Sony 300/2.8 FE GM OSS
SKLEP
 • Sony 300/2.8 FE GM OSS
 • Sony 300/2.8
 • Obiektyw Sony
 • Teleobiektyw 300

Sony 300/2.8 FE GM OSS

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Główne cechy produktu:

 • Mocowanie Sony E
 • Średnica filtra: 40,5mm (drop-in)
 • Ogniskowa: 300 mm
 • Jasna przysłona: f/2.8
31 998,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Sony FE 300 mm F2.8 GM OSS | Pełnoklatkowy teleobiektyw G Master 


Sony 300/2.8 GM powstał, by spełnić zmieniające się potrzeby użytkowników profesjonalnych. Łączy niezrównane parametry optyczne, błyskawiczne działanie systemu AF i wyjątkową uniwersalność z niezwykle małymi wymiarami i wagą. Zaawansowana technologia produkcji gwarantuje wysoką rozdzielczość, mniejszą aberrację chromatyczną oraz osłabianie poświaty i „duszków”, co przekłada się na wyjątkową jakość rejestrowanych obrazów — zwłaszcza sportu i dzikiej przyrody. Obiektyw jest doskonały dla fotografów i filmowców. Dwa silniki liniowe XD zapewniają niezwykłą wydajność systemu AF i sprawne śledzenie, a funkcja kompensacji „oddychania” przeciwdziała zmianom kąta widzenia podczas regulacji ostrości.


Obiektyw SEL300F28GM odznacza się wyjątkową poręcznością, ergonomią i wyważeniem. Korzystaj z pełniejszej kontroli, a także większej niezawodności, którą zapewnia konstrukcja odporna na pył i wilgoć oraz fluorowa powłoka. Teleobiektyw 300/2.8 pozwala twórcom urzeczywistniać swoje wizje przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii.

Błyskawicznie działający system AF: płynny, dokładny, idealny do fotografowania sportu i dzikiej przyrody

Dzięki opracowanej przez firmę Sony technologii silników liniowych XD obiektyw zapewnia doskonałe właściwości systemu AF, w tym dokładność, szybkość i cichą pracę w profesjonalnych zastosowaniach fotograficznych i filmowych. Zaprojektowano go, by dorównywał najnowszym, wspomaganym przez sztuczną inteligencję systemom AF w aparatach Sony α. Bezproblemowo śledzi szybko poruszające się obiekty, dlatego jest doskonały do zdjęć sportu i dzikiej przyrody.


Jakość G Master: znakomita rozdzielczość i efekt bokeh

Nowy teleobiektyw G Master FE 300 mm F2.8 GM OSS łączy w sobie najlepsze rozwiązania optyczne serii G Master, aby zapewnić najwyższą jakość obrazu aż po same rogi kadru. Poświata i „duszki” są ograniczone do minimum nawet podczas zdjęć pod światło. Rezultat to profesjonalna jakość materiału w każdych warunkach.


Wyjątkowa mobilność dzięki niskiej wadze

Dzięki unikatowym rozwiązaniom optycznym firmy Sony obiektyw FE 300 mm F2.8 GM OSS odznacza się niezwykłą uniwersalnością i mobilnością. Waży tylko 1470 g, a przemieszczony ku tyłowi środek ciężkości zwiększa wygodę fotografowania z ręki podczas długich sesji. Obiektyw współpracuje z telekonwerterem i znacznie ułatwia śledzenie szybko poruszających się obiektów.


Dokładność i niezawodność: stworzony z myślą o doskonałości

Obiektyw FE 300 mm F2.8 GM OSS zapewnia uniwersalność i kontrolę w zastosowaniach profesjonalnych. Łączy w sobie najlepsze funkcje obiektywów Sony: cztery dostosowywane przyciski blokady ostrości, wbudowany system optycznej stabilizacji obrazu i pierścień funkcji umożliwiający przypisywanie dodatkowych funkcji. Odporność na pył i wilgoć oraz fluorowa powłoka przedniej soczewki zapewniają dużą niezawodność zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.


Stworzone z myślą o przyszłości

Obiektywy Sony pozwolą maksymalnie wykorzystać potencjał Twojego następnego aparatu Sony, a w połączeniu z najnowszymi modelami α dają niezwykłe możliwości — na przykład rejestracji 30 klatek na sekundę korpusem α1. Korzystaj z niezawodnego śledzenia ostrości podczas nagrywania obrazu w jakości 4K120p. Twoje zdjęcia i filmy wzniosą się na nowy poziom.


Zdjęcia wykonane przy pomocy Sony FE 300/2.8 GM OSS:Autoryzowany sklep fotograficzny Sony e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Mocowanie
Sony E
Średnica filtra
40,5 mm (drop-in)
Stabilizator obrazu
Tak
Autofocus
Autofocus - AF
Elementy / Grupy
20/16
Przysłona
11 listków, zaokrąglone
Waga
1470 g
Wymiary
12.4 x 26.4 cm
Minimalna odległość ostrzenia
2 m
Raty 0%
Nie
Kod EAN
4548736156654

Zobacz także

Sony 600/4 FE GM OSS

Dodatkowe informacje:

 • Najlżejszy teleobiektyw o jasności f/4
 • Najdłuższy z teleobiektywów stałoogniskowych Sony
 • 11-listkowa przysłona kołowa
 • Szybki, dokładny i cichy system AF
 • Trwała i niezawodna konstrukcja

Ostatnie sztuki w magazynie Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
59 489,00 zł
Sony A1 BODY

Dodatkowe informacje:

 • Matryca 50 Mpx
 • Zdjęcia seryjne 30kl/s bez blackoutu
 • Filmowanie 8K/30P, 4K/120P
Ostatnie sztuki w magazynie Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
29 999,00 zł