Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

DJI Dron Phantom 4

Wysyłka w 7-14 dni roboczych zwykle* wysyłka 7-14 dni

Dodatkowe informacje:

  • Najnowszy quadrocopter od DJI
  • System unikania przeszkód
  • Tryb sportowy
  • Funkcja ActiveTrack
  • Kamera 4K na gimbalu
5 199,00 zł
Brutto
Przyjmujemy używany sprzęt w rozliczeniu!
Ilość

Najnowszy model konsumenckiego produktu firmy DJI. Widoczna na pierwszy rzut oka zmiana designu to nie jedyna różnica w stosunku do poprzedników. Ponieważ Phantoma można z powodzeniem podłączyć do urządzenia mobilnego zapewniającego podgląd na żywo, producent rozszerzył tryby sterowania dronem o kilka bardzo ciekawych i przydatnych funkcji.

Jedną z nich jest tryb VisualTracking. Po zaznaczeniu obiektu na ekranie LCD, dron może go śledzić tak, aby zawsze był w obrębie kadru i to zarówno po dowolnym jak i ustalonym torze. Co ciekawe, lot można również kontrolować ręcznie, na przykład wymuszając okrążenia przy jednoczesnym śledzeniu.

Przy tak karkołomnych i w gruncie rzeczy w wielu okolicznościach niebezpiecznych dla drona zadaniach, cieszy kolejny tryb w który Phantom 4 został wyposażony - Obstacle Sensing System, który dzięki mapowaniu terenu przed i pod urządzeniem, automatycznie omija przeszkody na trasie lotu, w razie potrzeby nawet zatrzymując drona. Dodatkowo ulepszony system lokalizacji pozwala precyzyjnie określić położenie i w razie utraty sygnału - tak jak w poprzednich wersjach zagwarantować powrót koptera do miejsca startu. Nowa Funkcja TapFly - również wykorzystująca tę technologię, pozwala na wyznaczenie celu podróży i wysłanie tam urządzenia w idealnie prostej linii.

Nowy dron został również wyposażony w tryb sportowy, umożliwiający lot z prędkością do 72 km/h i to przy wsparciu wszystkich funkcji, poza oszczędzaniem energii naturalnie.

Za jakość obrazu w Phantomie 4 odpowiada przeprojektowana, rodzima konstrukcja DJI - kamera nagrywająca w jakości 4K 30fps i FullHD 120fps, zrobi również zdjęcia o rozdzielczości 12MPx, time-lapsy i obrazy HDR.

W skład zestawu wchodzą:
- Dron DJI Phantom 4,
- Pilot zdalnego sterowania,
- Inteligentny akumulator lotniczy Phantom 4,
- Uchwyt na urządzenie mobilne,
- Dwa zestawy śmigieł i torba do ich przechowywania,
- Ładowarka i kabel zasilający,
- Zacisk na stabilizator kamery,
- Karta MicroSD 16 GB,
- kabel USB i torba podróżna,
- Instrukcja i komplet dokumentów

Dostępność
Wysyłka w 7-14 dni roboczych zwykle*
Gwarancja
24 miesiące
Nowy produkt