Fujifilm GFX 50S II
Obniżka - 8 000,00 zł
SKLEP
 • Fujifilm GFX 50S II
 • Fuji GFX Warszawa
 • Sklep Fujifilm GFX50S
 • GFX Średni Format Aparat Cyfrowy
 • GFX50S II Sklep Fotograficzny
 • GFX 50S II Bezlusterkowiec

Fujifilm GFX 50S II RABAT 8000zł*

Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny w magazynie - wysyłka natychmiast
Obejrzyj produkt na żywo - odwiedź nasz sklep fotograficzny w Warszawie

Dodatkowe informacje:

 • średnioformatowy bezlusterkowiec
 • mechaniczna stabilizacja matrycy
 • matryca CMOS 51,4 MP (43,8x32,9mm)
 • możliwość robienia zdjęć 200MP!
 • *Do 15.04.2024 RABAT 8000zł
10 998,00 zł
18 998,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Ilość

Kupuj na raty
Kupuj w leasingu

FujiFilm GFX 50S II BODY


Fujifilm GFX 50S II to bezlusterkowiec średniego formatu, wyposażony w stabilizowaną matrycę obrazu CMOS 43.8mm x 32.9mm, o rozdzielczości 51.4 MP. Aparat Fujifilm dysponuje około 1.7x większym polem obrazu niż pełnoklatkowe aparaty małoobrazkowe. System mechanicznej stabilizacji działa w pięciu osiach oraz jest skuteczny do wartości 6.5 stopnia EV zgodnie z przeprowadzonymi testami — jest to najlepszy wynik w historii marki.
 
Średni format - nowe możliwości


Większa matryca skutkuje nie tylko niespotykaną w przedziale małoobrazkowym szczegółowością detali, ale także większą rozpiętością dynamiki tonalnej i lepszą kontrolą cieni i prześwietleń. Dodatkowo GFX 50S II odznacza się też świetną jakością pracy w słabszych warunkach oświetleniowych oraz wyższą używalną czułością ISO bez szumów. Zdolność matrycy średniego formatu do reprodukcji płytszej głębi ostrości przekłada się lepszą separację fotografowanego obiektu od tła.


Zdjęcia 200MP - teraz ze stabilizacją

Stabilizacja GFX 50S II pozwala także na tworzenie zdjęć o większej rozdzielczości - nawet 200 MP za pomocą przesunięcia senseli i nałożenie 16 zdjęć. Zdjęcia Multi-Shot Pixel Shift wymagają zewnętrznego programu do ich wywołania. 


Elastyczność kadrowania

GFX 50S II wykorzystuje wbudowany wizjer elektroniczny EL o przekątnej 0,5" i rozdzielczości 3,69 MP w technologii OLED, przez co obraz jest żywy, wyraźny w każdych warunkach, a także pozwala na kontrolę zmian nastawów aparatu w czasie rzeczywistym. Zmiany takich parametrów jak wartość przysłony, prędkość migawki, czułość matrycy czy balans bieli są od razu widoczne na wyświetlaczu, dzięki czemu możesz mieć pewność co do wykonania perfekcyjnego zdjęcia.


Kontrola wszystkich parametrów

Poza elektronicznym wizjerem masz także do dyspozycji duży dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 3,2", który jest uchylny w trzech płaszczyznach, ułatwiając kadrowanie z wysokich lub niskich perspektyw. Na górze korpusu znajduje się ciekłokrystaliczny wyświetlacz, który wyświetla informacje o nastawach aparatu lub histogram iluminacji. Przełączanie odbywa się za pomocą przycisków umieszczonych obok wyświetlacza informacyjnego w GFX 50S II.

Najwydajniejsza stabilizacja IBIS

Opracowana przez Fujifilm stabilizacja mechaniczna matrycy IBIS (In-body Image Stabilization) jest wydajna do 6,5 stopnia EV, co jest najlepszym wynikiem w historii tej marki. Jest to możliwe dzięki nowemu żyroskopowi i akcelerometrowi, które są w stanie bardzo precyzyjnie wykrywać kierunek i siłę drgań, którym poddany jest korpus GFX50S II. Tak wydajna stabilizacja jest nieocenioną pomocą dla osób, które niekoniecznie chcą korzystać ze statywu podczas fotografowania. Możliwość robienia nieporuszonych zdjęć z ręki na dłuższych czasach naświetlania otwiera zupełnie nowe możliwości kreatywne.


Młodszy brat GFX 100S

Bezlusterkowiec Fujifilm GFX 50S II wykorzystuje dokładnie ten sam szkielet oraz obudowę korpusu co flagowy model GFX 100S, dzięki czemu nie tylko świetnie leży w dłoni, ale także zapewnia doskonałą ergonomię i dostęp do przycisków. Niektóre z nich można indywidualnie zmapować, co pozwala na sprawniejszą i bardziej intuicyjną obsługę aparatu. Pomimo matrycy o większym rozmiarze, zachował kompaktowe wymiary i niską wagę (900g), dzięki czemu nie tylko doskonale sprawdzi się podczas pracy studyjnej, ale także plenerowej i ulicznej. GFX50S II w rękach fotografa staje się więc bardzo uniwersalnym narzędziem.

Autoryzowany sklep fotograficzny Fujifilm e-oko.pl

Dostępność
Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie.
Gwarancja
24 miesiące
Mocowanie
FujiFilm G
Matryca
Średni Format
Rozdzielczość matrycy
powyżej 50 MPx
Rodzaj karty
SDHC/SDXC
Zdjęcia seryjne
3kl/s
Filmowanie
FullHD
Zasilanie
Dedykowany akumulator producenta
Stabilizator obrazu
5-osiowa stabilizacja matrycy
Pole obrazowania
Średni Format
Autofocus
Autofocus - AF
Raty 0%
Nie
Kod EAN
4547410452280

Zobacz także

Ładowarka dwukanałowa Newell DC-LCD do NP-T125

Dodatkowe informacje:

 • zasilanie:

 • AC 100-240 V; 50/60 Hz

 • DC 12-24 V; 3000 mA (max)

 • prąd ładowania:

 • normalne (L): 1000 mA x1 / 500 mA x2, szybkie (H): 1500 mA x1 / 800 mA x2

 • USB: 2100 mA

 • wymiary ładowarki: 12,5 x 11 x 4,3 cm

 • waga: 290 g (bez kabla)

 • Przeznaczenie: akumulatory NP-T125
Ostatnie sztuki w magazynie Dostępny - Wysyłka natychmiast. Jest w magazynie. dostępny od ręki
249,00 zł