Filtr NiSi Pro Nano Enhance ND-VARIO 3-32 (1,5-5 stop) 77mm
SKLEP
  • Filtr NiSi Pro Nano Enhance ND-VARIO 3-32 (1,5-5 stop) 77mm

NiSi 77mm Pro Nano Enhance ND-VARIO 3-32 (1,5-5 stop)

Zadzwoń po szczegóły zadzwoń po szczegóły

Najważniejsze informacje:

  • Najwyższej jakości szkło optyczne
  • Brak efektu X przy regulacji
  • Zmiana ekspozycji od 5 do 9 działek
  • Płynna regulacja

939,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Filtr NiSi Pro Nano Enhance ND-VARIO 3-32 (1,5-5 stop) 77mm


Filtr szary regulowany NiSi Pro Nano Enhance o zakresie ND3 do ND32, odpowiadającemu od 1,5 do 5 działek przysłony. Umożliwia zmianę ekspozycji bez konieczności dostosowania parametrów zdjęcia, uzyskanie mniejszej, estetycznej głębi ostrości lub wydłużenie czasu naświetlania.

Specjalnie opracowana konstrukcja filtra pozwala na bezstopniową regulację, a tym samym płynną zmianę ekspozycji nawet w trakcie filmowania. Gładko chodzący pierścień z uchwytem dodatkowo ułatwiają błyskawiczne dostosowanie gęstości filtra.

Największą zaletą filtrów ND NiSi jest brak efektu krzyża, pojawiającego się podczas korzystania z akcesoriów z niższej półki. Obraz z aparatu lub kamery jest równomiernie przyciemniany na całej jego powierzchni. Na etapie produkcji zadbano również o zachowanie odpowiedniego kontrastu oraz poprawnej tonacji obrazu – filmy i fotografie wykonane za pomocą NiSi Pro Nano Enhance cieszą się naturalną kolorystyką, bez niepożądanej, niebieskiej lub czerwonej tinty. Wysoka jakość filtra pozwala ograniczyć pracę i czas poświęcony na etap postprodukcji.

NiSi Pro Nano Enhance ND-VARIO są obustronnie gwintowane, umożliwiając tym samym dołączenie dodatkowych filtrów, na przykład polaryzacyjnego.  Średnica przedniego gwintu jest  o rozmiar większy od tylego i wynosi 82 mm. Rozwiązanie to, wraz z zastosowaniem cieńszej ramki, zmniejsza ryzyko winietowania, nawet na obiektywach szerokokątnych.

Filtr szary regulowany (fader) NiSi Pro Nano Enhance ND-VARIO ND3-ND32 77 mm – kompatybilny ze wszystkimi obiektywami wyposażonymi w gwint o tej średnicy.Autoryzowany sklep fotograficzny NiSi | e-oko.pl

Dostępność
Zadzwoń po szczegóły
Gwarancja
24 miesiące
Średnica filtra
77 mm
Kod EAN
6971634246284

Zobacz także

B+W 77mm UV MRC BASIC

Najważniejsze informacje:

  • Doskonałe szkło optyczne Schott
  • Powłoki MRC odporne na wodę, tłuszcz i brud
  • Pierścień mosiężny, czarny, anodyzowany
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
499,00 zł