Canon 200-800/6.3-9 RF IS USM
SKLEP
  • Canon 200-800/6.3-9 RF IS USM
  • Canon 200-800

Canon 200-800/6.3-9 RF IS USM

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Dodatkowe informacje:

  • Do dzikiej przyrody i sportu
  • Idealny dla amatorów i entuzjastów
  • Odporny na warunki atmosferyczne
10 908,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Canon 200-800/6.3-9 RF IS USMRF 200-800mm F6.3-9 IS USM to pełnoklatkowy zmiennoogniskowy obiektyw supertele, który zrewolucjonizuje fotografowanie dzikiej natury i sportu. Dzięki niewiarygodnej maksymalnej ogniskowej teleobiektywu, wynoszącej 800 mm (przy maksymalnie 600 mm w przypadku innych obiektywów dostępnych obecnie na rynku), jest to najdłuższy teleobiektyw zmiennoogniskowy z mocowaniem RF.


Dzięki swojej budowie i zabezpieczeniu przed wodą i kurzem oprze się trudnym warunkom, pozwalając użytkownikom robić zapierające dech w piersiach zdjęcia w każdych warunkach, co jest kolejnym argumentem na rzecz jego niezrównanej wszechstronności.

Obiektyw ten stworzono z myślą o fotografach chcących się doskonalić i docierać do trudno dostępnych miejsc. Idealnie nadaje się do robienia zdjęć z dowolnej pozycji. 5,5-stopniowa stabilizacja obrazu (do 7,5 stopnia w połączeniu z aparatami EOS R wyposażonymi we wbudowaną stabilizację obrazu), szybki autofokus, zakres ogniskowych i konstrukcja optyczna zapewniają wysoką jakość zdjęć i nagrań wideo, zaś zoom pozwala uchwycić w kadrze nawet małe obiekty.
Jest to świetny wybór dla entuzjastów chcących przesuwać granice fotografii przyrodniczej i sportowej, zatrzymując w kadrze to, czego wcześniej nie dawało się uchwycić.
Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga

Ten obiektyw pozwala robić zdjęcia, które wcześniej wydawały się nieosiągalne. Dzięki maksymalnej ogniskowej 800 mm oraz zgodności konwertera z całym obszarem AF obiektyw RF 200-800mm F6.3-9 IS USM pozwala fotografować nawet małe obiekty z odległości zaledwie 0,8 m.

Zrób wrażenie niewielkim wysiłkiem

Wyraź siebie i z łatwością rób przyciągające uwagę zdjęcia. Dzięki 5,5-stopniowemu optycznemu stabilizatorowi obrazu możesz fotografować z ręki i szybko reagować na dynamiczne sytuacje.


Uchwyć obiekty z większą wyrazistością

Trzy soczewki UD korygują aberrację chromatyczną, a powłoka Super Spectra redukuje efekty zjawy i flary. Silnik Nano USM pozwala utrzymać ostrość na ruchomych obiektach za sprawą szybkiego, cichego i dokładnego autofokusu, a 9-listkowa przysłona umożliwia piękne odwzorowanie tła.Nie przerywaj fotografowania nawet w zmiennych warunkach

Wszystko dzięki odporności na kurz i wilgoć na tym samym poziomie, co w naszych obiektywach Pro serii L, oraz białemu kolorowi obudowy, który zapewnia lepsze działanie optyki podczas fotografowania w słońcu. Możesz robić idealne zdjęcia nawet w niesprzyjających warunkach w plenerze.


Lepsza funkcjonalność, większa kontrola

Kołnierz do statywu pozwala wygodnie ustawić aparat z obiektywem, gdy trzeba być przez dłuższy czas w jednej pozycji. Przyciski funkcyjne obiektywu umożliwiają instynktowne fotografowanie, a regulacja momentu obrotowego zoomu i zespolony pierścień do regulacji ostrości i sterowania znacznie usprawniają pracę.

Szybka i płynna regulacja ostrości

Obiektyw ma lekki silnik Nano USM. Jest mniejszy od odcisku palca. Umożliwia szybkie, ciche i płynne ustawianie ostrości – idealne rozwiązanie do fotografowania przyrody.


Zdjęcia wykonane przy pomocy Canon R7 i 200-800/6.3-9 RF IS USM:


Autoryzowany sklep Canon www.e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Mocowanie
Canon RF
Średnica filtra
95 mm
Stabilizator obrazu
Tak
Pole obrazowania
Pełna klatka i APS-C
Rodzaj obiektywu
Zoom
Autofocus
Autofocus - AF
Elementy / Grupy
17/11
Waga
2050 g
Minimalna odległość ostrzenia
0,8m (przy 200mm)
Wymiary (średnica x długość)
102,3 × 314,1 mm
Maksymalne powiększenie
0,25x (przy 200mm)
Kod EAN
4549292222050
Nowy produkt

Zobacz także

B+W 95mm UV MRC nano MASTER

Najważniejsze informacje:

  • Doskonałe szkło optyczne Schott
  • Powłoki MRC nano, odporne na wodę, tłuszcz i brud
  • Pierścień mosiężny, czarny, anodyzowany
  • Wyjątkowo cienka ramka
Ostatnie sztuki w magazynie Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
1 199,00 zł