Filtr UV-Haze B+W MRC BASIC 46mm
SKLEP
  • Filtr UV-Haze B+W MRC BASIC 46mm
  • Filtr UV-Haze B+W MRC BASIC 46mm

B+W 46mm UV MRC BASIC

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Najważniejsze informacje:

  • Doskonałe szkło optyczne Schott
  • Powłoki MRC odporne na wodę, tłuszcz i brud
  • Pierścień mosiężny, czarny, anodyzowany
269,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Filtr UV-Haze B+W MRC BASIC 46mm

Filtr polaryzacyjny marki B+W z podstawowej serii BASIC, chroniący przednią soczewkę obiektywu przed stłuczeniem, porysowaniem lub zabrudzeniem. Jest całkowicie bezbarwny i nie wpływa na ekspozycję, a dzięki warstwom antyrefleksyjnym nie powoduje blików i odbłysków na zdjęciu. Specjalna powłoka zastosowana na gwincie filtra zdecydowanie ułatwia montaż i demontaż. Szczególnie przydatny przy fotografii analogowej w otwartym terenie - niweluje efekt zamglenia na zdjęciach wykonanych w górach czy nad morzem.

Filtry z serii BASIC są bezpośrednim następstwem linii F-PRO. Tak samo jak starsze modele, wyposażone są w mosiężną ramkę w kolorze czarnym, którą poddano dodatkowemu procesowi anodyzacji. Dzięki jej kompaktowym wymiarom, zminimalizowany został problem winietowania.

Przy produkcji filtra wykorzystano najwyższej jakości szkło optyczne Schott. Dla maksymalnego zabezpieczenia oraz komfortu użytkowania pokryto je aż 16 warstwami o różnych właściwościach, między innymi hydro- i oleofobową. W przypadku zachlapania woda stacza się z powierzchni szkła, nie rozlewa się po nim. Filtr jest również wysoce odporny na inne zabrudzenia, takie jak kurz, plamy czy odciski palców.
Filtr UV-Haze B+W MRC BASIC o średnicy 105 mm - kompatybilny ze wszystkimi obiektywami wyposażonymi w gwint o tej średnicy. Może być wykorzystywany do każdego rodzaju obiektywu – od szerokokątnych po teleobiektywy.

Wyprodukowane w Niemczech.


Autoryzowany sklep fotograficzny B+W | e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Średnica filtra
46 mm
Kod EAN
4012240044993