SKLEP
 • Sony A9 III
 • Sony A9
 • Aparat Sony
 • Aparat fotograficzny

Sony A9 III RABAT NA OBIEKTYW*

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Dodatkowe informacje:

 • Matryca 24,6 Mpix
 • Zdjęcia seryjne 120kl/s
 • Przetwornik "stacked CMOS"
 • Zaawansowana stabilizacja
 • *Przy zakupie aparatu do 29.02.2024r. odbierz 1000zł na obiektyw!
31 998,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Sony A9 III | Pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy

Alpha 9 III to rewolucja w projektowaniu aparatów dedykowanych do fotografii sportowej i dzikiej przyrody. Najnowsza odsłona serii Alpha 9 to przełomowe osiągnięcie, obejmujące nowo opracowany przetwornik obrazu Exmor RS™ — pierwszy na świecie pełnoklatkowy przetwornik CMOS o rozdzielczości 24,6 MP z globalnym systemem migawki. Pożegnaj zniekształcenia w szybko zmieniających się scenach i doświadcz zerowego zaciemnienia wizjera w trakcie fotografowania. Wykonuj ciągłe zdjęcia seryjne ze zdumiewającą szybkością 120 klatek na sekundę przy pełnym śledzeniu AF i AE. System przetwarzania z modułem AI zapewnia niezrównaną precyzję rozpoznawania obiektów. Alpha 9 III  charakteryzuje się minimalnym czasem otwarcia migawki 1/80 000 sekundy, umożliwiającym zamrażanie szybko poruszających się obiektów, a także płynną synchronizacją błysku przy wszystkich czasach otwarcia migawki aż do maksymalnego czasu 1/80 000 sekundy, co eliminuje spadek oświetlenia obserwowany w przypadku synchronizacji z krótkimi czasami migawki (HSS) umożliwiając uchwycenie trudnych scen. Potęga jednej klatki.


Przełomowy skok technologiczny

Wkrocz w nową erę fotografii z aparatem Alpha 9 III wyposażonym w nowo opracowany przetwornik obrazu Exmor RS™, który jest pierwszą na świecie pełnoklatkową matrycą CMOS o rozdzielczości 24,6 MP i systemem globalnej migawki. Nigdy więcej zniekształceń w dynamicznych scenach. Ta najnowocześniejsza technologia gwarantuje doskonałe ujęcia za każdym razem, także w przypadku filmów. Nagrywaj wideo w wysokiej rozdzielczości 4K przy 120 kl./s bez przycinania, z możliwością precyzyjnej wstępnej wizualizacji kadru. Dzięki oversamplingowi 6K ciesz się wyjątkową jakością obrazu 4K.

Przetwornik Exmor RS z systemem globalnej migawki

Nowy, oparty na architekturze „stacked CMOS”, pełnoklatkowy przetwornik obrazu o efektywnej rozdzielczości 24,6 megapiksela jest wyposażony w globalną migawkę i wewnętrzną pamięć. Wyróżnia go wysoka rozdzielczość i wyjątkowa szybkość. Jednoczesny odczyt wszystkich pikseli zapobiega deformacji obiektów w szybkim ruchu, a dwuwarstwowa struktura i zaawansowana konwersja A/C do minimum ograniczają opóźnienia.

Procesor obrazu BIONZ XR™

Procesor BIONZ XR, mający nawet osiem razy większą moc obliczeniową niż poprzednie wersje, zwiększa szybkość i znacznie rozszerza możliwości przetwarzania obrazu. Pozwala w czasie rzeczywistym przetwarzać duże ilości danych z nowej matrycy Exmor RS™ nawet podczas zdjęć seryjnych z szybkością 120 kl./s
Rezultat to wyraźnie lepsza jakość obrazu: bogatsza gradacja, bardziej realistyczne odwzorowanie kolorów i mniejsze zakłócenia w obrazie. We wszystkich trybach fotografowania obsługiwany jest zapis 14-bitowych obrazów RAW o wysokiej jakości.Uchwyć wszystkie ulotne chwile

Tryb zdjęć seryjnych bez zaciemnień z szybkością do 120 kl./s, pozwala uniknąć nieudanych ujęć, a dzięki modułowi AI każdy obiekt jest rozpoznawany i rejestrowany z oszałamiającą precyzją. Dodatkowo nowa funkcja pre-capture i tryb ciągłych zdjęć seryjnych pozwalają przyspieszyć liczbę klatek na sekundę lub uchwycić akcję jeszcze przed naciśnięciem spustu migawki, zachowując jednocześnie opcję fotografowania w formacie RAW.


