Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Obiektyw Zeiss 100/1.4 Otus ZF.2
1
  • Obiektyw Zeiss 100/1.4 Otus ZF.2
  • Zeiss 100/1.4 Otus ZF.2
  • obiektywy i akcesoria
  • sprzęt fotograficzny

Zeiss 100/1.4 Otus ZF.2

Zadzwoń po szczegóły zadzwoń po szczegóły

Dodatkowe informacje:

  • mocowanie Nikon
  • 14 elementów w 11 grupach
  • pływająca soczewka
  • ekstremalnie ostry!
22 989,00 zł
Brutto
Ilość

Kupuj w leasingu

Zeiss 100/1.4 Otus ZF.2

Firma Zeiss rozszerzyła już sprawdzoną rodzinę obiektywów Otus o nowy teleobiektyw. Zeiss Otus 100/1.4 jest jednym z najlepszych obiektywów w swojej klasie ze względu na wyjątkową wydajność obrazowania oraz doskonałą jakość wykonania.

Obiektyw jest odzwierciedleniem wszechstronnej i specjalistycznej wiedzy oraz dużego doświadczenia firmy Zeiss. Otus 100/1.4 został opracowany z myślą o aparatach pełnoklatkowych, oferuje niezwykła jakość połączoną z wysoką rozdzielczością i niesamowitą ostrością nawet przy maksymalnym otworze przysłony f/1.4. Obiektyw charakteryzuje się także pięknym i gładkim efektem bokeh, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w fotografii produktowej i portretowej.

Układ optyczny to konstrukcja z pływającą soczewką, która zawiera szkło apochromatyczne i element asferyczny, co  zapobiega prawie wszystkim możliwym aberracją i zapewnia ostrość w całym kadrze. Ponadto powłoka antyrefleksyjna gwarantuje wysoki kontrast nawet podczas fotografowania pod światło, a także minimalizuje odblaski i flary.

Przykładowe zdjęcia wykonane przy użyciu Zeiss 100/1.4 Otus:Autoryzowany sklep fotograficzny Zeiss e-oko.pl

Dostępność
Zadzwoń po szczegóły
Gwarancja
24 miesiące
Mocowanie
Nikon F
Średnica filtra
86 mm
Stabilizator obrazu
Nie
Pole obrazowania
Pełna klatka i APS-C
Rodzaj obiektywu
Stałoogniskowe
Autofocus
Manual Focus - MF
Waga
1405g
Nowy produkt

Zobacz także