Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Quadralite Pulse X 300 Sklep ze sprzętem foto w Warszawie
1
  • Quadralite Pulse X 300 Sklep ze sprzętem foto w Warszawie
  • Quadralite Pulse X 300 Komis fotograficzny – skup sprzętu za gotówkę
  • Quadralite Pulse X 300 Przyjmujemy w rozliczeniu sprzęt foto

Quadralite Pulse X 300 lampa błyskowa

Zadzwoń po szczegóły zadzwoń po szczegóły

Dodatkowe informacje:

  • szeroka regulacja energii błysku,
  • krótkie czasy błysku sięgające 1/2000s,
  • stabilna temperatura barwowa błysku,
  • wbudowany odbiornik systemu Quadralite Navigator X,
  • solidna i trwała metalowa obudowa i uchwyt na statyw,
  • mocowanie akcesoriów typu Bowens.
925,00 zł
Brutto
Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

Quadralite Pulse X 300


Lampy błyskowe Quadralite Pulse X to idealne narzędzie do pracy dla fotografów zajmujących się szerokim spektrum tematów. Idealnie sprawdzą się podczas zleceń z fotografii portretowej, mody, beauty czy produktowej. Solidna obudowa, powtarzalność błysku, wysoka ergonomia oraz zintegrowane radiowe sterowanie, a także szeroki wachlarz mocy do wyboru sprawiają, że Pulse X to idealne światło do każdego studia fotograficznego.

Pulse X charakteryzuje się zakresem regulacji energii błysku zawierającym się w przedziale 5 stopni przysłony (1/1 – 1/32, z dokładnością do 0.1 EV). Ponadto dzięki nowoczesnej konstrukcji szybko się ładuje nawet na pełnej energii błysku (>1,5s). Przy minimalnej mocy osiąga bardzo krótki czas trwania błysku wynoszący jedynie 1/2000 s (t=0.1), co pozwala na swobodne fotografowanie podczas sesji.

Pulse X wyróżnia się stabilizacją energii błysku w pełnym zakresie mocy. Tolerancja pomiędzy poszczególnymi błyskami wynosi zaledwie 2% co sprawia, że lampy świetnie nadają się do profesjonalnych zastosowań. Temperatura barwowa błysku wynosi 5600K i w zależności od ustawionej energii błysku może wahać się w przedziale ±200K.

Tylny panel lampy jest prosty, czytelny i funkcjonalny. Duży ekran LCD pokazujący nastawy lampy jest łatwy do odczytania także pod dużym kątem. Obok niego usytuowane jest poręczne pokrętło do regulacji mocy błysku, zmiany kanału komunikacji radiowej i grupy lamp. Umieszczony pod ekranem LCD szereg pięciu przycisków daje szybki dostęp do wszystkich ustawień i funkcji lampy. Pracę z modyfikatorami światła na statywie ułatwia ergonomicznie wyprofilowany i usytuowany uchwyt. Halogenowe światło pilotujące o mocy 150 W może pracować niezależnie od mocy błysku (jasność można ustawić ręcznie), lub być sprzężone z energią błysku (proporcjonalne). Ponadto może być automatycznie wyłączone na czas błysku lub świecić się bez przerwy.

Quadralite Pulse X wyróżnia się solidną obudową wykonaną z aluminium, która skutecznie chroni wewnętrzne komponenty lampy. Dzięki metalowemu mocowaniu statywowemu pozwalającemu na regulacje kąta pochylenia lampa jest w stanie utrzymać nawet cięższe softboxy o dużej kubaturze i średnicy (do 150 cm włącznie). W razie konieczności możliwe jest też takie przesunięcie uchwytu, aby dopasować go do środka ciężkości całego zestawu.

Z lampami Quadralite Pulse X można wykorzystywać szeroką gamą modyfikatorów światła, takich jak: czasze, softboxy, strumienice, beauty-dishe, i inne wyposażone są w mocowanie akcesoriów typu Bowens.


Parametry techniczne:

Energia błysku - 300Ws
Liczba przewodnia (GN) ISO 100 - 58m
Temperatura barwowa - 5600K +/- 200K
Regulacja energii błysku - 1/32 (9,3 Ws) ~ 1/1 (300Ws)
Czas trwania błysku t0.1 - 1/800s @1/11/2000s @1/32
Czas ładowania - ~0,05 – 0,9s
Tryby błysku - M
High Speed Sync - Nie
Błysk stroboskopowy (Multi) - Nie
Żarówka modelująca - halogen 150W
Sterowanie bezprzewodowe - Navigator X - Tak (wbudowany odbiornik)
Tryby pracy zdalnej - Slave/OFF
Kanały - 32
Grupy - 16
Źródło zasilania - AC 220 V – 240 V ~ 50 Hz
Gniazdo synchronizacji - Tak (6.35mm Jack)
Ekran - Monochromatyczna matryca LCD o wysokim kontraście
Zakres temperatury pracy od +10ºC do +40ºC
Zasilanie - AC 220 V – 240 V ~ 50 Hz
Chłodzenie - Wentylator oraz radiator
Wymiary - 14x26x41 cm
Waga - ~2.7kg

Lampę Quadralite Pulse X 300 już dziś możesz zamówić w naszym sklepie fotograficznym.

Dostępność
Zadzwoń po szczegóły
Gwarancja
24 miesiące
Zasilanie
Sieciowe
Waga
2.7 kg
Kod EAN
5901698711283
Nowy produkt

Zobacz także