SKLEP
  • lampa błyskowa Profoto B10
  • Profoto B10X
  • Lampa światła stałego i błyskowa LED B10X

Profoto B10X

Zadzwoń po szczegóły zadzwoń po szczegóły

Dodatkowe informacje:

  • Kształt i rozmiar zbliżony do obiektywu
  • Świtało ciągłe o regulowanej mocy i temp. barwowej
  • Kompatybilna z aplikacją Profoto Control
  • Wytrzymałość akumulatora - do 400 błysków pełnej mocy
9 789,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Profoto B10X

Najnowsza lampa Profoto B10X to wszechstronna lampa błyskowa oraz światła stałego, idealnie sprawdzająca się zarówno do zdjęć, jak i filmowania. Cechuje się nie tylko intuicyjnym interfejsem, ale takiej wysokiej klasy jakością wykonania i niezawodnością. Wraz z akcesoriami OCF i możliwością założenia nawet 120 różnych modyfikatorów światła od Profoto, pozwalają na świadome i kreatywne wykorzystanie, uzupełniając światło zastane i kreując warunki w dowolnie wymyślony przez siebie sposób.

Zarówno B10X, jak i pokazana równolegle B10X Plus to niezwykle kompaktowe lampy, niewiele większe od średniej wielkości obiektywu. Zapewniają jednak mocne i równomiernie rozłożone światło, nawet 5 lub 10-krotnie mocniejsze od standardowych systemowych lamp reporterskich typu Speedlight.
Jeszcze więcej mocy

W nowej wersji światło stałe jest aż o 30% mocniejsze (3250 Lm względem 2500 Lm w poprzedniku), a także posiada intuicyjne regulatory jasności i temperatury barwowej. Wbudowany akumulator litowo-jonowy pozwala na wyzwolenie 400 błysków z pełną mocą 250Ws. Mocowanie jest przystosowane do zamieszczenia lampy Profoto na statywie fotograficznym lub oświetleniowym, ale lampa jest na tyle lekka, że może służyć także w dłoni.

Zdalne sterowanie

Do lamp dedykowana jest także seria bezprzewodowych transmiterów Profoto AirTTL oraz A1, pozwalając na kontrolę lamp z poziomu jakiegokolwiek z aparatów przodujących marek. Lampa jest kompatybilna również z aplikacją Profoto Control, kreując niesamowite warunki oświetleniowe także bezprzewodowo.


Autoryzowany sklep fotograficzny 
Profoto e-oko.pl

Dostępność
Zadzwoń po szczegóły
Gwarancja
24 miesiące
Waga
1,5 z akumulatorem
Wymiary
17,5 x 10 x 11
Kod EAN
7340027558539
Nowy produkt

Zobacz także