Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Leica 90/1.5 SUMMILUX-M ASPH. sklep fotograficzny w warszawie
 • Leica 90/1.5 SUMMILUX-M ASPH. sklep fotograficzny w warszawie

Leica 90/1.5 SUMMILUX-M ASPH.

Wysyłka w 7-14 dni roboczych zwykle* wysyłka 7-14 dni (towar w magazynie dostawcy)

Dodatkowe informacje:

 • Doskonała jakość optyczna
 • Odległość ostrzenia od 1m
 • Zakres przysłon: 1.5-16
 • Mocowanie Leica M
57 299,00 zł
Brutto
Skup obiektywów fotograficznych
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

Leica 90/1.5 SUMMILUX-M ASPH.Konstrukcja optyczna obiektywu Summilux-M 90 mm f / 1,5 ASPH. składa się z ośmiu elementów ułożonych w sześciu grupach, z których dwa są elementami asferycznymi wykonanymi ze specjalnych rodzajów szkła. Użyliśmy także elementu pływającego, który przy tak kompatkowych rozmiarach obiektywu wymagał ogromnego wysiłku od naszych inżynierów. Cel, który sobie postanowili został zrealizowany. Dzięki temu nasz nowy obiektyw portretowy zapewnia utrzymanie doskonałej wydajności optycznej na wszystkich odległościach ustawiania ostrości. Ponad to udało się wyeliminować wady, które są nieuniknione przy tego typu jasnych obiektywach. Summilux ma praktycznie zniwelowane   winietowanie, aberracje czy zniekształcenia. Zintegrowana osłona obiektywu Summilux-M 90 mm f / 1.5 ASPH. pozwala na korzystanie z niego w każdych warunkach. Można ją szybko i łatwo wyciągnąć i zablokować, aby zapewnić optymalną ochronę przed rozproszonym światłem i niepożądanymi odbiciami..

 
Minimalna odległość ostrzenia wynosi jeden metr, dzięki temu przy tej ogniskowej otrzymujemy współczynnik reprodukcji 1: 8,8. Sprawia to, że Summilux-M 90 mm f / 1.5 ASPH. jest idealnym obiektywem do fotografii portretowej. Jego jasność przy tej ogniskowej w pełni wykorzystuje potencjał bagnetu M. Pod względem budowy i konstrukcji optycznej to obiektyw bliski wyjątkowemu Noctiluksowi-M 75 mm f / 1.25 ASPH. Oba oferują podobną głębię ostrości, która jest o połowę płytsza od tej, którą uzyskujemy z legendarnego już obiektyuw Noctilux-M 50 mm f / 0.95 ASPH.

 
Summilux-M 90 mm f / 1.5 ASPH. swoją wyjątkową wydajność zawdzięcza nie tylko jakości szkła i materiałów, z których został wykonany. Ale także wyjątkowej precyzji w procesie produkcji i montażu. Gwarantuje to długowieczność i trwałość. Użytkownik może się o tym przekonać po dotknięciu pierścienia ostrości, który daje pełnie kontroli nad układem optycznym ukrytym wewnątrz. Dzięki swoim parametrom Summilux-M 90 mm f / 1.5 ASPH. izoluje obiekty w przestrzeni, stosujac maksymalną przysłonę otrzymamy niezwykle płytką głębią ostrości, która połączona z ogniskową 90mm, pozwoli na nieinwazyjne fotografowanie przy portretach.

 
Dzięki sprzedawanemu osobno adapterowi z bagnetu M na L, Summilux-M 90 mm f / 1.5 ASPH. jest również niezwykle atrakcyjną propozycją do stosowania z aparatami SL, CL i TL2 oraz tymi z mocowaniem typu L. Dzięki 6-bitowemu kodowaniu obiektyw jest automatycznie rozpoznawany przez aparaty Leica SL i SL2 i zapewnia optymalną jakość obrazu w połączeniu z wysokowydajnymi sensorami o wysokiej rozdzielczości.


Nasz sklep fotograficzny oferuje możliwość oddania używanego sprzętu w rozliczeniu.
Serdecznie zapraszamy do składania zamówień!


Autoryzowany sklep fotograficzny Leica e-oko.pl

Dostępność
Wysyłka w 7-14 dni roboczych zwykle*
Gwarancja
24 miesiące
Mocowanie
Leica M
Średnica filtra
67 mm
Stabilizator obrazu
Nie
Pole obrazowania
Pełna klatka i APS-C
Rodzaj obiektywu
Stałoogniskowe
Autofocus
Manual Focus - MF
Uszczelnienie
Nie
Elementy / Grupy
8/6
Przysłona
Maksymalna - 2.0; minimalna - 16
Waga
1010 g
Minimalna odległość ostrzenia
1 m
Kąt widzenia
27
Maksymalne powiększenie
1:8.8
Kod EAN
4022243118843
Nowy produkt

Zobacz także

B+W Pol-Cir MRC 67mm

Dodatkowe informacje:

 • cienkie szkło
 • nowe powłoki MRC odporne na wodę i kurz
 • przeciwodblaskowe powłoki
 • pierścień mosiężny, czarny anodyzowany
Wysyłka 1-3 dni Wysyłka w 7-14 dni roboczych zwykle* wysyłka 7-14 dni
699,00 zł
B+W UV MRC 67mm

Dodatkowe informacje:

 • Doskonałej jakości szkło
 • Nowe powłoki MRC odporne na wodę i kurz
 • Przeciwodblaskowe powłoki
 • Pierścień mosiężny, czarny anodyzowany
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
329,00 zł