Leofoto Ranger LS-284CEX + głowica BV-10
SKLEP
  • Leofoto Ranger LS-284CEX + głowica BV-10
  • statyw Leofoto seria Ranger
  • statyw Leofoto nośność 10 kg
  • statyw Leofoto z głowicą filmową

Statyw Leofoto Ranger LS-284CEX + głowica BV-10

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Dodatkowe informacje:

  •  nośność: 10 kg
  •  długość po złożeniu: 626 mm
  •  waga: 2 kg
  •  liczba sekcji: 4
3 099,00 zł
Brutto

Historia ceny

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Statyw Leofoto Ranger LS-284CEX + głowica BV-10


LS-284CEX to solidny statyw karbonowy o kompaktowym rozmiarze dedykowany wymagającym profesjonalnym fotografom lubiącym podróże. Cechą wyróżniającą statyw jest nowatorska platforma statywowa którą stanowi regulowana półkula będąca podstawa poziomująca dla głowicy. Plusem takiego rozwiązania jest większy komfort pracy w terenie. Właściwe wypoziomowanie statywy za pomocą nóg jest czasochłonne i wiąże się z regulacją trzech nóg w przód i tył oraz zmianą ich wysokości.

Rozwiązaniem takiego problemu może być regulowana platforma montażowa która za pomocą jednej regulacji potrafi właściwie ustawić głowicę. Półkula zmienia swoje położenie w zakresie -15°/+15° oraz posiada pomocną przy ustawianiu odpowiedniej płaszczyzny poziomicę.

Leofoto BV-10 to profesjonalna głowica fluidowa zaprojektowania dla filmowców, fotografów przyrody i obserwatorów natury. Posiada zwartą i kompaktową konstrukcję ale wystarczająco stabilną aby pewnie i bezpiecznie obsługiwać kamery lub aparaty o wadze do 5kg.


Wyposażona jest w płaską bazę o średnicy 60mm i gwint mocujący 3/8 cala dzięki czemu może być montowana na większości statywów, monopodów czy innych urządzeniach stabilizujących. Do operowania głowicą służy regulowany uchwyt który można zamocować po lewej lub prawej stronie w zależności od tego czy jesteś lewo czy praworęczny. System regulacji BV-10 opiera się o dwie obrotowe gałki które decydują o sile ruchu głowicy w pionie i poziomie.

Autoryzowany sklep Leofoto | e-oko.pl


Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Materiał
Włókno węglowe
Raty 0%
Nie
Liczba sekcji
4
Udźwig
do 10 kg
Głowica w zestawie
filmowa
Mechanizm blokady nóg
skręcany
Kod EAN
6940828351684