Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
SKLEP

MARUMI 82mm EXUS Lens Protect

Brak brak

Podstawowe informacje:

  • wysokiej klasy obrazowanie
  • powłoki oleo- i hydrofobowe
  • oprawa typu slim
Produkt archiwalny
Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Filtr MARUMI EXUS Lens Protect 82mm

Najwyższa seria filtrów dla najbardziej wymagających użytkowników.

Marumi EXUS to pierwsza na świecie linia filtrów fotograficznych posiadających powłoki antystatyczne zabezpieczające powierzchnię filtra przed osadzaniem się na niej brudu i kurzu. EXUS Lens Protect zapewnia doskonały balans kolorów uzyskany poprzez wielopowłokową konstrukcję gwarantującą bezkompromisowo wysoką transmisję światła z współczynnikiem odbicia poniżej 0,3% (transmisja 99,7%). Wyczerniony brzeg szkła dodatkowo zabezpiecza przed blikami, które mogą powstać na jego strukturze przy padaniu promieni światła z boku pod ostrym kątem.


Najwyższa transmisja światła

Filtr EXUS Protect posiada nowe powłoki, które charakteryzują się wyższą o 30% transmisją światła w stosunku do konwencjonalnych filtrów polaryzacyjnych. Dzięki temu pozwala on korzystać z szybszych ustawień migawki oraz na zdjęciach uzyskuje się więcej szczegółów.

Autoryzowany sklep fotograficzny Marumi | e-oko.pl

Dostępność
Brak
Gwarancja
24 miesiące
Średnica filtra
82 mm
Kod EAN
4957638066143