Canon 24-105/2.8 RF L IS USM Z
SKLEP
  • Canon 24-105/2.8 RF L IS USM Z
  • Canon 24-105
  • Obiektyw Canon
  • Obiektyw tele

Canon 24-105/2.8 RF L IS USM Z

Zadzwoń po szczegóły zadzwoń po szczegóły

Dodatkowe informacje:

  • Doskonała jakość obrazu
  • Wewnętrzny układ ogniskowania
  • Płynna praca pierścienia przysłony
16 929,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Canon 24-105/2.8 RF L IS USM Z


Najwyższej klasy obiektyw hybrydowy z dwoma opcjonalnymi adapterami Power Zoom


RF 24-105mm F2.8L IS USM Z to kamień milowy w technologii obiektywów, na który czekało wielu fotografów i operatorów kamer. Ten obiektyw typu „wszystko w jednym” w istocie zastępuje wiele obiektywów, łącząc cechy obiektywu fotograficznego i filmowego. Jest to pierwszy obiektyw zmiennoogniskowy RF, który wyposażony jest w pierścień do regulacji przysłony obiektywu wraz z funkcją Servo za pośrednictwem opcjonalnych adapterów Power Zoom.
Obiektyw skonstruowano w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania profesjonalnych twórców na sesje hybrydowe, obejmujące zarówno treści foto, jak i wideo. Ten bogaty w funkcje profesjonalny obiektyw doskonale nadaje się do rejestrowania nagrań reporterskich, filmów dokumentalnych, materiałów firmowych, wesel, imprez i treści do mediów społecznościowych.


RF 24-105mm F2.8L IS USM Z łączy w sobie wygodę i zasięg obiektywu RF 24-105mm F4L IS USM z możliwościami kreatywnymi i wydajnością w słabych warunkach oświetleniowych obiektywu RF 24-70mm F2.0L IS USM. Oznacza to, że w poszukiwaniu idealnego ujęcia nie musimy już wybierać między obiektywami cechującymi się rozbieżnymi atutami. Obiektyw ten posiada też 5,5-stopniową optyczną stabilizację (do 8 stopni w połączeniu ze stabilizacją obrazu aparatu[1]), zapewniającą niezrównaną jakość obrazu – doskonałą stabilność ujęć podczas nagrywania z ręki i wysoką jakość w trakcie rejestrowania obrazu w dynamicznych sytuacjach, takich jak wesela czy imprezy. Pierścień płynnej regulacji przysłony (na potrzeby wideo) zapewnia precyzyjne sterowanie ekspozycją, co w połączeniu z 11-stopniową przysłoną zapewnia piękny efekt bokeh.


Większa kreatywność dzięki stałej przysłonie f/2,8

Osiągaj niesamowite rezultaty dzięki doskonałej kontroli głębi ostrości, nawet przy spadku ilości światła. Zakres ogniskowej 24–105 mm oraz 5,5-stopniowy optyczny stabilizator obrazu (8-stopniowy, skoordynowany system IBIS i OIS) wyznaczają nowe standardy robienia zdjęć i filmów.


Wyraźny, bardzo kontrastowy obraz

Cztery elementy UD korygują aberrację chromatyczną, a trzy soczewki asferyczne niwelują aberrację sferyczną. Powłoka ASC i Super Spectra redukuje efekty zjawy i flary, a fluorowa powłoka chroni przedni element optyczny przed zanieczyszczeniami.


Szybsza i bardziej intuicyjna regulacja przysłony

Pierścień regulacji przysłony umożliwia ręczne sterowanie nią oraz płynną i cichą pracę podczas filmowania. Przełącznik zwalniania blokady umożliwia blokowanie pierścienia regulacji przysłony w pozycji automatycznej w przypadku fotografowania oraz jego odblokowanie do płynnej regulacji przysłony podczas filmowania.


Szybka automatyczna regulacja ostrości podczas filmowania i fotografowania

Silniki Dual Nano USM działają równie znakomicie zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów, umożliwiając profesjonalne elektroniczne ustawianie ostrości parafokalnej podczas zmiany ogniskowej oraz niwelowanie efektu zmiany pola widzenia przy regulacji ostrości w celu utrzymania spójnego pola widzenia podczas nagrywania filmów.


Niezawodne i elastyczne rejestrowanie obrazu

Przybliż się do obiektu i ustaw ostrość na 0,45 m, aby uzyskać zbliżenie wypełniające kadr. Dwa konfigurowalne przyciski funkcyjne na obiektywie i przydatny pierścień sterujący zapewniają dodatkowe opcje kontroli, takie jak wstrzymywanie AF w trybie AF Servo.

Zdjęcia wykonane przy pomocy Canona R5 i 24-105/2.8 RF L IS USM Z:


rf-24-105mm-f21.jpg


Autoryzowany sklep Canon www.e-oko.pl

Dostępność
Zadzwoń po szczegóły
Gwarancja
24 miesiące
Mocowanie
Canon RF
Średnica filtra
82 mm
Stabilizator obrazu
Tak
Pole obrazowania
Pełna klatka i APS-C
Rodzaj obiektywu
Zoom
Autofocus
Autofocus - AF
Elementy / Grupy
23/18
Waga
1430 g
Minimalna odległość ostrzenia
0,45m
Wymiary (średnica x długość)
88,5 × 199 mm
Maksymalne powiększenie
0,08x (przy 24mm) 0,29x (przy 105mm)
Kod EAN
4549292223156
Nowy produkt