Najszybszy i najbardziej precyzyjny autofokus w historii

Poza wyjątkowym systemem AF Sony, opartym na module AI, Alpha 9 III wykrywa teraz oczy obiektów z dużej odległości, zapewniając profesjonalistom dodatkowe narzędzia umożliwiające wykonywanie bezkompromisowo ostrych zdjęć. W połączeniu z wizjerem elektronicznym o rozdzielczości 9,44 miliona punktów i dużą częstotliwością odświeżania gwarantuje, że fotografowane obiekty pozostaną ostre niezależnie od dynamiki sceny. Doświadcz nadzwyczajnej ostrości, która wykracza poza Twoje oczekiwania.


System AF z rozpoznawaniem w czasie rzeczywistym

Dzięki innowacyjnemu przetwarzaniu z użyciem sztucznej inteligencji aparat Sony A9 III może wykorzystać dane o kształtach obiektów do dokładnego rozpoznawania ruchu. Technologia szacowania postawy człowieka dokładnie identyfikuje nie tylko oczy, ale też pozycję ciała i głowy. Pozwala to nastawiać i śledzić ostrość, gdy obiekt jest odwrócony od aparatu lub ma zasłoniętą twarz. W trybie ciągłym AF, gdy spust migawki jest wciśnięty do połowy, aparat umożliwia rozpoznawanie odległych obiektów, które zajmują jedynie niewielką część kadru (jeszcze mniejszą niż w poprzednich generacjach systemu AF z rozpoznawaniem w czasie rzeczywistym), o ile znajdują się blisko obszaru ostrości. Może to przyspieszyć ustawianie ostrości na zbliżającego się sportowca na zawodach lekkoatletycznych lub narciarskich.


Szybki, precyzyjny system AF pokrywający duży obszar i funkcja śledzenia ostrości

Aparat cyfrowy Sony A9 III jest wyposażony w 759 pól AF z wykrywaniem fazy umieszczonych w płaszczyźnie ogniskowej i gęsto pokrywających około 95,6% kadru. Za szybkie przetwarzanie dużych ilości danych odczytywanych z przetwornika odpowiada zaawansowany procesor BIONZ XR. Dzięki zoptymalizowanym algorytmom uzyskuje się dużą dokładność obrazu. System Fast Hybrid AF łączy szybkość i wydajność śledzenia obiektów opartą na wykrywaniu fazy z dokładnością zapewnianą przez wykrywanie kontrastu. Niezawodnie śledzi nawet szybko i chaotycznie poruszające się obiekty.Błyskawiczne fotografowanie

Po raz pierwszy doświadcz niespotykanie krótkiego czasu otwarcia migawki wynoszącego 1/80 000 sekundy, zatrzymaj w kadrze chwile, których oko nie jest w stanie dostrzec. Ulepszony czas synchronizacji błysku pozwala dopasować go do dowolnego czasu otwarcia migawki, którego chcesz użyć. Uwolnij swoją kreatywność w fotografii portretowej nawet w ostrym świetle dziennym.Najlepsze narzędzie dla profesjonalistów

Alpha 9 III została starannie zaprojektowana z myślą o profesjonalistach, skupiając się komforcie i szybkości działania. Aparat charakteryzuje się solidną i trwałą konstrukcją korpusu oraz nowym uchwytem zapewniającym komfortową obsługę. Dzięki 4-osiowemu, wielokierunkowemu ekranowi, nowym konfigurowalnym przyciskom i ulepszonej łączności, został stworzony, aby sprostać wymaganiom profesjonalnych fotografów.
Autoryzowany sklep fotograficzny Sony e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Matryca
FullFrame
Rozdzielczość matrycy
24,6 MP
Rodzaj karty
CFexpress Type A / SDXC
Zdjęcia seryjne
120 kl./s
Filmowanie
4K
Czułość
250 - 25,600
Stabilizator obrazu
5-osiowa stabilizacja matrycy
Waga
617 g
Wymiary
136.1 x 96.9 x 82.9 mm
Raty 0%
Nie
Kod EAN
4548736153349
Nowy produkt

Zobacz także

Peak Design SLIDE SAGE V3 szarozielony

Dodatkowe informacje:

 • Komfort użytkowania połączony z bezpieczeństwem na najwyższym poziomie
 • Szerokości 45 mm, z powodzeniem może być używany zarówno jako pasek na szyję jak i pasek naramienny
 • Z innowacyjnym systemem szybkozłączek Anchor Links sprawia, że udźwig to nawet 90 kg.
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
399,00 zł