęcia, chronione obrazy lub wg oceny
  Czas odtwarzania: 1/2/3/5/10 lub 20 s
  Powtórzenia: wł./wył.
 • Histogram
  Jasność: tak
  RGB: tak
 • Alarm prześwietlenia
  Tak
 • Usuwanie obrazów
  Pojedynczy obraz, wybór zakresu, wybrane obrazy, fold
Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Mocowanie
Canon RF
Matryca
APS-C
Rozdzielczość matrycy
24.2 MPx
Rodzaj karty
SDHC/SDXC
Filmowanie
4K
Zasilanie
Dedykowany akumulator producenta
Stabilizator obrazu
5-osiowa stabilizacja matrycy
Uszczelnienie
Tak
Waga
382 g (429 g z kartą i akumulatorem)
Wymiary
122,5 × 87,8 × 83,4 mm
Wyświetlacz
2.95"
Raty 0%
Tak
Kod EAN
8714574671642

Zobacz także