Manfrotto 081 Uchwyt na 1 Expan do teł
SKLEP
  • Zestaw uchwytów na tło manfrotto
  • Manfrotto 081 Uchwyt na 1 Expan do teł

Manfrotto 081 Uchwyt na 1 Expan do teł

Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle* wysyłka 1-3 dni (towar w magazynie dostawcy)

Dodatkowe informacje:

  • szybkie rozwiązanie do statywów oświetleniowych
  • gniazdo 16mm
  • w komplecie 2 szt.

259,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Manfrotto 081 Uchwyt na 1 Expan do teł

Uchwyt umożliwiający mocowanie systemu łańcuchowego do teł. Posiada gniazdo 16mm, dzięki czemu pasuje do statywów oświetleniowych.

Specyfikacja

Waga

0.204 kg

Made in Italy - jakość i design


Manfrotto wspiera społeczność kreatywną w rozwijaniu swojej wyobraźni tymi samymi standardami jakości, które zwykle są rezerwowane dla profesjonalnych fotografów. Standardami, które można krótko określić formułą Made in Italy, która jest także kwintesencją połączenia wysokiej jakości, znakomitego designu, uwagi poświęconej detalom oraz ciągłych badań i innowacji.Made in Italy jako lepszy przemysłowy know-how

Utrzymanie produkcji sprzętu we Włoszech świadczy o zaangażowaniu Manfrotto w utrzymanie ich jakości, funkcjonalności i wytrzymałości.
Wszechstronny zespół zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników stanowi najcenniejszą siłę, prowadząc do ciągłych innowacji i osiągania coraz to nowszych celów technologicznych.nitro.png

DESIGNED AND MANUFACTURED IN ITALY


Cele pozostają te same: ciągłe poprawianie jakości i efektywności zarówno produkcji jak i obsługi, łącząc nowoczesną automatykę z dużą wiedzą i umiejętnościami pracowników. Codziennie dościgamy doskonałość dzięki determinacji i pasji, z dumą przedstawiając światu najwyższą Włoską jakość..

Przedłużona gwarancja na produkty Manfrotto oraz Gitzo

Ciesz się swoim sprzętem dłużej!

Ze względu na wysoką jakość produktów Manfrotto, oferujemy przedłużenie standardowej gwarancji o łączny okres nawet do 10 lat!
Zarejestruj swój produkt – miej pewność i spokój na dłużej. Przedłużoną Polską gwarancję uzyskasz rejestrując produkt z oficjalnej polskiej dystrybucji z odpowiednią naklejką.

Autoryzowany sklep Manfrotto | e-oko.pl

Dostępność
Wysyłka w 1-3 dni roboczych zwykle*
Gwarancja
24 miesiące
Waga
0.204 kg
Kod EAN
8024221533262