Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy Canon EOS R5. Nowy aparat cyfrowy korpus.
1
 • Pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy Canon EOS R5. Nowy aparat cyfrowy korpus.
 • Profesjonalny sklep fotograficzny Warszawa
 • Komis fotograficzny Warszawa przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu

Canon R5 (EOS R5) RABAT 40% NA OBIEKTYW*

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Główne cechy korpusu:

 • 45MP pełnoklatkowa matryca CMOS
 • Filmowanie obrazu wideo 8K30 Raw i 4K120
 • 5-osiowa stabilizacja obrazu
 • *Do 18.06.2023 RABAT 40% NA WYBRANY OBIEKTYW
14 999,00 zł
Brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Canon EOS R5

Dla profesjonalnych twórców obrazu, którzy potrzebują rozdzielczości, szybkości i możliwości stworzona została nowa wersja pełnoklatkowego aparatu bezlusterkowego Canon EOS R5. Wyznaczając nowy standard wszechstronności, ten pełnoklatkowy aparat cyfrowy wyposażono w nowo opracowaną matrycę CMOS o rozdzielczości 45 MP, która oferuje nagrywanie filmów w jakości 8K RAW, zdjęcia seryjne z prędkością 12 klatek na sekundę z mechaniczną migawką i jest pierwszym aparatem EOS wyposażonym w 5-osiową stabilizację obrazu z przesunięciem matrycy.
Oprócz samej rozdzielczości matryca połączona została z udoskonalonym procesorem obrazu DIGIC X, aby wprowadzić korpus w nową generację systemu Dual Pixel CMOS AF, który zapewnia szybkie i płynne ustawianie ostrości przy użyciu 1053 wybieranych punktów obejmujących całe pole widzenia. Ten system ustawiania ostrości został również zaktualizowany, aby wykorzystać technologię Deep Learning do lepszego śledzenia obiektów, a także precyzyjnego wykrywania oczu, twarzy i głowy zarówno ludzi, jak i zwierząt. Dzięki temu bezlusterkowiec sprawdzi się idealnie do fotografii portretowej, przyrody jak i krajobrazu.
Uzupełniając zalety obrazu, aparat R5, choć ma nową konstrukcję, sprawia wrażenie znajomego dla użytkowników serii EOS 5. Elektroniczny wizjer o szczególnie wysokiej rozdzielczości 0,5" i rozdzielczości 5,76 m punktu zapewnia realistyczną częstotliwość odświeżania 120 klatek na sekundę, podczas gdy 3,2" przekątna tylnego dotykowego monitora LCD posiada konstrukcję o zmiennym kącie nachylenia, aby sprostać potrzebom vlogowania, a także ułatwić pracę z różmych poziomów. Górny ekran LCD ułatwia intuicyjną pracę, a aparat wyposażono w dwa gniazda kart pamięci - jedno CFexpress typu B i jedno SD UHS-II - oraz łączność bezprzewodową Bluetooth i Wi-Fi, za pomocą których bez problemu możemy przesyłać dane.

pełnoklatkowy


Pełnoklatkowa matryca i procesor DIGIC X

Aparat EOS R5, zbudowany na podstawie nowo opracowanej pełnoklatkowej matrycę CMOS o rozdzielczości 45 MP, oferuje zarówno wysoką rozdzielczość zdjęć, jak i filmów, a precyzyjnie dostrojony procesor obrazu DIGIC X uzupełnia to bogactwo szybkości. Czułość w zakresie wartości ISO 100-51200, którą można rozszerzyć nawet do ISO 102400, pozwala na pracę w różnych warunkach oświetleniowych. Dodatkowo szybkość zdjęć seryjnych do 12 klatek na sekundę z migawką mechaniczną lub do 20 klatek na sekundę z migawką elektroniczną idealne sprawdzi się do pracy z poruszającymi się obiektami.

Filmowanie w 8K30 RAW i 4K120

Ten pełnoklatkowy bezlusterkowiec posiada matrycę o rozdzielczości 45 MP, co umożliwia również nagrywanie surowego wideo w imponująco wysokiej rozdzielczości DCI 8K 30 klatek na sekundę, a także nagrywanie 4K z prędkością do 120 klatek na sekundę w 10-bitowym formacie 4:2:2 z logiem Canon Log. Możliwe jest także nagrywanie HDR-PQ, produkcja HDR w aparacie oraz nagrywanie zewnętrzne przez port HDMI, który obsługuje czyste wyjście 4K z prędkością do 60 klatek na sekundę. Dostępne zarówno opcje kompresji All-I, jak i IPB, a także możliwość korzystania z funkcji Dual Pixel CMOS AF II podczas fotografowania w rozdzielczości do 8K w trybie RAW.

