profesjonalna karta pamięci Angelbird Match Pack Canon EOS R6 128GB (300 MB/s)
SKLEP
  • profesjonalna karta pamięci Angelbird Match Pack Canon EOS R6 128GB (300 MB/s)

Angelbird Match Pack Canon EOS R6 128GB V90 (300 MB/s)

Brak brak

Główne cechy:

  • Odczyt: 300 Mb/s
  • Pojemność: 2 x 128GB
  • Do rejestracji wideo Full HD, 4K, 6K
1 698,00 zł
Brutto

Historia ceny

Najtaniej z ostatnich 30 dni

Angelbird Match Pack Canon EOS R6 128GB V90 (300 MB/s)

Profesjonalne karty pamięci AV PRO SD MK2 UHS-II V90 SDXC zaprojektowane specjalnie dla pełnoklatkowego aparatu bezlusterkowego Canon EOS R6, oferują łącznie pojemność 256GB. Nośnik Angelbird łączy dwie karty pamięci 238GB AV Pro MK2 UHS-II SDXC i wykorzystuje magistralę UHS-II do obsługi odczytu z trwałą prędkością do 300 MB/s oraz zapisu z szybkością do 280 MB/s. Karta ta została również zaprojektowana z klasą prędkości V90 Video Speed, która gwarantuje minimalną prędkość zapisu na poziomie co najmniej 90 MB/s, dzięki czemu doskonale nadaje się do nagrywania filmów o wysokiej głębi bitowej, liczbie klatek na sekundę i rozdzielczości. Możliwe jest kręcenie wideo na poziomie Full HD, Cinema 4K+ i RAW wideo, a także surowych i ciągłych zdjęć seryjnych. Wytwarzane w małych seriach produkcyjnych zestawy Match Pack certyfikowane w kamerze, aby zapewnić pełną kompatybilność i funkcjonalność ze wszystkimi dostępnymi kodekami Canon R6.

Nośniki UHS-II osiągają swoją prędkość dzięki dodatkowemu rzędowi pinów i chociaż ta karta została zaprojektowana dla aparatów cyfrowych, które kompatybilne z systemem UHS-II / V90 może b używana w urządzeniach, które nie obsługują UHS-II / V90. Należy jednak pamiętać, że karta będzie wówczas domyślnie ustawiona na klasę prędkości i magistralę urządzenia UHS-II i V60, która obsługuje minimalne prędkości zapisu 60 MB/s, UHS-II oraz V30, która obsługuje minimalne prędkości zapisu 30 MB/s, lub UHS-I i U3, która również obsługuje minimalne prędkości zapisu 30 MB/s. Jeśli Twoje urządzenie nie obsługuje standardu U3, karta jest zgodna ze standardami U1 i Class 10, z których każdy gwarantuje minimalną prędkość zapisu 10 MB/s.
Angelbird zaprojektował te karty, uwzględniając zabezpieczenie przed wstrząsami, kurzem, wodą, ekstremalnymi temperaturami, promieniowaniem rentgenowskim i magnesami, a wbudowany przełącznik ochrony przed zapisem pomaga zabezpieczyć nagraną zawartość przed usunięciem. W zestawie znajduje się kod aktywacyjny do pełnej ograniczonej gwarancji oraz dodatkowe bezpłatne licencje na oprogramowanie i zawartość.


Profesjonalne karty pamięci

Bezpłatne odzyskiwanie danych

W zestawie znajduje się dożywotnia ochrona danych, gdyż Angelbird oferuję bezpłatną usługę odzyskiwania danych we wszystkich produktach. Z gwarantowanym bezpieczeństwem profesjonalny personel odzyskuje dane w swoim laboratorium oraz zapewnia bezpłatną ekspresową wysyłkę. Wszystko to odbywa się z klientem na podstawie umowy o zachowaniu poufności danych i treści.


Gwarancja producenta

Każda zakupująca osoba otrzymuje kartę z kod aktywacyjny do pełnej, 3-letniej gwarancji. Aby ją otrzymać, produkt musi zostać zarejestrowany na osobistym portalu serwisowym Angelbird w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Kompatybilność systemowa

Angelbird jest kompatybilna z pełnoklatkowym aparatem bezlusterkowym Canon EOS R6.
Dostępność
Brak
Gwarancja
36 miesięcy
Rodzaj karty
SDHC/SDXC
Kod EAN
9120056585625

Zobacz także