Menu bloga

Najnowsze wpisy

e-oko.pl poszerza swoje spojrzenie – kanał YouTube

371 Zobacz 4 Liked

Pod koniec roku 2023 rozpoczęliśmy regularną działalność w serwisie YouTube. Na naszym kanale możecie znaleźć filmy dotyczące sprzętu fotograficznego, porady fotograficzne, recenzje i porównania, a także wskazówki odnośnie korzystania ze sprzętu fotograficznego używanego. 


Sklep-komis fotograficzny e-oko - YouTube


Filmy są udostępniane na różnych playlistach – fotografia dla początkujących, fotografia specjalistyczna, sprzęt fotograficzny czy komis fotograficzny – porady. Każdy temat staramy się poruszać najdokładniej jak możemy, dlatego na niektóre materiały warto zaplanować sobie więcej czasu.


Filmy publikujemy w każdy piątek o godzinie 17:00 – aby nie przeoczyć żadnego odcinka – zasubskrybuj nasz kanał i włącz powiadomienia o wszystkich materiałach. Pod każdym materiałem czekamy na Wasze komentarze i sugestie o tym, co chętnie byście obejrzeli na naszym kanale, jakie tematy Was interesują i czego chcielibyście się może nauczyć w kontekście fotografowania. 


Z każdym miesiącem staramy się rozwijać nasze treści i publikacje, dlatego zachęcamy do subskrybowania i udostępniania materiałów, aby jak najwięcej osób mogło rozwijać swoje fotograficzne pasje.