Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Oiektyw Tamron 150-600/5-6.3 SP Di VC USD G2 (Canon EF)
SKLEP
 • Tamron 150-600
 • Oiektyw Tamron 150-600/5-6.3 SP Di VC USD G2 (Canon EF)
 • Tamron Canon 150-600
 • Tamron Obiektywy Warszawa

Tamron 150-600/5-6.3 SP Di VC USD G2 (Canon EF)

Zadzwoń po szczegóły zadzwoń po szczegóły

Dodatkowe informacje:

 • Mechanizm blokady zoomu
 • Powłoka eBAND
 • Stabilizator obrazu VC
 • 3 soczewki o niskiej dyspersji 

6 589,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Tamron 150-600/5-6.3 SP Di VC USD G2 (Canon EF)

Wszechstronny i daleki zakres ogniskowych oraz zoptymalizowana konstrukcja optyczna, która zawiera trzy elementy ze szkła o niskiej dyspersji (LD), redukujące aberrację chromatyczną i rozmycie kolorów w całym zakresie ogniskowych. Powłoki eBAND oraz BBAR redukują duszki i flary podczas pracy w silnym, podświetlonym otoczeniu.

Poza atrybutami optycznymi, w wersji G2 tego obiektywu zastosowano także mechanizm FLEX ZOOM LOCK, który umożliwia zablokowanie pozycji zoomu w dowolnym położeniu ogniskowej, aby zapobiec przypadkowemu wysunięciu. Konwencjonalna blokada zoom zapobiega również wysuwaniu się obiektywu podczas transportu. Kompensacja drgań (VC) to 4,5-stopniowy mechanizm stabilizacji obrazu, który pomaga zredukować drgania aparatu, zapewniając ostrzejsze rezultaty podczas fotografowania z krótkimi czasami otwarcia migawki. Cichy napęd ultradźwiękowy typu pierścieniowego Silnik autofokusa (USD) zapewnia wyjątkowo szybkie i precyzyjne ustawianie ostrości, przydatne podczas pracy z szybko poruszającymi się obiektami, a pełnoetatowy tryb ręcznego ustawiania ostrości umożliwia precyzyjną kontrolę.Obiektyw posiada również konstrukcję odporną na wilgoć oraz przedni element pokryty fluorem, dzięki czemu brud, kurz, wilgoć i smugi nie mają wpływu na jakość obrazu. Ergonomiczna i trwała metalowa konstrukcja obiektywu zawiera również teksturowane pierścienie ostrości i zoomu, a zdejmowany, obrotowy kołnierz statywowy ze stopką kompatybilną z typem Arca umożliwia fotografowanie ze statywów i monopodów. • Trzy elementy niskodyspersyjne niemal całkowicie eliminują osiowe i poprzeczne aberracje chromatyczne oraz kolorową obwódkę, co zwiększa przejrzystość i wierność kolorów w całym zakresie ogniskowych.

 • Zarówno powłoki eBAND, jak i BBAR zostały zastosowane w celu wyeliminowania duszków i odblasków obiektywu, co poprawia kontrast podczas pracy pod światło.

 • Stabilizacja obrazu VC pomaga zminimalizować efekt drgań aparatu nawet o 4,5 stopnia, co zwiększa efektywność fotografowania z ręki w trudnych warunkach oświetleniowych. Dostępne są również trzy oddzielne tryby VC, dostosowane do różnych stylów fotografowania:

Tryb 1 jest zrównoważonym ustawieniem do ogólnego użytku i promuje zarówno ustabilizowany obraz w wizjerze, jak i ustabilizowane rezultaty;

Tryb 2 jest przeznaczony wyłącznie do ruchów panoramicznych;

Tryb 3 jest zoptymalizowany do stabilizacji tylko podczas fotografowania bez stabilizacji obrazu w wizjerze.

 • Pierścieniowy silnik autofokusa USD zapewnia szybkie i precyzyjne ustawianie ostrości, co jest przydatne podczas pracy z poruszającymi się obiektami. Silnik ten umożliwia również w pełni ręczne sterowanie ostrością.

 • Mechanizm FLEX ZOOM LOCK umożliwia zablokowanie zoomu w dowolnej pozycji, aby zapobiec niepożądanemu wydłużeniu zoomu podczas użytkowania. Wyposażony jest również w konwencjonalny przełącznik blokady zoomu, który blokuje zoom w pozycji 150 mm, aby zapobiec jego wydłużeniu podczas transportu.

 • Uszczelniona, odporna na wilgoć konstrukcja ułatwia korzystanie z tego obiektywu w trudnych warunkach, a przedni element obiektywu został pokryty powłoką fluorową, która chroni przed kurzem, brudem i rozmazaniem.

 • Wytrzymały metalowy korpus ma zakrzywiony, ergonomiczny kształt ułatwiający obsługę, a pierścienie zoomu i ustawiania ostrości są teksturowane dla lepszego chwytu.

 • Zdejmowany obrotowy kołnierz statywu wyposażony jest w stopkę kompatybilną z typem Arca, co ułatwia pracę z obiektywem na statywie lub monopodzie.


 • Zgodność z opcjonalną konsolą TAP-in umożliwiającą precyzyjne dostrajanie wybranych ustawień ostrości oraz aktualizację oprogramowania sprzętowego obiektywu.Autoryzowany sklep fotograficzny Tamron e-oko.pl

Dostępność
Zadzwoń po szczegóły
Gwarancja
2 lata + 3 lata po rejestracji
Mocowanie
Canon EF
Średnica filtra
95 mm
Stabilizator obrazu
Tak
Pole obrazowania
Pełna klatka i APS-C
Rodzaj obiektywu
Zoom
Autofocus
Autofocus - AF
Uszczelnienie
Tak
Elementy / Grupy
21/13
Przysłona
9 listkowa
Waga
1990 g
Rodzaj napędu autofocusa
USD (Ultrasonic Silent Drive) - Napęd Ultradźwiękowy
Minimalna odległość ostrzenia
2.2m
Kąt widzenia
Od 16° 25' do 4° 8'
Kod EAN
4960371006062
Nowy produkt

Zobacz także