Konstrukcja bezlusterkowca

Unowocześniony system Dual Pixel CMOS AF II obejmuje 1053 punkty ostrości, które pokrywają około 100% kadru, zapewniając szerokie i równomierne pokrycie. Ten system ustawiania ostrości oferuje płynne i szybkie ustawianie punktu ostrości w sposób podobny do tego, w jaki ostrość ustawiana jest w kamerach wideo. System ten integruje dwie oddzielne fotodiody w obrębie każdego piksela, aby zapewnić szeroką i gęstą sieć elementów zbierających detekcję fazy na większej części sensora obrazu. Całość ta odbywa się w celu zredukowania polowań na ostrość i szybszej, bezpośredniej kontroli ustawienia ostrości. Podczas pracy z nieruchomymi obrazami ten system ustawiania ostrości działa szybko i dokładnie, dzięki czemu idealnie nadaje się do fotografowania i śledzenia poruszających się obiektów, tak aby krytyczna ostrość była osiągana przy każdym ujęciu. Podczas nagrywania filmów wideo tryb Movie Servo AF oferuje płynne i naturalne ustawianie ostrości przy zmianie obiektów lub różnych odległościach w obrębie sceny, a także możliwość określenia czułości śledzenia, szybkości AF i priorytetu śledzenia twarzy. Dzięki systemowi Touch AF, ustawianie ostrości jest jeszcze prostsze poprzez dotykanie elementów sceny na ekranie dotykowym, co pozwala na intuicyjną zmianę ostrości. Śledzenie obiektów w filmach jest również lepsze dzięki zdolności systemu Dual Pixel CMOS AF do rozpoznawania obiektów i utrzymywania ostrości podczas pracy w zmieniającej się lub zatłoczonej scenerii.
Śledzenie obiektów zyskało więcej również dzięki zastosowaniu technologii Deep Learning, która pomaga stopniowo udoskonalać zdolność systemu ustawiania ostrości do szybkiego i dokładnego rozpoznawania zarówno ludzi, jak i zwierząt. Technologia ta obsługuje również bardziej wyrafinowane funkcje jak wykrywanie oczu, twarzy i głowy, zarówno w przypadku ludzi, jak i zwierząt, które doskonale sprawdzają się w zastosowaniach portretowych.

Pięcioosiowy stabilizator obrazu

Po raz pierwszy w aparatach EOS R5 zastosowano pięcioosiową stabilizację obrazu z przesunięciem matrycy, która kompensuje drgania aparatu nawet o imponujące osiem stopni. Pozwala to na naprawdę skuteczną kompensację drgań aparatu podczas fotografowania z ręki lub podczas pracu na dłuższych czasach otwarcia migawki. Ten system stabilizacji jest kompatybilny w połączeniu z optyczną stabilizacją obrazu użytą w obiektywie, zarówno w przypadku natywnych obiektywów RF, jak i dostosowanych obiektywów EF.

Główne funkcje korpusu:

 • Wizjer elektroniczny o wysokiej rozdzielczości 5,67 m punktu i przekątnej 0,5" zapewnia jasny i szczegółowy obraz podczas pracy. Szybka częstotliwość odświeżania 120 klatek na sekundę oferuje naturalne odwzorowanie ruchu, co zapewnia bardziej realistyczne wrażenia z korzystania z wizjera.
 • Tylny ekran dotykowy LCD o przekątnej 3,2" i rozdzielczości 2,1 punktu jest wyposażony w konstrukcję o zmiennym kącie nachylenia, co jest korzystne dla nagrywania z przodu, np. podczas vloggowania, a także pracy pod różnymi kątami.
 • Górny wyświetlacz LCD może b używany do szybkiego przeglądu ustawień aparatu i fotografowania.
 • Gniazda kart pamięci CFexpress typu B i SD UHS-II zapewniają elastyczne możliwości przechowywania danych; gniazdo CFexpress jest idealne do nagrań wideo 8K i szybkich zdjęć seryjnych w wysokiej rozdzielczości, natomiast gniazdo kart SD zachowuje znany współczynnik kształtu, zapewniając szeroką kompatybilność.
 • Zarówno port słuchawkowy 3,5 mm, jak i port zewnętrznego mikrofonu 3,5 mm zapewniają lepsze możliwości monitorowania i nagrywania dźwięku.
 • Intuicyjną kontrolę zapewnia ulepszona konstrukcja korpusu, która wyposażona została w cztery odrębne pokrętła ustawień oraz joystick z tyłu aparatu dający wybór punktu ostrości i nawigację po menu.
 • Uszczelnienia korpusu EOS R5 przystosowano do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych, zapewniają ochronę przed kurzem, pyłem i wilgocią.
 • Dostępne oba pasma Wi-Fi 5 GHz i 2,4 GHz, co umożliwia szybkie przesyłanie plików do urządzeń mobilnych, a także Bluetooth zapewniający stałe połączenie z urządzeniem za pośrednictwem aplikacji Canon Camera Connect.


Przykładowe zdjęcia autorstwa Canon Team:

Czas: 1/5000s  ISO: 10 000  Ogniskowa: 270 mm

Czas: 1/1000s  ISO: 200  Ogniskowa:  15 mm

Autoryzowany sklep Canon www.e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Mocowanie
Canon RF
Matryca
FullFrame
Rozdzielczość matrycy
45 MPx (8192 x 5464)
Rodzaj karty
CFexpress Type B / SD / SDHC / SDXC
Filmowanie
8K
Zasilanie
Dedykowany akumulator producenta
Stabilizator obrazu
Tak
Uszczelnienie
Tak
Waga
738 g (waga bez akumulatora)
Wymiary
138 x 97.5 x 88 mm
Wyświetlacz
3,2"
Raty 0%
Tak
Kod EAN
4549292161212

Zobacz także

Ładowarka dwukanałowa Newell DC-LCD do LP-E6

Dodatkowe informacje:

 • zasilanie:
          AC 100-240 V; 50/60 Hz
          DC 12-24 V; 3000 mA (max)
 • prąd ładowania:
          normalne (L): 1000 mA x1 / 500 mA x2
          szybkie (H): 1500 mA x1 / 800 mA x2
          USB: 2100 mA
 • wymiary ładowarki: 12,5 x 11 x 4,3 cm
 • waga: 290 g (bez kabla)
 • Kompatybilność akumulator: LP-E6

Dostępne od ręki Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
199,00 zł